CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 12298|Reply: 84

Akak aku yg selalu dibomohkan

Salam...
aku buke benang nih nak citerkan misteri yg melanda akak aku..
       Akak aku nih ditakdirkan jadi bini no 2..perkahwinan sebelum nih akak aku ade 2 anak..kahwin pon pasal akak aku dah diguna gunakan oleh laki dia.yg aku tau ilmu penunduk.akak aku taw bende tu dan laki die pon da taw kate akak aku taw kate laki die guna ilmu penunduk..
       Tp laki die rasa x salah pasal die gunakan untuk isteri die..kak aku nih cun jgak la..duit banyak,kuat kje.mmg laki nih hanya tanggung bulanan rumah shaja..brang makan,keperluan,bercuti 5 star hotel pon ditanggung sepenuhnya akak aku..laki die pon kje bagus,dan orang kebanyakkan anggp duit keta,keperluan dia ditanggung oleh laki die la..tp suma 2 mmg xla..
       Ok,bini first laki akak aku muallaf..dah ada 3 anak.akak aku da kawin 5 tahun tp blom dikurniakan barang seorang anak pon.akak aku mmg nak sangat la..
       Kak aku nih slalu sakit,sakit yg xtahu penyebabnya.kire mana akak aku pergi mesti ade bende mengikut.badan lebam2  tu biasa la..bukan stakat badan die,badan aku yang selalu mengekoq pon terlibat sama..
        Akak aku nih slalu turun darah..macam period,tp lama..dalam 3 mggu die akan trun,stop jap..pas 2 trun balik.aku nih paling ngan dengan akak aku,jd,apa apa hal mmg die akan cite kat aku lah..darah 2 kalau trun berketul2..besar2 cawan akak aku cakap.sampai 1 ms tu akak aku yg kurus 2 trus jadi kurus kering,cengkung..
      Akak aku x berapa pcaya dengan jin syaitan nih walaupon nih bukan first time die terkene,die nak jugak pegi hospital cek apa yg jadi dalam prut die..napa darah die jadi cam2...

bersambung..

teruskan cita TT

Menarik ni, meh cita lagi

Tapi kakak tak caya mistik kan???

Lebih pada masaalah saka je tu

Saka pon yer jugak aku rase..yg tok nenek punye dlu..sbb slalu g jmpe ustaz..die cakap ade jugak..tp akak aku mmg dibomohkan spaya die xley mengandung..
Disebabkan akak aku yg mmg nak baby,jd die mmg slalu g spital ntuk cek tahap kesuburan die la..

alahai kesiannyer.. baik berubat cepat2.. nti jadi lain pulak..

Follow Us
K,yg paling truk kene bulan 7 ri2.. Dah kene lame,tp slagi die rase ok,die abaikan jer ..cuma bulan 7 ri2,darah period pon mencurah2.pas2 stiap hari die akan sakit stat dari 3,4 pg smapai petang..slain pada time 2 die sihat walafiat..da xder owang nak tgokkan akak aku,aku pon datang dari kmpong jage die..mmg kesian la..kalo time sakit datang,kalo time tu die tngah tido,die xkan boleh bangun hatta pegi kencing dekat toilet bilik die yg 2,3 langkah 2 pon die x sanggup..sakit sangat die cakap.
  Akak aku nih kalo ade prob,die xkan citer kat sesape pon smpai die rase die da x boleh tahan..sebelom aku sampai umah akak aku,somi die dah bawak pegi spital cekk.pas2 kne tahan,die sakit kat bahgian perut,jd doc suspek die ade ketumbuhan..cek2 ade la sket ketumbuhan tu,tp doc cakap mmg xkan sakit cam akak aku rasa nih..sampai x boleh bangun.
     Da akak aku x tahan,die pon mintak dibedah.buang ketumbuhan kcik tu.malam 2 jgak akak aku dioperate.ade la kot buang sket.tp doc stil cakap sebenarnya  dia pon x pasti ketumbuhan tu yg buat akak aku sakit..tp lepas operate 2 mmg x sakit la da ubat bius x abeh lagi...

khailya posted on 9-1-2014 03:16 PM
alahai kesiannyer.. baik berubat cepat2.. nti jadi lain pulak..

Berubat sentiasa,slalu akak aku akan buat2,2 perubatan la..moden dan kampung..
  Tp pas lege akan datang macam lain pulak..dan ustaz pon cakap,die xkan berhenti dari kacau akak aku

gi la berubat..soh buang apa yg tak elok..tinggal yg elook je...

siannyer.. seram lak dgr...
cube mintak tlg kawan2 kat sini.. ramai jugak yg boleh berubat ha...

potsshine posted on 9-1-2014 03:32 PM
gi la berubat..soh buang apa yg tak elok..tinggal yg elook je...

