CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: miftahuljamilah

Siapa di sini starseed?

erm aku bukan tak caya psl starseed ni tp kt malaysia ni mcm tak byk tmpt yg boleh nampak bintang yg byk.

Menarik ni. Byk persamaan kat aku.  Jawab quiz dpt 60, satu lagi quiz, result dia normal, quiz yg last sekali tu aku starseed pulop. Haisshh.
Apa2 pun semuanya kebetulan je kut. Part alien tu mmg 100% tak percaya. Kalau ada pun maybe makhluk Jin.

Ipo replied at 30-10-2016 08:52 PM
Perkongsian yang menarik. Ya, saya juga tertanya2, dlm ilmu perawatan Islam pun, kita disuruh memb ...

Allah sukakan sesuatu yg ganjil. Itu sebabnya.

klu kamu rasa diri tu starseed, pstu rajin tgk tenet, baca forum bagai,
maknanya kamu bukan starseed, tapi tenetseed.

dah, pi tolong pape yg patut kat dapur tu.

Nak citer gak kebetulan taeyeon snsd keluar single baru 11:11

batmana replied at 2-11-2016 09:32 PM
klu kamu rasa diri tu starseed, pstu rajin tgk tenet, baca forum bagai,
maknanya kamu bukan starsee ...

Saya tulis semua ni sbb nak beritahu bahawa ilmu dan pengetahuan itu luas..wajibla kita menuntut ilmu supaya kita akan kenal 1 lagi makhluk bernama ilmu..  

Follow Us
misc replied at 2-11-2016 12:03 AM
Menarik ni. Byk persamaan kat aku.  Jawab quiz dpt 60, satu lagi quiz, result dia normal, quiz yg la ...

https://mytera3.wordpress.com/ma ... akah-benar-berlaku/

Satu perkongsian maklumat..  

miftahuljamilah replied at 1-11-2016 08:53 AM
Subhanallah tq atas perkongsian.. semua itu tanda2 yg Allah berikan bg yg mahu berfikir..mungkin o ...

betul; alhamdulillah; moga kita semua memdapat hidayahNya ameen ya Allah

amyza replied at 30-10-2016 05:15 PM
Kalau nombor tu biasa terpandang 777,1111,88 takde lah kisah sgt pun. Tapi yg i kisah tangan ni bile ...

Benda yg camna tu? Cam pucca dulu, family selalu bising sebab pucca bg rosak kepala paip, tombol pintu, hinge tercabut etc. Tapi bukan ada niat nak bagi rosak pn. Rasa guna cam biasa je.
So, nak sedapkan hati, pucca fefeeling I am supergirl, ada tenaga dalaman yg terpendam, tapi pucca yg tak sedar     
Bila dah meningkat usia ni, kurang sikit la barang2 rosak. In fact, benda yg buruk, bila dapat kt tangan pucca, bila pucca jaga, bole jadi elok.
Maybe time muda2 dulu darah panas kan. Pintu tak reti tutup elok2,pakai hempas je. Kepala paip plak, bila pusing tu, macam tenyeh kutu Kat rambut. Mana la barang tak rosak. Huhu

puccafan replied at 4-11-2016 07:28 AM
Benda yg camna tu? Cam pucca dulu, family selalu bising sebab pucca bg rosak kepala paip, tombol p ...

Lebih kurang lah tu.pegang pengepit kuku baru 2minit dah tercabut,sblm tu org lain guna elok je   pastu dvd player,stuck kt dlm tekan taknak keluar la.

Dlm kereta pulak,pusing radio tercabut pemulas nye   ,cermin tingkap tersekat laa. Kena marah je slalu   yg heran nye,buka tutup botol slalu xlepas.kena org lain buka kan sampai skrg.camne tu  

my star seed test is 53!

