CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

“Jasa Bapa Dia Cuma Bagi Benih! Tak Kan Lupa Dia Cakap.....” – Rita Rudaini Selar Netizen Yang Simpati Pada Aidil Zafuan

rosevelvet replied at 25-3-2024 10:58 PM
Aku xtau. Tu aku tnya forumer dlm ni. Sbb forumer duk ratib edel jual sambal sebut anak rud ckp ri ...

Edel jual rendang, yg jual sambal rodah...
Nmpk sgt nitizen percaya apa yg aja yg acirit atau batu tabur.  

manehnya replied at 26-3-2024 10:17 AM
apa yg dia cuit? nafkah bayar tak culas, siap ngan perintah  mahkamah mana leh lari
masa keluar an ...

Aku rasalah acirit selalu skodeng live edel dan zarema nmpk org tu bahagia itu yg luka sentiasa berdarah dan nk meroyan  patang silap sikit....

manehnya replied at 26-3-2024 10:19 AM
ye ke.. mcm dia sorang ja pandai bela anak, itu BIASA..

yg luarbiasa ibu tunggal yg tak dak duit ...

Lagi respek didi alias besarkan anak dlm serba kekurangan tanpa bantuan ex, dan alhamdullilah anak semua berjaya tp tulah tak ada pulak beliau membongkak...ini anak baru form 3 dah membongkak...laluanya jauh lagi...

Hypothetically replied at 26-3-2024 07:41 AM
Sori cannot make me change my mind of her.  Kalau dia tak boleh ubah cara pendekatan dia, jgn harap  ...

setuju dengan u.. apa2 rita kena muhasabah diri dia. baru boleh betulkan keadaan

Fazzbulous replied at 26-3-2024 10:23 AM
dah knp pulak zarema yg dengki?zarema tu kn mak tiri..kena ingat,edel tu laki org..klu edel nk bwk ...

Ada hakak…memang ada … ni aku copy link . Leh baca

https://www.rotikaya.com/rita-rudaini-tunjuk-bukti-sering-diganggu-zarema-zainal/

Allah akan tolong single parent…RR jaga anak dia sorang2 je…
Ibu tunggal yang miskin, anak berjaya memang la ada..tapi tak keluar sosial media pun.. mana orang nak tahu. Biarlah RR kongsi kebahagiaan dia pada public..memang boleh pun…

Follow Us
Didi Alias tu memang Bagus tapi dia cerai lepas 10 tahun kawen. Tapi anak5 dia ada masuk sekolah SBP/MRSM ke masa Tingkatan 1? Tak kan…so memang dia pentingkan pendidikan dan pandai jaga anak

lilyrosey replied at 26-3-2024 10:50 AM
kadang bila aku letak diri aku kat tempak dia ni, hmm aku rasa sampai bila bila pun akan sentiasa ha ...

Kalau betul edel tu ckp yg sulong bukan anak dia yakbasanya acirit 10x sekejap ungkit kisah cinta jagu g mereka. Iv dlm urtv siap puji edel ayah dan suami yg bagus rajin menolong bagai....

Setakat anak biashe biashe je…memang la ramai kat luar ni …

Tin_nenas replied at 26-3-2024 11:39 AM
Ada hakak…memang ada … ni aku copy link . Leh baca

https://www.rotikaya.com/rita-rudaini-tunjuk ...

Kan kes ni edel yg call sbb nk ajak anak kenduri adik mereka, edel guna hp zarema sbb acirit blok hp beliau...

Edel tu bekas pemain kebangsaan…apsal tak jadi Coach? Nampak betul tak pandai…Sangat sendu sampai kena jual Sambal…Edel ni BIG LOSERR, nak menempel anak yang berjaya..

Tin_nenas replied at 26-3-2024 09:29 AM
Aku sokong RR. Elok kejadian anak2 bujang dia. Siap dapat naik pentas lagi. RR ni kasi je edel datan ...

zarema dengki macam mana?

Tin_nenas replied at 26-3-2024 09:38 AM
Pemain bola sepak si Edel ni dah tak perform dalam skuad JDT. Dah jadi kuda tua tak laku dah…eh Ede ...

Mengapa pulak tak laku kan skrg edel jurulatih kt JDT

Tin_nenas replied at 26-3-2024 11:45 AM

Shallownya pemikiran u, tak semestinya tak masuk mrsm tu anak2 org lain bodoh2 belaka, setiap org tu ada kelebihan masing2 lah dan kepandaian dlm bidang masinglah.

Tin_nenas replied at 26-3-2024 11:45 AM

ko tu lagi teruk banding anak yang biashe2 tu sebab tu ko jadi penyembah retis

tak sedar diri nak hina orang lain padahal diri ko sendiri 80000 kali lagi hazab

anony-mous replied at 26-3-2024 08:32 AM
Ank2 yg pernah lalui dpt mak mcm ni je faham. Btw rupa ank sheol biasa2 jah. Xmenjadi sgt. Beza la ...

Betul tu anak acirit dedua biasa je....xmenjadi pun setakat ni dh dewasa nnt xtaulah kot ensem....

Tin_nenas replied at 26-3-2024 11:44 AM
Didi Alias tu memang Bagus tapi dia cerai lepas 10 tahun kawen. Tapi anak5 dia ada masuk sekolah SBP ...

Anak2 kena masuk SBP/MRSm ke nak buktikan kepandaian tu?? apa lah pemikiran u ni.. hidup kita ni panjang. nk ukur kejayaan sebab anak dapat masuk MRSM tu adalah benda paling tak logik pada I.. i sapot dd alias. xdapat nafkah, xmeroyan lebih2. anak2 boleh jumpa ayah diorg dan samapi ex dia mati, dia boleh setelkn semua urusan. tu barulah patut dipuji

tasha replied at 26-3-2024 11:35 AM
Lagi respek didi alias besarkan anak dlm serba kekurangan tanpa bantuan ex, dan alhamdullilah anak ...

mmg respek dan standing ovation kat nek didi, sbb tak penah burukkan ayah anak2 dia, malah boleh lg baik2 sampai la ex tu ninggal.. tu baru panggil kesucian hati.. yg nenek ni, asiklah kata org hati hitam, dia ja baik

anak nek didi lg berjaya n lawa jugak

Tin_nenas replied at 26-3-2024 11:44 AM
Didi Alias tu memang Bagus tapi dia cerai lepas 10 tahun kawen. Tapi anak5 dia ada masuk sekolah SBP ...

anak2 di didie tu semua dah kerja bagus2...
stakat bljr baru lower form kat mana2 pun belum tentu lagi masa depan tu. berlambak bdk2 sbp/mrsm masuk uni pun sekerat jalan, yg smbg bljr tak habis contoh terpaling..tu haa jahlopa.

pelik nau pemikiran

tasha replied at 26-3-2024 11:32 AM
Aku rasalah acirit selalu skodeng live edel dan zarema nmpk org tu bahagia itu yg luka sentiasa be ...

ofcoz lah, luka tu bdarah2 since diaorg buat live masa travel p oversea tu, start tu ig pun mcm sedeh, doom n dim je

pastu mula meroyan balik...

n live az n za tu sgt2 natural n tak tryhard pun ... tak nmpk pun edel takut kt bini, bini dia nmpak sgt hormat laki ada lah