CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

Rumah Tangga Bersama Fattah Amin Didakwa Berantakan, Ini Respon Nur Fazura

Haters sure menggelupur tgk podcast Fattah...

Edited by Diamondmoney at 5-7-2024 01:40 PM
zuriey replied at 5-7-2024 09:27 AM
Mmg btl bila tgk ig dia mcm ada sesuatu yg tak boleh di nafikan sebenarnya..myb time2 ni boleh tut ...

Aku caya diaorg ada je gaduh2. Tp takde la smpai nak serai

Mgkin terkecik ati ke. Tercelupar ckp ke. Tersalah paham ke.
Itu biasa dlm umatga. Korang pun ada gaduh dgn laki masing2 kan. Tp takkan smpai nk serai tak kot.

Merajuk pnjang  tp hati rindu. Takde la shiqaq berpanjangan.

Yg çlaim shiqaq berpanjangan pun elok berbahagia smpai bam2 dah skrg

sr10 replied at 5-7-2024 11:00 AM
Habis tu tangan lelaki mana yg sentuh muka faz masa promote tudung terbaru Ni in case kalau dah sepa ...

Yg kt masjid sendayan tu kan.

zuriey replied at 5-7-2024 09:33 AM
Letak caption pun mengundang
Lps tu salahkan org speku masalah dia

I assume dia luahkan apa yang terbuku di hati dengan quotes yang dia upload. So i think itu yang buat nets tertanya tanya. Tapi i yakin pasti adalah gaduh2 manja dengan pasangan, seperti kita juga.

Tapi  tak tau kenapa, tapi i tak minat Fattah langsung.
I think he is Lucky sebab Lopa dan Fazura buat dia sangat terkenal dan diminati ramai.

Dia ada berlakun dengan artis lain sebelum Lopa dan Fazura tapi tak famous pun.

Now nasib Fattah dah berubah, Job pun non stop. Lepas tu ada business laku keras dengan wife lagi.

Fazura is  okay, she is very helpful, nice  dan suka bagi nasihat to young friends.  Anak i pernah kawan dia sebab ada same mutual friend. Tapi few years jer. Anak i tak pernah cete apa2 tentang Fazura atau kawan2 dia.

I will always get what i want. Same here
All the best Fazura.

Faz nak keluarkan lagi tudung.. edisi merdeka.. yeayyy kopak lagi i hahaha.. rasanya tahun lepas dia tak keluarkan edisi merdeka..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Karats fazura belum tahap benak lg, tgk caption kat ig kata org dah cerai, duduk asing dah..karat faz malah mendoakan kebahagian
jahlop, kl boleh beranak tiap2 tahun murah
rezeki..tp benak dah tujuh tahun meroyan nak fattah tu bercerai..oii benak move on le.. fattah tu dah boroi dah kat perot tu kena gomol dgn faz..udah2 lah tu..kt ni walaupun buat dosa bergosip lagha tp percayalah jugak takdir jodoh ajal maut di tangan tuhan.

Follow Us
Edited by Masukkeluar at 5-7-2024 01:56 PM
Diamondmoney replied at 5-7-2024 01:37 PM
Aku caya diaorg ada je gaduh2. Tp takde la smpai nak serai

Mgkin terkecik ati ke. Tercelupar ckp  ...

Kan..actually psl gaduh gaduh dingin ni kita dh bincang kt thread yg jenie bukak haritu..pnjg lebar masing2 berspekulasi termasuk aku so xde sapa indenial pn kalau diorg laki bini gaduh terasa hati “me time” skjp..now dh slowly ok la tu..cuma part yg speku dah serai berai tu aku takleh hadam sgt..sbb byk bukti nmpk fattah tu still ada je kt rmh depa.

Cuma aku nk OT sat dlm ni. Rupanya sedara lopa si tania tu bini no.2 sheikh..bini pertama ada kt Tarim dgn 4 org anak…aku tgk tiktok live tania smlm. Dia mengaku

Sejak bila porem ni tak boleh bt spekuan
Dikatanya fitnoh pula
Time retis lain kemian dia kutuk tak igt donia
Time idolat dia kena cuit sikit dah meloncat

TT jah penuh gambar paksetad...tapi paksetad tak kuasa pun nak letak gambar video jah. Yang ni benak2 taknak pulak speku...

Rogue98 replied at 5-7-2024 02:33 PM
TT jah penuh gambar paksetad...tapi paksetad tak kuasa pun nak letak gambar video jah. Yang ni benak ...