Edited by miftahuljamilah at 4-11-2016 03:41 PM
amyza replied at 4-11-2016 08:15 AM
Lebih kurang lah tu.pegang pengepit kuku baru 2minit dah tercabut,sblm tu org lain guna elok je  ; ...

kesian ye..sama la adik saya mak selalu marah pegang barang mesti rosak..buat yg selalu alami ni..saya nasihatkan..belajar kontrol diri dengan ubah mindset..fikir positif..rasulullah saw pun suruh sangka baik..buat jgn fikir akan rosak..sebaliknya latih fikiran kita buat sesuatu dengan terbaik..segalanya dari Allah..tiada daya upaya kecuali Allah..tiada mudarat dan manfaat kecuali Allah  

Test score 41.

Kawan baik sy sorg ada macam ni. Dia unik. Rasa siri buku detektif indigo karya faisal tehrani sangat dekat di hati.

Sy boleh khayal tengok bintang, minat baca pasal ancient history (tapi topik lain pun suka), pernah asyik perasan nombor turutan 123 especially dekat jam 01:23, 11:23; tapi x layan.

Abam Rambo memang tak boleh pandang langit Milah . Bukan sebab alahan atau kalau pandang langit je gatal gatal ... Tidakk . . Tapi bila pandang langit , rasa sayu je hati ni . Rasa kerdil diri ni kalau nak dibandingkan dengan kekuasaan Allah swt . Kalau pandang langit memalam mulalah Abam Rambo touching . Teringat kat orang orang yang Abam Rambo sayang seorang demi seorang tinggalkan Abam . Abam pun terkejut jugak Milah , skor Abam Rambo lebih tinggi dari result Add Math Abam dulu . Abam Rambo ingat Abam alien . Ada juga nak try kuasa yelah skor tinggikan nak ubah muka jadi handsome . Tak boleh pulak . . Rupa rupanya Abam manusia biasa je . Keh keh keh

Wakefield replied at 4-11-2016 08:49 PM
Test score 41.

Kawan baik sy sorg ada macam ni. Dia unik. Rasa siri buku detektif indigo karya  ...

Faisal Tehrani ? Abam gelak dari jauh je .  

RamboMandul replied at 4-11-2016 11:27 PM
Abam Rambo memang tak boleh pandang langit Milah . Bukan sebab alahan atau kalau pandang langit je g ...

Kelakarla bam rambo ni..saya rasa macam dlm citer esok untuk siapa bila panggil milah..milah..   tapi saya mmg xde pengalaman luar biasa pun mcm sy tulis ni..cuma sy nak bgtau kt luar ni byk lagi rahsia Allah..kita yg tak merasai ni jgn memperlekehkan pengalaman org lain.. kita boleh percaya hantu dan syaitan jin tapi kita tak boleh terima adanya makhluk dimensi lain    Allah tu boleh cipta beribu2 Adam dan planet bumi selain kita..

RamboMandul replied at 4-11-2016 11:28 PM
Faisal Tehrani ? Abam gelak dari jauh je .

Awatnya?? Saya kt um dulu sll dgr nama dia.. jumpa dr jauh je..dulu rajin berpuisi dan ada juga menulis..dia ada tulis pasal indigo ye? Menarik tu..

miftahuljamilah replied at 4-11-2016 11:41 PM
Awatnya?? Saya kt um dulu sll dgr nama dia.. jumpa dr jauh je..dulu rajin berpuisi dan ada juga me ...

Faisal Tehrani ni dia ada satu imaginasi yang tinggi . Tapi ada orang cakap ada sedikit egosentrik wujud dalam penulisan dia . Tapi bagi Abam Rambo kebanyakan golongan artistik ni memang kena ada sifat ego dalam berkarya . Abam dah baca kupasan dia pasal indigo . Oh Milah budak UM . Batch bila ?

RamboMandul replied at 4-11-2016 11:27 PM
Abam Rambo memang tak boleh pandang langit Milah . Bukan sebab alahan atau kalau pandang langit je g ...

89? Tingginya score. Alien ke apa bamram nih.