Dah buang..tp sentiasa dihantar balik..macam2 dibuat spaya akak aku xley pegnan..
darulsyifa,macam2 ustaz da p..

Salam @darkrosed,

Besarnya dugaan kakak hang. Doakan kakak supaya sembuh..

darkrosed posted on 9-1-2014 03:14 PM
Saka pon yer jugak aku rase..yg tok nenek punye dlu..sbb slalu g jmpe ustaz..die cakap ade jugak..tp ...

Tak leh ngandung biasanya banyak jin dalam rahim dia, sila bunuh habis jin dalam tu, jangan tinggal sikit pun.

hantukiller posted on 9-1-2014 03:11 PM
Lebih pada masaalah saka je tu

En hantu killer,camne ha nak taw kate ade saka..camna nak buang ek??kalo x x tahu..time ikut akak aku pegi jmpe ustaz baru die cakap..saka datang mlawat anak cuvu..tp aku x caye pon..cuma mmg banyak la kesan gigitan kat badan nih..

sori tt nak tanya..
camne tau laki dia yang buat?? memang cakap depan2 ye?
sebab arwah sepupu Sya pun camtuh gak, si suami dia bagitau depan sedara mara makcik Sya.

Sebab dulu arwah sepupu ni lawa orangnya, dan mula berkenalan dengan sorang lelaki. siap bawak ke rumah nak perkenalkan dengan mak ayahnya. tup, tup.. kahwinnya dengan orang lain.. sepanjang perkahwinan, nampak memang tak ada masalah.

sampaila bila arwah sepupu sakit, baru makcik Sya bukak cerita macam2.. Suami dah lama tak kerja, 7 orang anak ditanggung bininya sorang dan memacam lagi cerita la. Yang lagi sedih bila suaminya cakap pada salah seorang sedara mara makcik, "Kalau tak dapat cara kasar, guna la cara "halus"...". Sedara tu bagitau la makcik Sya, then baru la makcik SYa paham kenapa arwah ni kenalkan kat dia laki lain tapi kahwinnya dengan orang lain.. huhhuhu..

Tapi bila makcik dah dapat tau, tak dapat nak buat ape dah.. Masa tu arwah tinggal masa nak hembuskan nafas terakhir, sebab muntah darah yang melampau. Berbaldi-baldi muntah darah & busuk. Bila meninggal doktor buatla post-mortem dan siap tanya pakcik makcik Sya, organ hati arwah dah tak ada langsung dalam badan. macam dah disedut keluar.. huhu.. suspek kena santau je la.. tapi azabnya, memang perit kita yang melihat..

huhu... harap TT cepat2 la bawak kakak pergi berubat ya..

Rate

1

darkrosed posted on 9-1-2014 04:25 PM
En hantu killer,camne ha nak taw kate ade saka..camna nak buang ek??kalo x x tahu..time ikut akak  ...

Orang melayu ni mana la yg tak de sakanya, rata rata ada saka tak kira ianya ulamak, ustaz, imam, guru atau sapapun. ko tak ketinggalan, petanda zahir ialah lebam lebam dan sakit sakit atau mimpi mimpi.

cara terbaik, bunuh habis semua sekali, sebab kalau dihalau, kejap je masuk balik

hantukiller posted on 9-1-2014 04:25 PM
Tak leh ngandung biasanya banyak jin dalam rahim dia, sila bunuh habis jin dalam tu, jangan tingga ...

Aa..mmg banyak..lepas 1,1 yg datang.ustaz pon cakap,die cume tahu buang,tp die x pandai buat pendinding..pas2 nnt kalau kene lagi datang ler lagi..macam2 la pesanan ustaz tu..boleh eratkan siraturahim..macam 2 la kirenyer..

darkrosed posted on 9-1-2014 04:29 PM
Aa..mmg banyak..lepas 1,1 yg datang.ustaz pon cakap,die cume tahu buang,tp die x pandai buat pendi ...

hehe, kalau dihalau, takkan sembuhnya dia, carilah perawat lain ye

hantukiller posted on 9-1-2014 04:29 PM
Orang melayu ni mana la yg tak de sakanya, rata rata ada saka tak kira ianya ulamak, ustaz, imam,  ...

wak, kalau mintak tolong bunuhkan boleh?..

SyaAnis posted on 9-1-2014 04:27 PM
sori tt nak tanya..
camne tau laki dia yang buat?? memang cakap depan2 ye?
sebab arwah sepupu Sya  ...

Owh,yg nih uztazah yg bgtaw..mule xnak bgtaw..tp setelah dipaksa dan sian dekat akak aku,die cakap la..n bile akak aku tnye,laki die ngaku kot..kire cam2 la lebih kurang..
disebabkan sayang kat laki die,jd,relakanlah je la..

mule akak aku hairan,nape la kalo dia jauh sket pd laki die,die runsing..contoh macam balik kampong la..trus xley wat kje ape..rase gelisah jer..