CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eazzad

gambar2 hantu yang berjaya ditangkap...

[img][/img]

ni ada 3 ekor... jin...

bawah ni aku lakar..

[img][/img]

[img][/img]

ni cik pon...

ni aku lakar..

[img][/img]

eazad
pergghh...mmg nampak real betul...slalu klu bende2 ni buang ke laut atau dihanyutkan,ada kemungkinan ke bila terdmpar kat sesuatu tpt,astu org akan bukak botol tu...

eazad
pergghh...mmg nampak real betul...slalu klu bende2 ni buang ke laut atau dihanyutkan,ada kemungkinan ke bila terdmpar kat sesuatu tpt,astu org akan bukak botol tu...

sebelum kita nak buang kena kunci dulu.... dan dikurungkan... semua dengan izin Allah SWT jika benda tu dah dibebaskan baru dia kuar dari botol tersebut....

aku rasalah.. kalau omputih yang duk cari hantu2 ni... bila tengok pic aku ni aku rasa diorang letak jawatan kot...?

Follow Us
[img][/img]

ni rupa langsuir...

clear btul ler.. Takde ke org nak wat simpan bwh bantal.. Lena la nt tdo.. Hehehhe... Kalo yg tak percaya antu nih bagus swoh dia simpan bawah bantal.. Agaknye nt dia kata tu pon cm khayalan jer.. Kalo nak lg best,bukak botol tu swoh dia sedut... Perghh.. Happy bestday la jwbnye...

Uishh..tak baik ler aku ni..naye je.. Hehehehehe..

memang xbaik pun cara tu... elok jangan buat.. kang lain pulak jadinya... ituler hantu2 ni duk mengacau orng je.... kan kena simpan dalam botol.. jahat sangat....

:@

ah.. itulah rupa hantu... ape yang cantik.. memang hodoh...

eazad
slalunya dh tangkap ni terus buang eh? sbb byk gak jenis antu ni..hehe....

**mcm antoo fighter plak..hehe...

ye.. dah tangkap ni memang buang... kalau tengok pic yang akhir ni macam rupa avatar je... memang banyak jenis hantu2 ni... xtahu nak kategorikan dah...

dulu bpk aku kata, kalo nak buang kne buang kat sungai air yg mngalir deras atau sungai yg besar.. Kat dlm sungai ni ada plak yg tunggu utk bawa jin nih.. Kira mcm penyambut ler.. Tp penyambut ni kalo dia bawa jin ni mmg jin ni tak bole buat ape..dia akan lemah.. So, bg sape2 yg kurang yakin bila buang tu, buanglah sifat was was tu sbb jin da pon di gari dan akan dipenjarakn..

Mungkin org tak pernah tgk jin kene gari tp dulu aku ada tgk sekor jin yg ganas nih merasuk..pastu kne gari tgn ngan kaki..takyah org penat2 nak kne pegang bila dia meronta... Last bila kene bantai sampai lembik barulah mngalah nak kuar.. Blom lg yg kene'bunuh'... Kalo da kene bunuh ni lg ler kita plak mcm kesian tgk dia meraung nak mati.. Tp bila dok dkm keadaan tu kalo bole jgn ada kesian pd yg menengok sbb itu hanye permainan emosi supaya kita kesian kat dia pastu dia akan terlepas.. Ada gak jin yg pura2 mati ni.. Pon kelakar jg.. Wat2 mati padahal tgh nak kumpul tenaga nak melawan.. Mcm2 cara dia nak lepas.. Tp kalo perawat yg kasyaf mesti tau ape nak buat.. Bagus eazzad..sy doakan awak teruskn usaha merawat..

terima kasihlah TB.. kau nak tahu x...? sekrnag ni ramai yang forumer sangka ko ni orang kanan aku... hehehehehehee.....

dulu TB ni belajar ilmu ni dengan tok guru dia.... dia xpernah belajar dengan aku pun... hehehehehe

terima kasihlah TB.. kau nak tahu x...? sekrnag ni ramai yang forumer sangka ko ni orang kanan aku.. ...
eazzad Post at 19-2-2011 15:20

hehehe.. Sape yg tanye tu.. Oklah.. Mcm ni..sy cuma tolong bg clear sket ape yg dilalui eazzad.. Mgkin ade yg salah phm atau tak phm dgn cara rawatan eazzad.. Nt ada yg wat kesimpulan tdk tepat..

seram siot....

kenapa hantu2 tu tak bleh lari ye bila kena kurung dalam botol atau dah jampi siap2 dalam tu bukan ke hantu2 ni sume benda dia bleh tembus bak kata ustaz2 la kita mana bleh kurung hantu,jin dalam botol

TB pn nampak teror jgk..ngamlah kalu jd orh kanan TT..

[/URL][/img]

ni rupa langsuir...
eazzad Post at 19-2-2011 11:12

pergghhh...rupa cik lang ni dari sisi tepi..jelas betul..high cheek bone..senyum happy ke masuk botol tu?

rdzaccess Post at 17-2-2011 02:35

yg ni nampak real lah pulak, sbb mamat tu lepak kat koridor apartment ni...