CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Raline

Puteri Sarah tak henti-henti aib rumah tangga? Berlagak seperti mangsa pula

after 4 years kot dia meroyan... bagi can lah.. go PS!!

p/s: usop selam, buatlah drama anak dan menantuku mcm gerak khas yg tak abis2 tu.

cm_vungtau replied at 3-1-2023 08:50 AM
Walaupun dapat lelaki lagi bagus, tapi still no mercy for pencaras dan lakinya sis

aku follow pepatah omputih...choose to lose a battle, but win the war

jiwakacau06 replied at 3-1-2023 09:05 AM
kakmah abg jib tu ..smpai bom org.  walhal dia pn perampas...kna dkt dia...meroyan jgk...

Mungkin cara ini classy bagi nurtizen..kak mah xmerempan...tpi dia bg bom sekali terus..lepas tu yg lain pulak dijadikan kambing hitam

gideoncross replied at 3-1-2023 10:10 AM
Klau mcm tu, sptutnya dri dlu heol pilih sheol dh.

masa tu IK sekolah lagi kot
patutnya sol membujang sampai jumpa soulmate rempit dia

seripahzeripah replied at 3-1-2023 12:47 AM
Dan juga julita aisya birasnya si queen..siap bakor yestana lagi ya bila tau si deraman nak kawen  ...

Aik meroyan juga ropanya nombor 2 tu. Ingatkan sadar diri.

Aku sokong jer kalau sol menjanda kan dia. Asyik meroyan dan canang aib rumahtangga, so mmg dah boleh agak dia ni jenis suka merengek, berkepit dan mengongkong sol. Mgkn sol ni rimas dgn perangai dia mcm tu. Tu yg cari minah rempit lain. Lagi minah royan ni meroyan, lagi tercabar sol. Alang2 ko nak bukak aib, biar aku buat ko menderita.

Follow Us
hahhahahahaha

x sudah2 la pS ni

penmerah replied at 3-1-2023 03:18 AM
Puas hati pulak Aku Baca rempanan ko sis
Itulah seeloknya
Maki aje kat muka makanannya

MIL aku dh x berani angkat muka dengan aku tapi biasa lah jenis ego org tua dia buat mcm xde pnah jd apa2 nak wat cmne anak dia xnk cerai dgn aku still pilih aku tambah plak skrg laki aku mmg dgr ckp aku n selalu bekap aku dia tak boleh buat apa lah.laki aku plak ank bongsu ... Kikikikiki

Merempan beb... Jujur aku ckp memula tu mmg sedih ..murung gila sbb org kita percaya tipu kita kan? ig ...fb sume aku royan tp laki aku plak pilih nak jaga hati betina tu ...langsung x layan aku punya rempan hahaha last aku mcm redha je tau tp lama2 aku jd sakit hati asal plak aku sorang je nak kena hadap... alang2 sakit hati biar sume sekali sakit hati ... Start hari tu ...hari2 aku maki pompuan tu..laki aku .. mak mertua aku kahkahkahkah....sampai laki aku ckp asal panggil mak dia babi ...aku ckp babi je suka kacau idup org .. masa tu mmg aku nak sgt laki aku lepaskan aku.. laki aku mmg ego nk mampos hahaha dia akan duduk sesaja cari sume salah aku ...konon aib kan dia lah apa lah ..aku kata jantan x guna mmg kena aibkan hahahah .sampai lah satu hari yang bening aku blah tinggalkan dia tanpa pamitan..sebelom nindiabtau kalau aku merajuk balik kampung je ..x pun umah adik aku ..tapi kali ni dia langsung x tau aku blah g mana .. beratus miskol n mesej dia mesej aku .aku tak layan ... Dkt ig aku sume dia komen n like .... Sminggu aku hilang aku mesej dia suh kemas sume brg2 aku nnti aku balik kita g mahkamah settle .. masa tu lah menangis2 mcm org gila dia kata xnk pisah...dia dh buang pompuan tu sume dia dh buang dia nak aku je hahahaha..start tu lah aku bagi dia last peluang sampai skrg dia gunakan peluang tu sebaik mungkin alhamdulillah .

rosevelvet replied at 3-1-2023 07:24 AM
Wow sis.. I tpegun. Mmg kaw2 yer dorang kena. So skang ni happily ever after la ye.

Alhamdulillah ..mmg happy sgt bak kata org selepas ujan ada pelangi gitu hahaha laki aku plak skrg dh jd penasihat pada kengkawan dia yg dok curang dgn bini hahah

albedah replied at 3-1-2023 07:40 AM
Aku tak rasa lepas tu happily ever after...

