CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: eltoro

20 artis K-pop lelaki dari biasa menjadi jambu

apsal sume org muntah2 tgk muka jambu ni.. iskk x baek taw.. Allah yg cipta tu...

mujer_in_espejo posted on 20-1-2013 07:13 PM
apsal sume org muntah2 tgk muka jambu ni.. iskk x baek taw.. Allah yg cipta tu...

Dah di alterla uols

tak smer alter..ada je yg asli...setakat compare dgn gambar zaman sekolah mmglah nampak sedikit beza..actually takdelah beza byk pun..cthnya yg aku percaya asli macam TOP, GD, taeyang, daesung..(ok.. aku mmg bias BigBang ) Rain,yonghwa,taecyeon..satu gambar inesen..satu gambar dah dewasa..of cozlah dah pandai grooming gi salun smer jaga muka penampilan bagai ..alaaaa cuba compare muka korang smer dgn gambar zaman sekolah..ada beza tak?

#aku bukan karat kpop..tau yg best2 je
Last edited by honey_jelly on 20-1-2013 07:52 PM

kebanyakan dorang buat face reconstruction & nosejob...

im_cyclist posted on 18-1-2013 08:49 PM
wa minat sorg je, KSW

jgn lupa tgk citer heols yg terbaru tu tau

dauswq posted on 20-1-2013 07:52 PM
jgn lupa tgk citer heols yg terbaru tu tau

waaaa......
kene mrh dgn uols..mencilah cmni..

Follow Us
im_cyclist posted on 20-1-2013 09:32 PM
waaaa......
kene mrh dgn uols..mencilah cmni..

klu tak tgk lg, tak leh join KSW-fanclub...

i smell plastik

and fake

hehehe

dauswq posted on 20-1-2013 10:08 PM
klu tak tgk lg, tak leh join KSW-fanclub...

pesal ko garang sgt?????
aku gigit kang!!!!
oh ksw ku...

geli tgk eshhhh

kalau lelaki muka still sama, rambut je berbeza...hahaha

TOP mana ade operate..jadik hensem dengan berdiet je
teringat smalam aku bagitau laki aku..kalu die tak ngorat aku dulu mesti aku dah jadik bini top skang die buat2 muntah

aritu tengok rancangan ape ntah..citer korea la..psl laki nerd/kurang hensem..die groom total makeover gituh la..stylist ckp...laki pls senang nk tuka muka jadik hensem...style rambut je...kene make sure kene dengan bentuk muka...dari ramai2 die ubah tu..mmg semua la nampak perubahan besar bila tuka gaya rambut (dibantu dengan pakaian yg smart2)...tp takdelah sampai tarap boleh jadik retis..mcm retis korea ni..i rasa selain gaya rambut, kening pon diorang pantis...buat bentuk tebal tp kemas..so nampak masculine...

tp tak dinafikan...ade rasanya buat plastic surgery..kim hyun joong tu dr dlu iols doubt muka die..dr kotak2 ke runcing V line? even die diet pon tak akan dpt bentuk muka camtuh...

gambar kat atas tu ramai lg yang masih nampak muka asli..kwon ji yong, dae sung, rain, woo young, tae min(layyyy dayyyy sangat muka)xia junsu..

nickkhun tu biasalah..thai bangkok..mestila hensem

apa la yg hensem sgt budak2 kpop ni. my hubby kat  Sepang last week, dia ada kat sana atas urusan kerja. dia jumpa dgn budak2 kpop ni kat back stage la. time x mekap masing2 muka mcm #$%^ bukit. mata sepet. muka sembab. laki pompuan sama je. bila dah mekap smua dah muka jd superstar, lawa. yg paling hampeh masa show smua miming.

