CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: torsotiger

Dj syok sendiri

pichee: ni tepat sekali..lagi2 DJ Era.fm segmen SATE (dina/shiro/tauke)..mcm bangang je...lawak xde la lawak mne..tp diorg gelak mcm kelakar sgt2...i klu dgr  ...

makcik benci betui segmen ni....ingat klakar ke???? dengan gelak si Dina mengekek macam pontianak, mmg mcm sial la program ni.

yang pelik kat malaysia ni ...semua pelawak nak jadi DJ, semua program nak lawak, adik2 sekalian x payah blajar la tinggi macam tu, jadi pelawak la boleh kaya, walaupun kadang2 lawak bangang tahap cipan

sepitsiput replied at 12-2-2016 05:42 PM
Adibah nor klu suara bercakap biasa2 soothing je..ok la dgr.

Klu suara melawak sorry meols ge ...

die penah ckp
radio lain mmg xde main lagu die
so die main lagu kat suria

MH37O replied at 12-2-2016 03:35 PM
dj yg paling aku rasa kalau jumpa nak kasi tapak kaki - AG, fara fauzana,....ada sekor laie ni...lup ...

aku harap dj tu baca apa yg kau tulis tu.. sebab aku mmg menyampah 3 ekor ini.

adelea replied at 13-2-2016 10:26 PM
Fafau .. sila resign ...sekian.. :

fafau macam dengar seruan u je.. nak resign dah dari hot

ikhwan n AG tukar tak kat hot lagi

shida81 replied at 12-2-2016 08:38 PM
Ak x leh hadam lagu till jannah kru... Bodo btul lirik.. Igt puitis keee.... Bodo

aku pn benci lagu tu
dgn mnyanyi ala2 koir ke ape
tah aku xtau nk describe

Antara DJ/combo yg aku suka dulu

1. K&K
2. LO, HO, Jamal Jamaludin di zaman Era tengah naik
3. Adam C
4. JJ & Rudy

Skrg ni mmg dengar Mix Fm, Lite & IKIM. Mix paling best The Mix Breakfast. Hari Isnin best sebab ade debate between Aisyah & Prem. Hari juammat plak ade Aisyah buat weekly wrap-up by Rapping. Masa Sarimah pon best juga, siap gigih la buat audition untuk carikan Sarimah BF. Rupanya Sarimah dah ade Jamie. Mix Drive waktu petang pon best sbb banyak lagu 90's

Follow Us
yg sate era tu cam harooommm sgt.....dj bodoh2 mcm tokey pon leh amek buat dj...sampahhhhhhhhhh

igtkan aku aje yg nyampah ngn dj radio skrg...

cikdilla replied at 13-2-2016 05:30 AM
Andy hakim kan.mana ntah dia skrg.best dgr dia kat thr dolu2

andy hakim dah tak jadi dj. sekarang fokus pada bisnes restoran dia. follow dia kat fb. sebelum bhernti jadi dj dia ada kat selangor.fm. merajuk kalau tak silap sbab slot bollywood dia nak dipendekkan waktu kalau tak silap. walaupun dah tak jadi dj sekarang,iols suke je follow fb dia sebab still informatif n dia rajin kongsi fakta.

MH37O replied at 12-2-2016 03:51 PM
tah...jawa indon mana tah...buat lawak sendiri yg ketawa...

sekor lagi yg aku cakap tadi tu...p ...

betul tu..aku pun benci btul ngan mamat ni

yer...radio skrg kebanyakan tak best dah

dj era n hot fm

mizzmimi replied at 15-2-2016 02:02 AM
fafau macam dengar seruan u je.. nak resign dah dari hot

ikhwan n AG tukar tak kat hot lagi

Elok pun resign ...aku pon dgr pagi tadi...fafau ni macam pompuan gersang ke apa ... mengilai melalak pagi2.. takde langsung nilai2 perempuan kat dia.... wpun dah pakai tudung cakap tu mmg ntah apa2..la.

Ikhwan and liza pon resign ...

era dam hotfm mmg aku tak penah set kan kat radio aku..pernah lah tertune ke era fm..memekik2 semua dj mcm panggil babi ternakan masuk kandang..

mmg key mark sgt lah korang...hotfm pun sama..entah hape..

skrg layan sinar,suria dan bestfm jah..lagu pun best2...takde memekik2 mcm panggil vavi..

adelea replied at 15-2-2016 11:24 AM
Elok pun resign ...aku pon dgr pagi tadi...fafau ni macam pompuan gersang ke apa ... mengilai mela ...

hahaha.. aku ingat kan aku sorang je yang tak suka si fafau ni.. tak hingta bila ketawa.. takmalu betul..
lagi satu dina tu..alahai..
nasib baik la radio kereta aku rosak. selamat sikit telinga dari dengar dorang yang mengarut ni

dulu aku rasa johara tu macam best.. tapi kekadang lawak johan pun dah mengarut.. tapi still minat dia.. johan kena kurangkan lawak merepek dia.. mungkin tak sesuai bila di sampuk lagi dua jembalang tu

dh lama x dgt hot n era..sebab dj perasan lawak n gelak senak telinga kite yg dengar ni.. so far 101.3 hya psg lagu je walau pun ulang sama je..at least xde la sire yg bingit..

sepitsiput replied at 12-2-2016 05:47 PM
Meols perasan sejak2 kawen ni linda onn lovely sikit cara dia menDJ...klu x dedulu ada je topic ci ...

Chuols... Linda Off dah kawen? Semenjak bilakah? Adakah iols tlepas flight?

adelea replied at 15-2-2016 03:24 AM
Elok pun resign ...aku pon dgr pagi tadi...fafau ni macam pompuan gersang ke apa ... mengilai mela ...

semalam den ada free time tgklah rancangan melodi kat sebuah stesen low kelas nih, artis jemputan dia mia ahmad, aku tgk sopan je dia takde nak gedik2 mcm babi walaupun dah bertudung...cara dia nampak muslimah sejati tak mcm kebanyakan betina2 yg pakai tudung,tp mengalahkan pelacur...tp yg herannya dua ekor berok (awal shaari dan sekor lagi yg hitam tu) pulak yg mcm betina sundal...gedik mengalahkan pompuan

den rasa rancangan melodi ni pun patut mansuhkan aje ataupun carilah pengacara lain yg lebih elok mcm pengacara2 kat Hlive tu...bagi aku biar nampak nerd daripada terkinja mcm babi

MH37O replied at 15-2-2016 03:58 AM
semalam den ada free time tgklah rancangan melodi kat sebuah stesen low kelas nih, artis jemputan  ...

Tau tak pe .semua bende diorg nak gedikkan honestly cer tgk rancangan  yg almost sama tapi di kendalikan di luar negara macam korea ke us apa apa jela..

Takde plak aku tgk pengacara menggedik wpun tgh bercakap pasal gosip yg tgh hot...

Segmen SATE adalah sangat membingitkan telinga dah la x lawak, pastu bodoh2 plak cakapnya..dengan Dina yang sikit-sikit gelak..choii sungguh,,maka setiap petang aku bukak channel percubaan yang dulu dikenali sebagai pimai fm 90.20..