Tiber benak jd buta

Dulu jah siap naik igs dosa ibu bapa pd anak2. Benak masa tu semua meninggal jap

Addrianna replied at 5-7-2024 11:14 AM
Another level betul haters yang claim fans lah  bukan benak lah sampai  boleh taip pajura letak kasu ...

aku ada tgk story psl kotak2 kasut...fazura ckp bnyk sgt nk simpan...mcm nk buang kot...tp peminat2 ckp jgn buang...blh jual...tu je...

zuriey replied at 5-7-2024 05:24 AM
Kesimpulan yg aku dpt
Benak pajura dan benak jah tiada beza
Bila korng kutuk jah lop kemain  ...

Adoiii acik Zurieyy, tak sangka ini posting dr ko, acah2 terpaling open dgn org lain punya opinions phuii padahal ko yg mcm monyett attacked aku bila aku sentuh retis sembahan ko dulu. Skrg ni acah2 dia lah acik gossip forum cari yg terpaling menghormati pendapat org phuiiiii klu tak takde lah ko kena maki dgn aku tak cukup tanah lol kohkohkohh ke ko mmg betul2 dah insap?

zuriey replied at 5-7-2024 01:24 PM
Kesimpulan yg aku dpt

Lah ayat kau pun x jawab soalan aku lagi nak sembang.tiba cakap nanti karat spin sana sini ayat kau tepek lah kalau ada bukti asal pulak kau nak takut kena spin kan bagus ada bukti ni sikit2 cover ayat  koser layan benak artis kalau kau x benak bagi bukti jangan sembang.chouls haters jahbitch kutuk jahbitch sebab perangai dia dan ada bukti sekali benda2 bodoh dia buat dan mengundang kecaman dan kita bagi bukti sekali ni pajura x buat apapun setakat benak buat thread pun kau dah sembang sentap denga karat dia.choiiii

zuriey replied at 5-7-2024 01:24 PM
Kesimpulan yg aku dpt

Akak setuju aja...mmg takut nk masuk dlm thread yg penuh dgn pemuja artis...

Tp mmg nampak pemuja artis akan menyerang balik tambah2 thread pajura...x boleh sentuh sikit pun...semua kena puji2 ...kita komen sb artis tu sendiri yg expose kisah2 hidup kat masyarakat...kisah hidup ya ..bukan filem atau drama yg mereka lakonkan...tp kisah hidup ...cuma bab atas katil,  berak , mandi je x expose..lain2 semua nk tunjuk dlm instagram dan membawak ke porem...

mamapea replied at 5-7-2024 02:58 PM
aku ada tgk story psl kotak2 kasut...fazura ckp bnyk sgt nk simpan...mcm nk buang kot...tp peminat ...

Tu lah aku cakap kuat sangat imaginasi haters ni bila ada karat dia defend dengan bukti terus mereka  chop karat pajura ni benak.dah ada yang tepek bukti mereka ok2 je masih juga indenal.memang nampak sangat  haters pajura acik porum otai ni nak harap sangat keluar cerita serai mereka.LOL

Addrianna replied at 5-7-2024 03:11 PM
Tu lah aku cakap kuat sangat imaginasi haters ni bila ada karat dia defend dengan bukti terus mere ...

psl 'me time' tu pun diorg dh speku x duduk serumah...hahaha...kelakar la...
aku yg baik2 je dgn laki aku pun slalu aku nk 'me time'...laki aku pun sama...
kalau blh hari2 aku nk 'me time'...fazura tu lain la...keja kuat...mungkin dh terlalu penat...
nk la 'me time' kejap...

zuriey replied at 5-7-2024 01:55 PM
Sejak bila porem ni tak boleh bt spekuan
Dikatanya fitnoh pula
Time retis lain kemian dia kutuk tak  ...

Boleh je chouls buat spekuan tapi baca balik ayat atas tu kau komen  caption dia mengundang.mari lah tepek caption mengundang pajura ruu boleh aku dan  karat2 ni buka mata dan kutuk pajura tu.LOL

Lula2 replied at 4-7-2024 05:02 PM
Aku teringin nak tau diet para artis ni.
Cantik je badan, kulit tu ye lah pegi klinik kot.
Haritu ju ...

I tgk Faz suka makan tp mcm x makan bnyk.. nak nampak fit kena exercise.. dia ada personal trainer kan..

Amal dah kawin..cantik amal

Masukkeluar replied at 5-7-2024 01:47 PM
Kan..actually psl gaduh gaduh dingin ni kita dh bincang kt thread yg jenie bukak haritu..pnjg leba ...

Bape umur sheikh tu?.moga tania istikomah xmcm adik dia jap tutup jap bukak..anak tania n sheikh tu comel