CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sekel

FAHRIN AHMAD : IKLAN TERBARU TONGKAT ALI

hahaha.....comel betol abam fahren ni bila menari

C.K posted on 14-7-2013 01:33 PM
Fahrin ini ummah lgbt kah?....saya tgk dia dalam iklan ini...dia gemuk cuma cover dgn muscle....dia  ...

ada muscle ke badan parin ni? overatted sangat c parin ni!

ni baru lah M-U-S-C-L-E!

Butang kemeja mcm nk tercabut masa dia nari.....x sesuai lah dia nk dance...

ALDRIN posted on 13-7-2013 04:04 PM
Abam Parin nih ngan SALMAN KHAN actor bollywood tu mana besar?
Rasa2nya body lebih kurang jer.... ...

jarang tgk abam pahrin buka baju..
mcm salman tu skit2 bukak bju, skit2 bukak baju..hihi..

tp lebih kurang ja bdn dua org nih..

abam pahrin jrg menari kot..jd bdn agak keras dan kekok skit..

mrsrezza posted on 13-7-2013 11:29 PM
menatang ape tu?

sebuah buku..

mycute posted on 15-7-2013 08:54 AM
sebuah buku..

oh buku..baru ngerti..

dah jgn nak ot sgt kang kena cantas

Follow Us
FA..kau ni sucks la bila menari...hahahaha..cam..haishh tak bek lak nak cakap..kekekek

kak_teh23 posted on 9-7-2013 01:56 PM
seksi gitu tgk fahrin menari..hahah

i agree...
seksi tu abg fahrin menari....body pun not bad..

Parin menari sampai butang baju  nk terabak  kahkahkahkah

Baru je tengok iklan ni. Mmmm.... aiyo... cam tak kena je. Btw, mengingatkan aku ngan iklan hugh jackman utk lipton. Hugh pun sasa gak tp blh menari. Fahrin ni segan or rasa hilang macho ke bila part menari tu?

Speechless tengok ikelang Ali Cafe abe parin..... ternganga jap... kurang boleh menerima gaya ikelang cenggituh.... mutip nak transform2 jadik pendekar/pahlawan la pulak... ala2 mcm superhero melayu la eh kononnya... pehtu alahai... x yah buh scene menari tu leh dak?? nak cucuk bijik mata je rasanya tgk parin menari smpi nak terbukak butang baju

miracle_forever posted on 10-7-2013 11:36 PM
Lawak2 iklan ni... Lawak lagi iklan d'herbs terlajak laris tu!! Bangang sgt iklannyer & voice over o ...

ngahahaha... iklan ni satu lagi.... mutip la terlajak laris... setiap kali kuar iklan ni mesti nak tergelak.... tagline xleh blah, TERLAJAK LARIS....

Eh ok wat iklan tu..bleh le wat tora stop wat keje n ngadap tb smp iklan tu abis klo iklan ni kuor..tp part m'nari kaku/keras tu x dinafikan le kn..lgpon beliau bkn le dancer..

Tp klo iklan dherb terlajak laris tu mmg serius ngokngek..menyampah plk tgok.. Last edited by tora216 on 17-7-2013 12:37 AM

Datuk pengasas Dherbs ni dulu mengaji pondok kat Kelantan..
terkujat iol tgk ngapakah dia jd sesengal itu skrg....

Mesti abang fahrin malu tengok iklan choi itu, saya bukan beliau pun tolong rasa malu bagi pihak beliau dengan iklan caca marba menari kaku itu, ye tak ya pun nak fefeeling menari ramai ramai make sure betul betul practice dance step sebelum shoot iya.

Aku rasa mcm tak sesuai je FA menari ala2 k-pop yg sesuai utk budak2 muda dlm 20-an je. Anyway, bukan salah FA pun, pengiklan (I think so..) dah tentukan mcm tu, dia ikut je lah.

awat dia menari sampai mulut sengeh ternganga?...

ai suke iklan ni..lucu

ai suke iklan ni..lucu

Seluar Fahrin Ahmad Terkoyak Gara-Gara Nak Jadi Hero

10 JUL 2013, 01:01PM   |   NANI  |    UTAMA > BERITA ARTIS >

Kongsi Article Ini:  50  289   
Duta Alicafe Tongkat Ali, Fahrin Ahmad mengakui terkejut apabila diminta untuk menari dalam iklan televisyen terbaru bagi jenama kopi keluaran Power Root itu. Menurut Fahrin, walaupun tidak pandai menari, namun hos program ‘Sehati Berdansa’ ini sanggup menyahut cabaran semata-mata mahu melaksanakan tanggungjawabnya sebagai duta jenama tersebut.

“Sewaktu mula-mula ditawarkan menjadi duta, mereka tidak beritahu yang saya kena menari. Bila dapat tahu kena menari untuk iklan komersial, saya memang terperanjat. Walaupun pernah menjadi pengacara program tarian, namun saya memang tak pandai menari langsung.  

Walau bagaimanapun, saya sahut cabaran ini kerana saya rasa konsepnya sangat menarik. Saya suka dan seronok kerana  ia satu pengalaman yang baru dan berbeza buat saya,” ujar Fahrin sambil berkongsi cabaran ketika menjalani penggambaran iklan tersebut.

“Saya hanya berlatih menari selama dua jam sahaja. Kami jalani penggambaran selama dua hari di mana setengah hari hanya untuk babak menari. Selain cabaran menari,  saya perlu ikut langkah penari profesional, saya juga terpaksa tukar baju banyak kali sepanjang penggambaran. Bukan itu saja, saya juga terpaksa melalui pengalaman di mana seluar saya terkoyak ketika melakukan aksi lompat. Banyak kali juga seluar saya kena jahit dan ditukar.

Tidak dinafikan bila tengok balik iklan ini, saya tergelak sendiri. Namun, secara keseluruhan, saya berpuas hati dengan hasilnya dan saya pasti, ia dapat menarik perhatian kanak-kanak untuk menonton iklan ini,” ujar Fahrin teruja membawa karakter ikon Power Root, Pendekar Aliman.

“Akhirnya cita-cita saya dari kecil untuk menjadi ‘superhero’ sudah tercapai. Saya suka kerana selain menyeronokkan, watak Aliman juga membawa mesej yang positif apabila menerapkan nilai-nilai murni kepada masyarakat.”

Berkongsi mengenai bulan Ramadhan, Fahrin memberitahu menerima banyak tawaran namun terpaksa menolaknya. Menurut Fahrin, sempena Ramadhan ini, dia mahu berehat memandangkan dari suku akhir tahun lepas dia tidak berhenti dari menerima tawaran.

Sebelum mengakhiri perbualan, GUA juga sempat bertanyakan kepada duta Shell dan Garnier Men ini mengenai soal cintanya dan Fahrin menjawab masih belum mempunyai pasangan lagi.

“Saya tidak berkesempatan untuk mencari pasangan lagi kerana kesibukan bekerja. Keluarga ada juga bertanya mengenai soal ini namun tidak memaksa kerana mereka faham keadaan saya,” ujar Fahrin yang bakal pulang beraya di Johor Bharu.