CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3555|Reply: 4

Nak pendapat masalah jantung (cc doc jantung)

Salam, saya harap ada mana2 doktor dalam ni. Beberapa bulan lepas saya dinasihati untuk membuat pemeriksaan jantung. Dan resultnya T flatted wave in lead 3, doc yang masa tu suruh buat further check kat hospital.  Tapi takut. Boleh bagi pendapat tentang result saya tu? Cc : doktor.

better buat. jantung serang tak kira usia.

CiliPadiSedap posted on 25-5-2014 12:33 AM
better buat. jantung serang tak kira usia.

Tu lah nak buat, tp lebih kepada risau. Sbb masa doc kat klinik nak check jugak, time tu nak ambil gas sbb asthma je, tu yg nak tanya kalau ada doc dlm ni boleh bg conclusion dengan result yg tunada kaitan tak bila kene asthma,  huhu, btw thanks ye,

kalau ikut logikkan.. maafla.. ini logik je ye.. kalau ikut logik, ade ke doktor nak melepak dalam forum cari ni? lagi2la pakar jantung... banyak lagi keje yg nak kene buat... gi la hospital buat pemeriksaan...

LuqmanHakim3103 posted on 25-5-2014 09:56 AM
kalau ikut logikkan.. maafla.. ini logik je ye.. kalau ikut logik, ade ke doktor nak melepak dalam f ...

Maaf la jugak ye, kalau sekadar nak cakap benda mcm ni tak payah lah susah2, ini adalah option saya untuk cari penyelesaian, sekurang2 ada usaha, tak kisah lah benda ni membantu ke tak, tp sekurangnya mencuba, kalau takde doktor yg membaca pon, org yg pernah ada pengalaman mungkin ada, siapa tahu kan. Saya ni pon student lg, kalau boleh taknak susahkan parents dari segi kewangan untuk kos pemeriksaan, sbb saya tahu taraf kehidupan keluarga saya. Akan buat pemeriksaan lanjut kt hospital, tp tak salah pon kita iktihar cara lain, kalau masalah saya tu normal yg boleh di pastikan oleh ahli perubatan kalau ada dalam ni, tak perlu lah saya nak buat pemeriksaan buat masa terdekat ni. Bukan lah menharapkan 100% akan ada jawapan, cuma kalau ada alhamdulillah, kalau takde takpe, simple. TK