CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: miftahuljamilah

Siapa di sini starseed?

Jamil_Abu replied at 24-12-2019 05:39 PM
11:11, 22:22 ni sume normal slalu je aku nampak dekat jam kereta, phone or tangan.
Tapi yg paling r ...

nombor2 sedang trigger diri dan alam sedang berlaku connection la tu.. mungkin semakin terbuka dengan sign2 yang lain..

miftahuljamilah replied at 25-12-2019 07:08 AM
@sarah82 ada kebolehan merawat ke? selalu anak kristal begitu.. selain itu ia mempunyai daya empat ...

Entah.. Tak pasti..

miftahuljamilah replied at 25-12-2019 07:09 AM
nombor2 sedang trigger diri dan alam sedang berlaku connection la tu.. mungkin semakin terbuka den ...

ntah laa.. tapi mmg dari dulu lagi selalu je nampak nombor2 mcm ni.
and aku sangan suka cerita pasal space or movie mcm Interstellar, Gravity, Space Odyssey, star wars
cerita2 ni semua boleh buat aku leka tgk berkali2. Even Nat Geo or Disc Channel aku akan tgk kalau tajuk pasal space of earth.
and aku sangat suka dengan cerita bencana alam.

MnhSengalBengal replied at 25-12-2019 05:05 PM
TT pernah tahu pasal twin flame? Saya tak nak percaya sbb itu dia cerita pasal kelahiran semula n  ...

ini yang dipanggil soulmate kan..? soulmate ni jumpa jiwa yang dulu yg sama2 dari kehidupan yg lepas bersatu kembali,mereka adalah pelengkap dan serasi antara 1 sama lain ye..

sebenarnya saya dah tak berapa fikir sangat tentang starseed ni.. kerana bagi saya ia hanya difahami individu tersebut je.. sebagai reawakening spiritualnya untuk zaman sekarang.. kehidupan sekarang.. alam memberitahu mereka dan menyedarkan mereka.. mungkin mereka bertemu insan2 yg sama soul dgn mereka.. walaupun dapat bertemu.. ia sebenarnya tak mengubah apa2 cuma pertemuan itu mengubah dimensi baru dalam kehidupan dan pandangan mereka terhadap kehidupan.. setiap sesuatu itu tidak datang secara kebetulan dlm hidup kita.. melainkan telah ditentukan Allah.. kita masing2 ada tugas dalam hidup.. kehidupan lampau yg mereka ingat mungkin soul sahaja.. tetapi kesedaran hari ini perlu terus seiring dgn kehidupan hari ini.. istimewa atau tidak hanya yg sedar sahaja dapat teruskn kehidupan ini dengan kesedaran tersebut..sekadar berkongsi rasa dan penghubung jiwa yang lama saya rasa mungkin itu je sebab saya bk thread ni tahniah pada yang rasa dia seorang starseed

miftahuljamilah replied at 23-10-2016 06:45 PM
http://pleiadesx.com/starquiz.htm

Saya dh buat quiz ni.. Skor markah saya 63.. Saya selalu nampak nombor2 yg macam sis cakap tu.. Tapi sekarang ni saya perasan, saya selalu sangat kalau tengok jam, masa time tengok tu pukul 12:34.. Baik tengah hari or tengah mlm.. Kadang2 hairan jugak sebab selalu sangat jumpat masa yg kebetulan mcm ni.. Pastu saya selalu alami dejavu (tempat, orang, peristiwa)

Follow Us

Baru nampak thread nih. Buat quiz tu and I scored 59 hehe ada cousin out there katanya. Now memang tengah slowly blaja ilmu kenal diri ni ha since nak complete proses healing baik dari sihir saka semua. Yg no 11:11 ke 12:34 ke 444 ke memang lali sangat la and I do have high empathy

aku nak tulis tapi tak reti

Assalammualaikum TT. Baru perasan benang ni semalam. I scored 71 points untuk test yang TT tepek kat page awal-awal tu.

Saya suka kucing (memang bela pun).... kucing-kucing luar pun suka saya. . Bukan kucing je, binarang lain pun saya suka dan empathy saya terhadap binatang amat tinggi. Tengok filem Lion King tu pun boleh menangis sebab kesian kat si Simba masa kecik . Sekarang, saya avoid untuk tengok filem, video atau apa-apa saja medium yang ada adegan sedih melibatkan binatang.

Saya cintakan nature - laut, darat (pokok-pokok, gunung) dan langit. Of course, saya suka tengok langit, suka shot gambar awan, bulan, bintang, sunset. Ada beribu keping gambar dalam koleksi.

Saya juga suka kaji tentang tamadun purba. Pernah bercita-cita nak jadi ahli arkeologi dulu .

