CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

Individu Dakwa Anak Abby Dan Norman, Marissa Dania Sebenarnya Tak Pakai Tudung, Bohsia, Tiada Dara Sejak Umur 16 Tahun?

stingergrumpy replied at 11-9-2023 07:00 AM
I miss amorist...how is he doing now, antique?

Hahaha ni sorang lagi dah tak ada modal lain. He is doing well dan tak ada masa nak berkuntum maki orang dalam forum.

antiQue replied at 11-9-2023 07:01 AM
Hahaha ni sorang lagi dah tak ada modal lain. He is doing well dan tak ada masa nak berkuntum maki ...

Ilmu yg bermanfaat  jgn disorok sorok antique......ko sanpaikheun salam aku pada dia.....org yg baik menguruskheun masa tidak pernah tidak akan ada masa utk berkongsi ilmu yg boleh dimafaatkheun....walau dlm keadaan bergilir gilir pun masa yg perlu diperuntukheun utk yg tersayang....

Im not giving away anything right?

moonela replied at 10-9-2023 07:46 AM
Selain tu Muka poji nawawi.. Kalo amar si laki amyra rosli tu pun.. nampak muka dia je berlakon dr ...

Ingatkan i sorang je rasa camtu

stingergrumpy replied at 11-9-2023 06:29 AM
Bangsat macam ko kalo nak org lain post dalam nada dan cara yg  ko kehendaki atau sukai...suruh le ...

Ngko tu la kena belahh dri porum. 1 porum dh lama meluat gila dgn ngko. Kecik2 xnk mampos. Besar sini mnyusahkan org lain.dasar hidup lagi hina dri anjing. Babi pun wangi lagi lah klu compare dgn ngko. Ngko ni setan iblis lahanat. Ngko jgn masok porum dh org benci !!! Diletak sebelah2 sajat dgn ngko. Sajat tu 100x lebih berguna dri ngko. Spesis ngko ni patut pupus. Anak cucu cicit ngko pun dilarang mmbiak. Smua yg bakal lahir ialah setan

stingergrumpy replied at 11-9-2023 06:30 AM
Ikut gene ko atau minik ko yg tak cantik iteww?

Aah.. tak secantik mcm anak ekau.. anak ekau cntik muka cntik perangai sebiljik mcm ekau

Manusiabesa replied at 11-9-2023 07:35 AM
Ngko tu la kena belahh dri porum. 1 porum dh lama meluat gila dgn ngko. Kecik2 xnk mampos. Besar s ...

Memang ko selalu tidur dgn babi tiap malam keww?...babi yg sama memantat ko sampai buahkheun zuriat?

Argue or rebutt if you need to...or just ignore....like what many have done....either way....ADA AKU KESAH?

Ptuiiiii

Follow Us
Buritan replied at 11-9-2023 07:40 AM
Aah.. tak secantik mcm anak ekau.. anak ekau cntik muka cntik perangai sebiljik mcm ekau

Setakat posting macam ko ini konon nak bagi aku menang ...aku tak hard up....lagi kena carut dgn aku...adaler....

Kahkahkahkahkah

stingergrumpy replied at 11-9-2023 08:20 AM
Setakat posting macam ko ini konon nak bagi aku menang ...aku tak hard up....lagi kena carut dgn a ...

Ok... laaa ingat dah menang dahh

Buritan replied at 11-9-2023 08:21 AM
Ok... laaa ingat dah menang dahh

Ko ingat aku rempit macam ko nak org sanjung rally rah rah?

Aku berkarya bukan kerana nama...bak kata papa rok kita ramli sirap....

Ngerti?

stingergrumpy replied at 11-9-2023 08:23 AM
Ko ingat aku rempit macam ko nak org sanjung rally rah rah?

Aku berkarya bukan kerana nama...bak ...

Ok.. aku ngertiiiii....

Edited by stingergrumpy at 11-9-2023 08:28 AM
Buritan replied at 11-9-2023 08:24 AM
Ok.. aku ngertiiiii....

Autisme macam ko tahu istilah mengerti keww burit?

stingergrumpy replied at 11-9-2023 08:27 AM
Autisme macam ko tahu istilah mengerti keww burit?

Tau tau.  Dah lama aku tau

Buritan replied at 11-9-2023 08:29 AM
Tau tau.  Dah lama aku tau

Sure..sure...

No risk no fun kata nya..... yeayyy !!!

You took the risk and you had fun. And now the game started ..... you go gerl !!!

Nak Marissa syayang… Uols persetan kan je la kecaman hentaman acik2 bawang pada uols tu…

Allah jentik uols diusia muda agar uols tak terus sesat nak… Allah jentik uols agar uols celik betapa hapraknya jate yg uols kejarkan itu… sanggup curang pada amanah yg Allah berikan pada dia… betapa tidak bertanggungjawabnya dia pada diri dia sendiri dan keluarganya serta diri uols… ditundingnya salah itu pada uols konon uols merayu2 pada heols…

Allah jentik uols diusia muda agar uols bila menuju senja nanti tidak jadi seperti acik2 bawang disini yg ada diantara mereka yg berscandal sesama porumer even masing2 sudah bersuami nak Marissa syayang…

Jika sudah ditakdirkan jodoh Marissa syayang dgn jate grab itu… moga jate grab itu tidak culas utk bg nafkah pada anak2 dgn bekas isteri. Nak marissa syayang tolong ingatkan dia tentang tanggungjawab dia pada anak2 ye… sbb bekerja as rider ni pendapatan tak menentu jua… dan moga jate tersebut tidak lah menukar jadi bewak setelah berkawin dgn nak marissa syayang…

Nak marissa syayang masih muda… dan cantik paras rupa… jgn risau nak.. masih ada lelaki yg baik2 yg boleh jadi pemimpin marissa syayang… setakat jate grab yg tak bertanggung jawab tu marissa syayang flip tudung jahh pada dia nak…

Mcm terpikir, kalau kita buat benda bukan2 ni kan, terhapus tak hafazan kita? Meols cuma curiousssssss

Tak percaya budak ni buka tudung… knowing netizen very busy body, dah tentu gambar budak tu viral….

annehuda replied at 9-9-2023 02:38 AM
Aku baca komen netizen suruh bini aslam tu dedahkan muka laki die mcm mane. Ngape salahkan marissa ...

Yang lagi in denial, backup baik punya si Marissa ni, berhujah tak semestinya hotel tu Marissa yg check in dgn Aslam
Maybe Marissa tolong book kan je utk Aslam since diorang memang baik berdua
Macam2 jawapan dicreate demi utk mensucikn si Marissa
Orang lawo katakan....

Hish..ni lah problem kebanyakan anak2 sekarang. Kita dah ajar baik2 jangan buat perkara x baik. Tapi buat juga expecially teens cam marissa ni..diorang ingat diorang yang lebih pintar dari mak bapak.

I doakan anak2 kita semoga membahagiakan ibubapa dengan pujian yang mereka di didik dengan baik.

Manusiabesa replied at 8-9-2023 11:58 AM
Pehh padu. Jatuh la saham klu btui lubang dh lobos. Esok2 nk kawen org xletak la hantaran tinggi2..  ...

Zmn skrg mmg rata2 smua llaki nak hntaran rndah or xde hntaran lngsung & x smua llaki ni pun ada truna lgi.