CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Mytz

Perihal Ilmu Pengasih

xtahumenahu replied at 2-4-2017 11:53 PM
Boleh tau tanda2 seseorg tu terkena ilmu pengasih?

org yg kena tak ingat suami/isteri anak-anak dah.
Asyik teringat orang tu jer.
boleh buat cerai berai. suami isteri benci sesama mereka, gaduh.
rumah rasa panas.
nampak kelibat.
Ada kes, masa tengah solat pun boleh menangis konon rindu kat orang tu.

tak selamat la yg dok buat kat orang mcm ni...

AznieBunnie replied at 4-4-2017 12:14 PM
org yg kena tak ingat suami/isteri anak-anak dah.
Asyik teringat orang tu jer.
boleh buat cerai  ...

Betul, tapi ada kes sebenarnya tidak ada kena mengena dengan unsur sihir mahupun campur tangan jin. Lebih kepada nafsu dan tabiat sendiri yang memang hendak makan luar atau cari anak ikan. hehehe

Mytz~

Mytz replied at 4-4-2017 12:24 PM
Betul, tapi ada kes sebenarnya tidak ada kena mengena dengan unsur sihir mahupun campur tangan jin ...

iya.
mcm-mcm boleh jadi penyebabnya.

pokok nya, kalau iman tak kuat, semua punah ranah.

sebabnya...ada kawan saya ni...baru ditinggalkan seorang lelaki
x habis2 nak mengadu kat sy...siang malam....
dah suruh lupakan...pergi keluar...x jadi jugak
baru2 ni dia dapat tau..kawan lelaki tu pandai ilmu pengasih
maybe xder laa jin bagai sebabnya kawan sy ni xder laa plak nampak kelibat bagai
tapi menangis tu sampai sy penat nak ckp...dr pagi dah kol nangis2...

xtahumenahu replied at 4-4-2017 04:12 PM
x habis2 nak mengadu kat sy...siang ...

Begitulah, tetapi kdg kdg itu berbalik kepada diri sendiri sama ada kuat atau tidak untuk menerima hakikat tersebut. Melainkan ada bukti sebaliknya, mungkin kawan cik itu sebenarnya perlu bantuan kaunseling sahaja.

Memang ada yang sengaja buat macam nie, selalunya kes dendam atau sakit hati. Dia akan buatkan orang itu tergila gilakan dia dan kemudian di tinggalkan.

Apa apa pun boleh rujuk pada perawat untuk periksa, atau minta sahaja ilmu pembenci atau ilmu pelupa.

Mytz~

xtahumenahu replied at 4-4-2017 04:12 PM
x habis2 nak mengadu kat sy...siang ...

Bukan nak berprasangka buruk pada teman awak yah, selalu yang approach perawat adalah dari golongan yang di tinggalkan sebegini, selain daripada masalah suami isteri.

Ini yang awak perlu jaga betul betul pada teman awak tu. Tidak mustahil untuk dia pergi cari benda mcm nie untuk dapatkan lelaki itu semula.

Mytz~

Follow Us
Ceritalah dulu pengalaman tt..sy sudi nk baca.. Lps tu baru bole decide thread ni +ve atau -ve.. Yg lain jgn terlalu cpt menghukum.. Yg baik jdkn pengajaran.. Yg buruk jdkn pedoman..

Cakap pasal ilmu pengasih, dulu2 ada sorang kakak kt kampung, terkena ilmu pengasih. Kesian, sampai sekarang jadi tak betul. Dengar cerita, dia kena masa kat tempat kerja.

