CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: yatt_takez

Aamir Khan dapat anak lelaki menerusi proses ibu tumpang [hapdet post #71]

baru dpt tgk muka ank2 dia.....tp aamir sgt babyface

dalam islam, matlamat tidak menghalalkan cara...

baby tu bertumbuh dalam darah sape? ibu tump ...
allyhasana Post at 12-12-2011 16:46

wahhhh...kesiannyaa...mcm tu pulak..hurmm...

ingatkan boleh...takut kalau terjadi kat diri sendiri (touch wood), ingatkan lassst resort guna kaedah ni..
harap2 ada la rezeki nanti..insyallah n amin~

kesian kat x-wife dia nih........... dah lah kawen lari dengan amir khan........... last2 kena tingg ...
Risma Post at 10-12-2011 19:16

nk btol kn skit...bukn aamir yg tinggal kn ex-wife die tp ex-wife die buat prangai..wife die kongkong aamir n skit2 majuk lari dr umah kalo aamir ade gosip..smpai byk la pelakon taw ape prob aamir dgn e-wife die tu..

haram ke?
kalau x silap asalkan benih ibu bapa asal dah bercantum di luar boleh je proceed ngan ib ...
VirginLady Post at 12-12-2011 16:01

x semua benda boleh di pikirkan ngan logik akal k

Reply 24# fariqx

. . .

budak ni dah besar nanti mesti pening dengan keturunannya

Follow Us
nk btol kn skit...bukn aamir yg tinggal kn ex-wife die tp ex-wife die buat prangai..wife die kon ...
hafieza Post at 13-12-2011 11:22

biasalah tuh sorang isteri.... mestilah cemburukannn.........

Note: Thread has been banned by manager

Kalau ikut aku, tak salah ibu tumpang nie. Fatwa saja yg mengharamkan atas sbb yg mereka tidak boleh jelaskan dari nas2 yg sahih, apa lagi ayat Quran. Ibu tumpang nie tak ubah mcm ibu susuan, hanya memberi zat kepada anak yg dikandungkan, tetapi tidak bercampur DNA kerana DNA anak tersebut dari mak bapak anak yg dikandungkan. Cuma nanti, mgkin anak nie takleh kawin dgn ibu tumpangnya. Hukumnya lebih kurang mcm ibu susuan juga.

berduit boleh wat apa2 jer..

Reply 22# VirginLady

kalau nk difikirkan secara logik akal pun blh jg. andaikanlah u hire ibu tumpang.. anak u nanti mesti pening.. dia nk doa utk saper? siapa ibu sebenar aku? seorang ibu adlh org yg berkorban nyawa melahirkan, berkorban lelah dan segala mcm kepayahan dan kealahan semasa 9 bln mengandung dan pangkat tinggi seorang ibu dpt adlh kerana ini.. seorang anak patut taat sbb pengorbanan inilah.. so patutkah aku mentaati dia? tp dia bkn ibu yg sedarah dgn aku? ibu DNA aku pulak camana? wajib ker aku taat? since bkn dia yg susah pyh lahirkan aku... fine, aku taat kt 'ibu' yg lahirkan aku jelah.. senang! sbb ini yg agama suruh.. tp doa kpd ibu bapa patut lebih kpd siapa?? kalau ibu tumpang yg patut ditaati, ayah pula camna? bapak DNA aku tak kawin pun dgn ibu tumpang aku.. ibu DNA aku pulak caamne? takde DNA dia, aku pun takde gak..  pening2...

too much question!! otak anak pun blh jd biol....

tp persenyawaan luar rahim antara suami isteri yg sah dan melalui rahim isteri yg sama.. mgkin blh kot sbb pernah dngr ada org buat tp better tanya pd yg lbh arif.

Note: Thread has been banned by manager

APA DAH JADI DGN INDIA NI... ulamak kat sana senyap jer dgn artis2 dia yg islam buat lagu ni sama dgn yg di indon...

aku x berapa ikut kisah amir khan nie.. asal dia cerai ngn bini dia dulu ek? dowang kawen lari ke dulu

Reply  VirginLady

kalau nk difikirkan secara logik akal pun blh jg. andaikanlah u hire ibu tumpa ...
allyhasana Post at 14-12-2011 23:39

doa la dua2...ibu yang melahirkan dan ibu yang membesarkan ;)

huhuhu tapi xperlah...itu di fikiran je, sebab kesian kat org apersal x guna kaedah ni je kalau dah susah sgt..terpengaruh katanya...dah x boleh rupanya...
as for me, mintak2 x perlu la sampai ke tahap tu, even ke tahap p clinic sebab nak buat baby

*nokss..mek kawen pun blom *

aku x berapa ikut kisah amir khan nie.. asal dia cerai ngn bini dia dulu ek? dowang kawen lari ke du ...
shida81 Post at 15-12-2011 12:01

daripada apa yang ris baca........... keluarga x-wife amir nih tak suka kat amir, keluarga x-wife nih kaya-rayalah........... masa tuh dia orang memang tengah bercinta sakan, masing2 muda remaja............. last2 dia orang kawen lari......... lama kelamaan keluarga x-wife cam merestuilah perkahwinan dia orang setelah ada anak bagai.............tapi harapkan panas sampai ke petang, rupanya hujan di tengah hari.......... bercerai jugak akhirnya.........katanya sebab x-wife dia kontrol dia............cemburu buta....... bagi ris biasalah kalau seorang isteri tuh cemburu.......... nak2 suami tuh hari2 asyik berkepit dengan heroin yang cantik2 belaka....... patut amir bijak dalam memainkan dia sebagai suami ......... kes amir nih cam nak sama dengan saif ali dengan bekas isteri amrita singh tuh.....

daripada apa yang ris baca........... keluarga x-wife amir nih tak suka kat amir, keluarga x-wife  ...
Risma Post at 15-12-2011 23:18

klu x silap x wife amir ni lebih tua dr dia kan? ada gambo dowang mase muda x? x wife dia pelakon jugak ke?
jap..jap... Saif ali khan pun dah cerai ngna Amrita ker?

Reply 6# yatt_takez

amir mcm muka bapak dia tp junaid khan xhensem mcm dia.. huhuhu

gambar kawen