CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SuperAtheist

Penjelasan Ibu Budak ‘Mat Salleh’ Menangis dlm Flight (lobai tertipu)

juliez replied at 3-6-2016 10:26 AM
I confuse sikit, org pakai niqab mmg tak.pakai handsocks ye?

ada yang pakai, ada yang tak pakai ikut selera masing2 lah....

I lak confuse dorang pakai spender tak? kalau ya, design nya macam mana ya. siapa tau....

AMDTurion replied at 3-6-2016 10:43 AM
aku pernah tgk wanita berniqab nie makan. aduh susah jugak nak makan sambil selak kain tutup mulut ...

konsepnya macam la ko nak kencing. masa nak pancut tu buka lah zip, lepas tu katup la balik.

motif nak jenjalan biarkan terbuka.... bak kata forummer dalam ni, rupa cantik pun tak boleh dipertontonkan secara percuma

ALDRIN replied at 2-6-2016 09:24 PM
kak hasanah ni konpem satu penyakit dengan Zetty Edlina Niqabis penipu tu.....DELUSIONAL!!!!

rama ...

aku setuju.. masalah delusional dia ni... x blh beza realiti dan imaginasi...

Dasat golongan yg konon beragama ni demi nak mengagongkan agama, penipuan n pendustaan adalah perkara biasa. Ini bukan pembohongan pertama dalam agama, kesah Neil Amstrong naik ke bulan mendengar suara azan lantas memeluk isle sampai buat nasiddd tp akhirnya Neil's Amstrong sendiri menafikan perkara tu, dia tak pernah peluk isle. Mcm mana dgn nasidd yg digubah oleh bani melayu suni yg dinyanyikan oleh berapa ramaii kanak2 yg mempercayai kisah tu? Ini semua penipuan yg kita boleh dpt tahu balik sbb berlaku pd zmn skrg n pihak yg terbabit masih hidup utk berckp kebenaran kesah2 tu. Mcm mana dgn semua pendustaan lain yg dilakukan utk mengagongkan agama yg penganutnya percaya bulat2 sampai sekarang? Fikir2 fikir2 kan lah!

bodohnya kak hassnah ni..gila publisti...guna Allah nak glamer...mel ada kwn mcm ni...mmg kaw nak kutuk aja ni

tah tah budak tu nangih tgk kak senah ni... dah la gelap pehtu berbungkus puleks... mcm adik aku dulu memang takot tgk orang berpurdah.... nangis2 die tengok acik pakai purdah makan a&w bukak tutup purdah... aku dah biasa sebab dulu keliling rumah pak sedara aku ramai geng arqam...

Follow Us
ya ampun iols baca kat comments oh bulan, ramai yang sokong acik delusional ni. kata nya kalau tak betul pun apa salahnya amik pengajaran

zoe1511 replied at 3-6-2016 12:32 PM
ya ampun iols baca kat comments oh bulan, ramai yang sokong acik delusional ni. kata nya kalau tak b ...

mel pun baca kat sana.nampak sgt pengikut dia bodoh sebodohnya...guna agama untuk menipu....

kikuri replied at 3-6-2016 12:25 PM
tah tah budak tu nangih tgk kak senah ni... dah la gelap pehtu berbungkus puleks... mcm adik aku dul ...

anak aku pun sama. ada akak berniqab nak dukung dia. anak aku pegang pegang belakang niqab tu ada hidung dengan mulut. baru dia ok haha

arasham replied at 3-6-2016 10:59 AM
I kalau niqabis yg muka cantik sgt tu mmg respectlah sbb kang tergoda pulak lebai2 malaysia ni, in ...

... ara .. kejam bunyinya .... tapi i second you ...

Bagus sgt ke penulisan dia?
Bagi aku setaraf penulis fixi dgn bhs rojak busuk tu je la.. mcm la berfalsafah sgt.. dah la penipu.. stres la aku dgn ummah syumul nih

hmmmm..tak kesah lah pakai apa pun..purdah ke bikini ke...
kalau dah buat silap..mintak maaf.case closed.

kalau masih nak tegakkan benang yang basah..mmg akan nampak kebodohan yang amat sangat n memburukkan lagi keadaan

Kalau pergi interview kerja blh ke tak ek pakai niqab? Company blh terima ke?
Terpikir mcm mana nak kenal staff sendiri nnt

alhamdulilah....

Kak Hassanah dh mengaku tu semua imaginasi dia...Tapi still rasa budget rsa bagus lagi kot....mmg ego dia tu....pengikut dia pun  bodoh jugak

Last2 dah tak tau nak taqiyyah kot mana... kena mengaku jugak la kencin...

Hahhhaha...

GhostWalking replied at 3-6-2016 10:51 AM
Selamba nenek.je buat cerita dongeng sendiri neng.sakit jiwa ke hape kes nya adui laaaaa

X nak ngaku salah tu,  nak fight back.  Ko mampu bang? Kental jiwa ustagajah delusional nih

melati_kesuma replied at 3-6-2016 12:51 PM
alhamdulilah....

Kak Hassanah dh mengaku tu semua imaginasi dia...Tapi still rasa budget rsa bagu ...

ada link tak..nak baca...ini dah memalukan agama islam dan menjatuhkan maruah org berhijab....apa ni....matlamat tak menghalalkan cara la kak hasanah...

abbyhoney replied at 3-6-2016 12:58 PM
ada link tak..nak baca...ini dah memalukan agama islam dan menjatuhkan maruah org berhijab....apa  ...

buka aja fb kak hassanah tu ..mmg worst betul apa dia buat..satu malaysia kot kena tipu..penyokong dia hampeh jugak...

Aiyo! Ni bru yg terkantoi menipu.. Yg sblm2 ni mcm mana eh? Ntah berapa bnyk kesah imejinasi hauk dr org yg konon brdakah tp hakikatnya suka upkan diri sendri je...

melati_kesuma replied at 3-6-2016 12:51 PM
alhamdulilah....

Kak Hassanah dh mengaku tu semua imaginasi dia...Tapi still rasa budget rsa bagu ...

tepek kt sini plzz