Masa aku kerja part time dulu, pernah pergi ke pos orang asli kat Gua Musang. Tok Batin offer minyak pengasih
Aku tak berani nak dekat pun dgn tok batin tu, mana tahu dia calit minyak tu kat aku. Karang tak psl2 meroyan

Pesan Tok Batin tu psl minyak pengasih ni..'Handle with care'

saya suka dengar kisah2 camni..cuma, seeloknya TT jangan lah cerita camne nak seru ke ayat atau mantera apa yang digunakan ke..kalau nak cerita kesan atau camne ilmu tu berkesan takde hal punya..pantang larang ke..sebab ilmu ni bukan boleh bawak main2..kecenderungan orang nak salah guna tu sangat tinggi..

jadi macam kes malaikat harut & marut

yayan_froggy90 replied at 5-4-2017 02:34 AM
Ceritalah dulu pengalaman tt..sy sudi nk baca.. Lps tu baru bole decide thread ni +ve atau -ve.. Yg  ...

Insya Allah, nanti ada masa dan kesempatan saya akan teruskan cerita. Pengalaman sendiri tak banyak sebab belajar benda nie dulu pun secara kebetulan sahaja, tapi pengalaman membantu orang tu ada lah sedikit sebanyak...

Mytz~

TT, sila share pengalaman psl minyak pengasih ni.. nak juga tau.. utk info supaya tau mana baik buruknya..

Ipo replied at 5-4-2017 07:08 AM
Cakap pasal ilmu pengasih, dulu2 ada sorang kakak kt kampung, terkena ilmu pengasih. Kesian, sampai  ...

Kasihan dia, tapi saya rasa memang orang itu sengaja hendak buat dia jadi mcm tu. Mungkin ada rahmat tersembunyi untuk dia.

Kalau tok batin tu sendiri yang offer, itu minyak memang 101% asli tu. Market price memang tinggi hehehe... rugi awak tak ambik, paling murah pun saya tgk sekaran RM600

Mytz~

Mytz replied at 5-4-2017 10:06 AM
Kasihan dia, tapi saya rasa memang orang itu sengaja hendak buat dia jadi mcm tu. Mungkin ada rahm ...

Yup! Memang pure minyak tu dan masa tu tok batin tu cakap,ramai yang tanya. Dia jual mahal tapi tak pula saya tanya berapa harga.
Dia bagi free je kalau nak

Salah sorang dari kami , ada tanya bahan2 minyak pengasih tapi tok batin tak beritahu. Rahsia katanya.

myakayina replied at 5-4-2017 09:57 AM
TT, sila share pengalaman psl minyak pengasih ni.. nak juga tau.. utk info supaya tau mana baik buru ...

Minyak Pengasih (MP)

MP nie merupakan media pengasih yang paling popular dan di guna ramai orang. Bergantung pada asal dan kekuatan MP, harga sebotol kecil boleh mencecah ribuan ringgit. Lagi rare lagi mahal. Sedangkan kalau kita pergi sendiri kepada main source MP tu, kos tak sampai ratusan ringgit pun. Kdg kdg boleh dapat percuma lagi. Sebab itu kalau betul betul mahu MP, cari pada main source, bukan beli kat kedai kedai atau order online.

Selalunya MP selalunya di buat khusus untuk seorang individu sahaja, bukan umum. Maksud nya jika saya buatkan untuk awak, maka awak saja yang boleh memakai dan mendapat manafaat minyak tersebut. Begitu juga dengan hajat, minyak tersebut akan di isi dengan hajat yang di ingini oleh pemilik MP tersebut. Tapi masih boleh gunakan untuk yang lain bergantung pada sifat dan jenis MP. Kalau MP berunsurkan tumbuhan atau haiwan, manafaat selalunya pelbagai. Tapi ada juga MP memang khusus untuk pengasihan semata mata, dan kadangkala cuma khusus untuk seorang mangsa sahaja.

Kebanyakan MP bersifat sebagai pendorong atau pembantu sahaja. Kesilapan majority orang beranggapaan bila di calit saja minyak tu, mangsa akan tunggang langgang kejar mereka, atau angau sampai tak makan atau tak tidur. MP lebih kepada melembutkan hati,menambahkan perasaan kasih, menghilang benci dan sebagainya. Tapi kalau perangai masih tak semenggah, mana mana mangsa pun akan lari semula. Memang ada MP yang bersifat keras, tetapi harus di ingati, jika sampai level yang tidak rational, itu bukan lagi perasaan asli mangsa, tapi pengaruh jin dan khodam didalam minyak.

