CariDotMy

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 11468|Reply: 38

Group Whatsapp Sang Suami, Bikin Lelaki Jadi Miang?

Oleh Adib ZA

Amboi marah betul seorang netizen ini. Dia yang dipercayai sudah berkahwin meluahkan rasa marah dan tidak puas hati kepada group Whatsapp di kalangan lelaki.

Katanya, kebanyakan lelaki yang berkumpul dalam group bersifat online itu, suka bercerita tentang wanita-wanita hot di luar sana.

Bukan itu sahaja, mereka berkongsi gambar-gambar wanita seksi dan memberi komen yang agak lucah antara satu sama lain.

Sedangkan mereka ini bukannya 'single' tapi masing-masing sudah mempunyai isteri masing-masing.

Katanya lagi, kalau rasa tak puas hati dengan penampilan isteri di rumah, lakukanlah sesuatu. Seperti servis rawatan wajah, menguruskan badan dan membelikan pakaian yang cantik.

Dan bukannya berangan untuk memiliki wanita lain, sedangkan isteri sendiri pun tak terjaga.

Gambar hiasan. (Sumber foto: Carian google)

Meskipun luahannya agak kasar, namun banyak yang setuju dengan luahan wanita ini. Iyalah, bukan mudah menjadi isteri yang boleh memuaskan hati suami sepanjang masa.

Seharusnya suami cuba mewujudkan suasana terbaik dalam perhubungan. Dan bukannya cuba terikut-ikut menjadi 'gatal' di luar sana seperti rakan lain.  - CARI Infonet

hehehehehehehe

hehehehehehehe

Haaa kan mak andeh dah mengamuk tu kantoi sudah

Kalau isteri tu yang malas nak.....eh takpe lah...tak jadi tanya.... Hihihi.....!

dia sndri tak puashati dkt laki dia ngadu dalam social media..lagi nak suro orang x puas hati dgn dia cakap depan depan...irony

Follow Us
Ok lah tu sis. Zaman xde ws dulu pon weolls jantan ni bercerita benda tu jgk. Hehe

sy setuju..sebab pe tau, sebab ada kwn yg dah kawen..umo dlm 35 gitu laa.. aritu nk amk gmbar kat fon dia, sekali gmbr pnuh dgn 'buah tembikai' n lain2.. pastu ty lah dia, dia ckp kwn2 kat grup la tu bagi... nak kate bini xlawa, lawa je.. laki kot..xpnh nak puas... tp xsemua laa.. yg gatai tu je..miang keladi..lapar mata!

Yang ladies apa lagi, jom share picca abang sado, badan kekar, muscle nak meletup bagai buat jamu mata sebelum tido. Pasti kaum husband butthurt.

tak semua jantan macam tu la, malang la bagi ko sebab laki ko salah satu dari jantan yg mcm tu
alah group pompuan pun ada gak share gmbr abam dada ketak la, lengan sado la

Ahkak kan kkdg stalk juga hp asben senyap2.  Check wasup grup dia. Blom jumpa lg gambar2 lucah atau msg2 lucah sesama keligs dia.
Ahkak dh sound...be careful. Sepandai2 tupai melompat satu hari akan kantoi jg. Asben ahkak kata..suka hati la nak percaya ke tidak.

setakat bende macam tu biase la tu ..., hiburan gituh sis ...

alaaaa....setakat tgk gambar jer pun...itu pun nak sentap

Konfem yg komplen tetek kecik tak pun x sama saiz

Biasakanla dok berhiburan lucah macam tu. Esok2 anak bini pulak jadi bahan lucah jantan lain siap tershare pulak dgn korang...masa tu baru ada akal. Selamat bertaubat

Ada satu group whatsapp husband aku suka share gambar2 gini. Antara yg suka share gamba2 pompuan tu ialah seorang cikgu. Cikgu zaman skarang. Tapi mungkin dia gersang sebab dia ngaja boys school. Kesian gak kat cikgu tu.

kalau dah reramai dalam group ws, mesti ada macam2 peel dan perangai, jgn babitkan semua pulak. takkan kita nak left group sebab sorang dua kepala tingtong post gambar yg bukan2. Aku pernah sound sorang member ws jgn post yg bukan2 sebab anak aku rajin main hp aku... tp dia sound aku balik napa bg hp kat anak.. pastu nak buat camana??

lizache replied at 18-2-2016 10:12 AM
kalau dah reramai dalam group ws, mesti ada macam2 peel dan perangai, jgn babitkan semua pulak. takk ...

Ye, memang. You are so right. Akan ada dua tiga empt ketul yang berperangai gini. Dan x semua yang lain tu sama mcm depa. Mana bleh pukul rata ja Smua. Laki aku ckp kt kawan dia jgn share gambar pelik2 sgt sbb aku kadang2 aku check phone dia. Sebab kawan tu (yg suka letak gambar pelik2 tu) penah jd classmate aku dua taun masa skolah dlu, dia pun segan dgn aku n da tak letak da gambar2 gitu. In a way dia mcm nak jaga reputasi dia la, lgpun dia kan cikgu kan. Taknak kawan skolah pandang dia sbgai sorang yg gatal agaknya.

lizache replied at 18-2-2016 10:12 AM
kalau dah reramai dalam group ws, mesti ada macam2 peel dan perangai, jgn babitkan semua pulak. takk ...

Tp kwn u annoying la. Suka hati kita la nk bg wife ke husband ke anak ke mak ke tgk hp kita. Kalo hang gatal suka letak video n pics pelik2 sbb tu x bagi org tgk hp hang, takkan hang expect org lain pun kedekut hp mcm hang. Yg kita ni mana ada rahsia sbb tu x kisah org lain guna hp, especially budak2.

kdg kdg x phm.. dh kawin... lpstu duk gatal... lg.... . . dasar buaya pantai...   

12Next
Return to list New