Alhamdulillah ... Skrg aku happy dgn laki aku sbb dia nak berubah dia pilih jaga hati isteri dia dh ... Nak plak aku ada axiety n disspression teruk jgak .......now axiety pun dh xde sgt ... disspressi pun xde cuma aku kena bell palsi pun alhamdulillah 80% dh pulih sume berkat usaha laki aku jaga n bagi treatment.

Semenjak laki aku berubah pilih bahagiakan aku rezeki dlm umahtangga kami pun bertambah tambah

Incanto replied at 3-1-2023 07:59 AM
syabas kaka
patut PS buat gini 4 tahun lepas

Betul tu pegi je semuka tarik si Sol sekali senang tonyoh je muka IK tu depan Sol hahahaha ...lembik sgt pun menyampah . kebanyakan pilih berdiam acah2 redha sebab nak bagitau konon dorang lah isteri paling mithali dlm idup .... Aku xde lah mula2 aku ngadu dgn MIL aku .. aku cakap pasal anak dia sakit kan hati aku bla bla .....lpas MIL aku xde respon dia bleh ckp plak dia xnk masuk campor tp rupanya belakang aku MIL aku dok cit cat dgn betina tu terus aku hamun MIL aku kahkahkahkah.... Dia senang je ko nk leave it pun ko kena balas perbuatan dorang ko nk stay pun ko kena balas jgak skrg aku tenang rileks je sbb aku puas hati sume dh kena walau aku tak bercerai tp aku tenang orang dh x berani nak kacau idup aku termasuk MIL aku kahkahkahkah.

drivethru replied at 3-1-2023 12:04 PM
Aku sokong jer kalau sol menjanda kan dia. Asyik meroyan dan canang aib rumahtangga, so mmg dah bole ...

Sia baca semula ayat u ni tak rasa melampau sangat ke

JiEunTak replied at 3-1-2023 08:52 AM
aku plak rasa puaih ati baq hang!
LEGA and rasa BEST gila!

Kalau aku jadi PS tu mampos dh si SOL dgn IK tu aku kerjakan ..... Tak kisah MIL tu syg ke x dgn MIL aku bagi ..ank ko kan? Takkan ko x bleh buat sesuatu .....xnk buat cara xnk ...nak buat cara nak jadah nk tarik2 tali.....

msdummy.2018 replied at 2-1-2023 06:00 PM
Aku xfollow sma benang ps ni sb honestly aku menyampah. Nk2nya bila ada yang ckp si ira ni classy. T ...

Beb RATU n MN dpt jenis laki gentle jgak .....x bleh teruss talak kan mcm NANAD tu ..yang ni jnis talak pun xnk kasi .....tanya pun xnk jwb .apa pun xnk letih weh kalau kita buat diam tertanya tanya status kita di hati dia mcm mana? X suka ckp ..kalau suka pun ckp ..syg pun ckp lah ..x syg pun bagitau la ..senang kita nk decide utk hati n hidup kita.. PS dh bertahun kot sabar dgn game tarik tali si Sol ni .letak diri ko kat tempat dia ..laki balik acah2 syg ..gomol2 ko ckp ko lah segalanya padahal kat belakang men gila n gomol betina lain ko rasa ko bleh diam n accept x?

armin replied at 2-1-2023 07:47 AM
Yang si laki tu sibuk nak temankan perempuan tu kenapa? Ada apa2 ke? Macam xde kwn lain nak ajak t ...

Rasanya nak ambil kesempatan juga, lelaki memang gatal...

miracle_forever replied at 2-1-2023 08:04 AM
perlu ke colleague yg anak dara tu mintak tolong laki orang? dah pupus ke perempuan or single men  ...

Benda dah berlaku

perlu ke colleague yg anak dara tu mintak tolong laki orang? dah pupus ke perempuan or single men  ...

Kita orang pun fikir macam tu.

AWEKSAMURAI replied at 3-1-2023 03:46 PM
Beb RATU n MN dpt jenis laki gentle jgak .....x bleh teruss talak kan mcm NANAD tu ..yang ni jnis  ...

Tebus talak ada...i pun nyariskan file tuh, tp alhamdulillah masuk mahkamah xpyh buat tebus taLak dah..dpt cerai mcm biasa jerrrr..n my life is wayyyy better nowww..xkose nk makan diri...

The wife made my colleague's life like hell. Selalu call kerani office, colleagues tanya macam2 about her. Block FB sebab tak mau kena kacau kut. The wife pula requested FB friend dgn weolls colleagues. I tak tau apa2 accept lah sebab she is the wife of our colleague. Bila my colleague yg lady tu tau, she pm us to unfriend the wife.