Saya juga minat membaca dan tengok video pasal space. Rasa terbuai-buai bila tengok planet-planet yang ada dan gugusan bimtang-bintang. Masa kecik dulu saya pernah berangan nak jadi angkasawan. Terkejut parents saya sebab masa tu cita-cita nak jadi astronaut ni dianggap mendahului zaman .

Deejavu, nombor berturutan tu ya, selalu jugak alami. Sesekali diberikan rezeki melihat kelibat dari alam lain. Tapi sekarang dah kurang penampakannya.

anak indigo generasi penutup akhir zaman
boleh baca ulasan kat sini

fmil akan cari dan tau anak indigo ni untuk direkrut bagi perang akhir zaman lantaran kelebihan spiritual mereka.. mereka boleh dipengaruhi ke arah baik atau jahat.. sebab tu ramai ank indigo ada yg rosak dan kadang bunuh diri sebab tak mampu hadap ujian dunia ni.. yg mampu scan diorg ni guna kelebihan anak indigo untuk jadi tentera Mr D.. namun mrk merancang tipu daya Allah sebaik2 perancang ..

kin ia ada

Edited by widad11 at 28-2-2020 01:34 PM

aku xpasti la kbetulan o ape... dlm 2 minggu ni aku selalu nmpak nombor same, kat jam slalunye...11:11, 12:12, 5:5..terlalu kerap smpai naik pelik... dlm range aku selalu melihat number tu, aku dpt keje lain yg di tunggu2 selama 9 tahun, bahkan aku di offer jawatan yg lg tinggi even aku xapply pon..mcm, ape yg aku dambakan n doa selame ni dptt... cume, untuk start keje, kena buat medical cek up..aku panik sebab ade mslh kesihatan yg aku x declare semasa interview... kalo buat medical cek up, mmg kantoi dan mgkin jwtan tersebut di tarik semula...

aku masih dlm range melihat nombor tersebut...tiba semasa hendak ambil offer letter, hr bgtau aku xperlu buat medical cek up...trus msuk keje je....

selepsa dr tu, aku xmelihat lg nombor berturutan...aku dpt simpulkan, nombor ini mgkin berkaitan dengan apa yg kite hajati selama ini akan termakbul... mgkin ia ada kaitan yang doa kite di dgr oleh Allah...mgkin itu petunjuk...mmg aku sgt2 xsangka... aku hanya mampu berdoa bila HR inform suruh buat medical cek up...aku cume kate, dgn keajaiban shj dpt pulihkan kesihatan aku mse buat medical cek up...tup2, xyah buat even dlm letter offer ckp yg keje aku ni based on medical cek up... aku sgt2 bersyukur..sbb selama ni aku susah dpt keje lain

widad11 replied at 28-2-2020 01:31 PM
aku xpasti la kbetulan o ape... dlm 2 minggu ni aku selalu nmpak nombor same, kat jam slalunye...11: ...

alhamdulillah rezeki dan tuah la tu kot

Baca thread ni malam tadi. Tido terus kena 'tindih'..
huhu ada kaitan ke? sebab dah lama sangat tak kena
kebetulan kot..kan

tak sangka ramai ada pengalaman sama.
semoga baik2 saja semua

kuntumrose replied at 29-10-2016 12:30 PM
Saya selalu mengalami rasa rindu pada suatu tempat yang tak pasti wujud ataupun tidak. Pelik juga  ...

Saya pernah bermimpi pergi ke tempat yg sgt asing.. Tp tempatnya cantikk sgt.. Seolah tiada die bumi... Yup saya merasa rindu sgtt nak bermimpu sekali lagi pergi ke tempat tu...
Ade 2 3 tempat yg roh saya pergi... Saya cuba daaptkan location di alam nyata.. Tp xberjaya... Ade tempat yg mustahil ade di bumi.. Ade tempat yg nyata dibumi tp xtau di mana lokasinya.. Huhu.. Rinduuu

try buat test tu n score 82. garu kepala jap

iols dpt 73... lalu dpt sense of dejavu...and hint from dreams...

Nham22 replied at 2-3-2020 11:18 PM
Saya pernah bermimpi pergi ke tempat yg sgt asing.. Tp tempatnya cantikk sgt.. Seolah tiada die bu ...

Sama macam saya..malah dalam sedar pun saya boleh bawak diri saya pegi ke tempat2 yang saya boleh cipatakan sendiri melalui fantasi. Saya lah orangnya yang setiap malam akan mimpi sama ada yang biasa atau luar biasa.

bila tanya semua org...tak ramai yg akan mimpi setiap malam...asik saya je..orang lain mcm mana?

39 -  a seeker of another path

should be gelabah or what?
hurmmm...