Kebanyakan kes sebenarnya tidak memerlukan MP, banyak kes yang terjadi disebabkan perangai dan kelakuan masing masing. Ada jenis yang cemburu buta, ada yang kurang keyakinan diri, ada yang tak sedar diri dan mcm mcm lagi.

Ramai saja yang jumpa saya mengadu tak boleh lupa kan ex kekasih dan beranggapan mereka terkena sihir pengasih. Bila di teliti sebenarnya diri mereka yang sebenarnya lemah dan tidak boleh menerima hakikat di tinggal. Dan lebih menarik lagi, dalam mereka tuduh terkena sihir pengasih, mereka pulak yang mahu mandrem bekas kekasih mereka tu hehehe….

Mytz~

angahsmart replied at 5-4-2017 08:45 AM
saya suka dengar kisah2 camni..cuma, seeloknya TT jangan lah cerita camne nak seru ke ayat atau mant ...

Sebenarnya mantra tu tidak memberi bekas apa apa kepada sesiapa pun, walaupun sebagaimana kuat keyakinan dia terhadap mantra tersebut, jika kunci ilmu itu tidak di berikan. Jadi tidak perlu di khuatirkan mengenai apa apa ayat yg tersebar meluas, kerana tanpa asas dan guru, ianya tidak bermakna apa apa pun hehe

Mytz~

Mytz replied at 5-4-2017 04:40 PM
Sebenarnya mantra tu tidak memberi bekas apa apa kepada sesiapa pun, walaupun sebagaimana kuat key ...

ada betulnya juga

wld love to read more

TT cerita la dulu ilmu pengasih yang mana yang TT menuntut.
saya juga ada belajar (berguru) tapi bila dah makin dewasa ni dah bertahun tinggal.
Dan ada akal untuk menilai.

Edited by Mytz at 10-4-2017 12:43 PM
Naurah_rik replied at 10-4-2017 10:49 AM
TT cerita la dulu ilmu pengasih yang mana yang TT menuntut.
saya juga ada belajar (berguru) tapi bi ...

Takder lah banyak sangat, setakat level fuh kanan fuh kiri, berkat doa baginda ali hehehe

Tapi apa yang di pelajari pun, kebanyakan nya bukan ilmu pengasih secara keseluruhan, tetapi boleh di guna kan untuk tujuan tersebut. Contoh lah, seru jiwa, kalau di ikut kan ini untuk memanggil orang yang merantau jauh yang tak mahu pulang pulang mcm bong toyib tu. Tapi boleh di aplikasi kan untuk memanggil awek datang ke rumah, lepas tu add on lagi dengancara lain supaya awek tu datang dengan perasaan kasih sayang. Ini contoh aah..

Lagipun tak tahan seh nak menuntut banyak banyak, ada sesetengah tu, kena puasa mutih sampai 40 hari. Mana lah saya mampu,....

Kalau level macam minyak dagu, rawatan yang glamer kat internet tu, takder lah saya menuntut dan mengetahui nya.

Saya buka topic nie pun sebab nak seronok seronok saja, tengok kat internet tu bertimbun orang kita, melayu, cina malahan india yang dok cari bomoh pengasih. Jadi tertarik nak berkongsi pengalaman yang ada

Mytz~

Mytz replied at 10-4-2017 12:42 PM
Takder lah banyak sangat, setakat level fuh kanan fuh kiri, berkat doa baginda ali hehehe

Tapi  ...

Salam TT,
adakah minyak pengasih ni masih berkesan jika yg terkena tu solat tak tinggal..maksudnya jenis yg kuat agama ni la..yg jenis baik2 ni.. lepas tu minyak pengasih yg dah tak diguna maksudnya terbiar .. masih berkesan lagi ke?