CariDotMy

Forgot password?
 Register

View: 12667|Reply: 139

Dahlia Rizal Merajuk, Tidur Luar Bilik Sebab Imran Aqil Tak Kemas Rumah Dan Cuci Pinggan

Baru sahaja kahwin sebulan, isteri Imran Aqil, Dahlia Rizal mendedahkan dia pernah tidur luar bilik kerana merajuk dengan suaminya.

Dahlia berkata, tindakannya itu sebagai 'protes' selepas suaminya tidak mengemas dan membasuh pinggan selepas makan.

Foto: IG

"Kesalahan yang dilakukan Imran kecil saja iaitu dia tidak mengemas dan membasuh pinggan selepas saya menyediakan ayam masak kicap kegemarannya.

"Jadi saya pun ambil keputusan tidur luar bilik dan baring di atas sofa ruang tamu. Saya ingatkan dia tidak akan pujuk, tapi dia datang dan dukung saya.

"Saya saja gaduh-gaduh manja dengannya sebab saya nak ajar dia supaya tidak mengulangi perkara itu pada masa akan datang.

"Saya tak nak dia terbiasa dengan keadaan itu, tapi dia beritahu bukan tidak mahu mengemas sebaliknya terlupa," katanya yang sentiasa mengamalkan konsep saling bantu-membantu dalam menjalani kehidupan rumah tangga.

Ditanya mengenai perancangan untuk menimang cahaya mata, Dahlia berkata, dia belum bersedia untuk mempunyai zuriat dalam waktu terdekat.

"Sebelum bernikah keluarga saya sudah ajak berbincang mengenai perancangan untuk mendapatkan zuriat kerana mereka nak saya ada anak segera.

"Tapi saya beritahu belum bersedia lagi kerana ada keinginan yang saya nak capai dulu.

"Jadi untuk mendapatkan apa yang saya hajati, saya perlu bekerja keras. Kalau nak tahu saya susah nak luang waktu dengan Imran sekarang ini kerana saya pulang ke rumah pun jam lapan malam hampir setiap hari.

"Kalau nak ada anak sekarang ini, mental dan fizikal saya belum bersedia sepenuhnya. Lagipun saya nak luang waktu dengan suami terlebih dulu dalam tempoh setahun dua ini dan selepas itu ambil cuti kerja untuk fokus mendapatkan zuriat," katanya.

Imran bernikah dengan Dahlia yang berusia 22 tahun pada 9 September lalu selepas setahun mengikat pertunangan. -CARI

Sumber: Harian Metro

Cerita mcm ni pun nak kena khabarkan seluruh M'sia ke agar semua netzs tau kesah awak suami-isteri? Awak berdua ni pendatang baru dlm dunia artis/celebriti  ke?

Cerita yang tak mendatangkan zat pada otak

WUTOOOOOOOOOO~~~~~ haritu kawin awal sebab apa dikkkkk??? sebab nak kongkek halal je kan?? tanggungjawab tak fikir lagi...
cikcap je lah dik imran... feeling2 lak pompuan mekap tebal berkerak bila real live depan2 ni....skin tak smooth pun... laki dia pun kemain bersepah acne pimples dia..

...Lagipun saya nak luang waktu dengan suami terlebih dulu dalam tempoh setahun dua ini dan selepas itu ambil cuti kerja untuk fokus mendapatkan zuriat," katanya.
Kau kerja apa dikkkkkk??????? setakat buat content gesek2, konten mekap2, review2 tu bukan kerja dikkkkkkkk....walaupun dapat ribu2... mekap kau pun dah sekilo setiap hari... tunggu apa lagi dik..esok2 dah kecut berkedut baru nak merentan buat konten "manusia kejam tanya pasal anak"... 2033 : POV masih berdua... puihhhh!

Benda mcmni pun nk bagi tau satu Malaya kaa. Malu laaaa…zaman sekarang semua benda nk diceritakan.

okaaaayyyyyyyy

Follow Us
kawin tu untuk apa tah sebenarnya? tambah fame ke?

dia bercerita di mana ni

what shit is this

menggelabahhhhhhhh lahh korang pun..meluat pulak aku baca

Dik, akak ni kan ramai jumpa org baru kawen cakap macam ni. Bertahun2 dah bersedia pun takde rezeki zuriat. Itulah ujian Allah bagi walaupun nanti korang rasa dah bersedia. Harap yang baik2 jela untuk korang.

mak bapak budak2 bawah umur ni mana? mohon tazkirah sikit dua2 ni mcm lembam je

"tindakannya itu sebagai 'protes' selepas suaminya tidak mengemas dan membasuh pinggan selepas makan"

Ini pundek! Benda jauh lagi dik non. Jgn benda remeh temeh camni sibuk canang kat orang luar.

Jangan tetiba nandung pulak dah la ye? Tp dia pun muda lagi ok je dia tak ready ada anak pun
Kang hari2 merempan penat jaga anak bagai.
Ramai kan mak2 bbnu camtu lelagi yg kawen muda pastu tetiba bunting pelamin.
Kawen umur 20 pastu nandung terus jahanam badan sampai bila2.
20 tahun je ko nikmati body lawa tu…
Kalau jenis yg menten ok laa masalahnya ramai yg terus berubah saiz dan rupa lepas kawen, simpati iols menengoknya.

Lerr masak ayam kicap je punnn

Hal umahtannggaa pun nak jadikan criter ke????

mengada.com...
nextttt

hadap lah dik sesambil didik laki kau tuhhhhhh

cepatnya kawin padan la perangai BBNU

baru kawen bolehla dia dokong bawak masuk bilik...
tunggu 5 tahun kemudian... dpt tido sorang pun dah kira me time...