aku heran naper anak aku x giler kpop mcm rumaja len...dier kata watper...nyanyi bukan reti...miming manjang...cantikpon x tak, dok ramai2 atas pentas nari2 mcm aper....aku kekadang nengok gak ler ada rcg aper ntah dok mcm2 grup nyanyi2 tu...comel gak

wahh suka suka.
plastik ker tak ker tak per. AI SUKA sgtttt
Korean nih semua bukan islam pong. nak peluk, telanjang bugel ai tak heran sgt. ai akan tonton cerita mereka sekadar tonton je. Mereka bukan ada halal haram bagi anak/ bini/ keluarga makan.

honey_jelly posted on 20-1-2013 07:49 PM
tak smer alter..ada je yg asli...setakat compare dgn gambar zaman sekolah mmglah nampak sedikit beza ...

Gendut posted on 21-1-2013 10:31 AM
apa la yg hensem sgt budak2 kpop ni. my hubby kat  Sepang last week, dia ada kat sana atas urusan ke ...

frankkly speaking, aku dulu pun geli dengan kpoop nih (sampai sekarang pon masih geli. kadang2 la).

tapi semenjak aku folo drama dan rancangan hiburan meka kat KBS ngan SBS, aku faham apsal meka boleh tiba2 jadik pemes di seluruh dunia. meka betul2 keja keras untuk sampai ke tahap di mana meka berada sekarang. idol2 korea tu, bukan alang2 hidup susah seblom jadik pemes. latihan amik masa bertahun2 seblom diorang debut. tu blom masuk diet ngan peraturan super strict yang dah ditentukan oleh agen meka. sampai bercinta pun diharamkan. orang2 yang betul2 kental je boleh jadik artis top kat korea tuh. kalau pemalas seperti artis kita contohnya stacy berlemak tatau jaga badan pehtu perasan star padahal takda hapa pon boleh dibanggakan itu, tak kira la sora hebat camna pon kompem takleh carik makan punya.

kendian artis korea ni nampak telus sangat kalau muncul dalam hapa2 program hiburan kat tibi. takde la fake kontrol manjang seperti retis malaysia. aku selalu terhibur tengok rancangan diorang. dah la masing2 kretip, lucu lak tu. mula2 dulu aku tak faham apsal tah ramai yang menggedik minat ngan big bang sgala. tapi lepas tengok diorang kat strong heart (masa sm family special), aku rasa cam nak terminat diorang lak sebab masa tu aku nampak meka ni pun manusia biasa sebenarnya. retis korea ni masing2 ada karakter yang tersendiri dan menarik, yang bleh buat kita suka dengan diorang serta merta. dan satu hal lagik, walaupun ramai retis korea miming manjang, tetapi lagi ramai yang betul2 bleh nyanyi. aku cuma tau ni bila tengok rancangan immortal songs kat KBS. terkejut aku tengok idol2 tu bleh nyanyi sebab selama ni aku mati2 fikir diorang ni raja miming saja.

kesimpulannya, industri hiburan korea tidak sendu seperti malaysia. even industri indon pun lebih menarik berbanding malaysia. sebab itu, ramai rakyat malaysia tidak patriotik suka sokong industri hiburan luar ja manjang. kakaka.

da_vinci posted on 21-1-2013 11:20 AM
aku heran naper anak aku x giler kpop mcm rumaja len...dier kata watper...nyanyi bukan reti...miming ...

jangan la minat idol.

retis2 kertu korea ramai ja bleh nyanyi live dengan baik. dan ramai juga idol ni bleh tahan la juga sora kalau nyanyi live.

tapi setakat ni aku akui tak penah aku tengok pelakon korea berlakon kayu pehtu tiba2 bleh pemes dan kaya raya. sebaliknya pula di malaysia ini. ramai sangat artis takda bakat mengharap muka lawa/hensem ja untuk dipuja-puja.

da_vinci posted on 21-1-2013 11:20 AM
aku heran naper anak aku x giler kpop mcm rumaja len...dier kata watper...nyanyi bukan reti...miming ...

anak ko bukan jenis yg terikut2 arus semasa kot