CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ColbyRaikkonen

AMAZING RACE 2

Aku rasa Juara Lagu habis lambat la sebab artis-artis yang berentap bukannya calang-calang belaka. Tambahan pula artis-artis yang kreatif macam Kak Ani & CT tu. Mesti ambik banyak masa nak persembahkan persembahan mereka.

Mungkin abis pukul 12.00. Aku akan concentrate kat Juara Lagu. The Amazing Race 2 tu lantaklah. Tak tgk. pun tak apa sebab yang menang tu bukannnya pasukan yg. aku suka tetapi yg. aku benci. :re:

Originally posted by Rhyno at 27-12-2003 09:42 PM:
Aku rasa Juara Lagu habis lambat la sebab artis-artis yang berentap bukannya calang-calang belaka. Tambahan pula artis-artis yang kreatif macam Kak Ani & CT tu. Mesti ambik banyak masa nak persemba ...

Rhyno tak suka Team Alex n Chris .. naper?

Aku pun tak tau kenapa aku tak suka Chris & Alex. Mungkin sebab diorang hipoktrit kot?

Aku pun heran kenapa pasukan lelaki je yg. menang Amazing Race. 3 kali dah pasukan lelaki sapu iaitu Amazing Race 1 (Rob & Brennan), Amazing Race 2 (Chris & Alex) dan Amazing Race 4 (suami-isteri gay, Reichen & Chip).

Anyway, aku lebih suka kalau Blake & Paige yang menang Amazing Race 2. :re:

Originally posted by Rhyno at 28-12-2003 02:32 PM:
Aku pun tak tau kenapa aku tak suka Chris & Alex. Mungkin sebab diorang hipoktrit kot?

Aku pun heran kenapa pasukan lelaki je yg. menang Amazing Race. 3 kali dah pasukan lelaki sapu iaitu  ...

hmmm .. maybe dah nasib diorg kot ...
kaum lelaki yg menang ... maybe next game .. Gurls Power yg menang ..

Kinomoto This user has been deleted
Originally posted by Rhyno at 00-00-0000 21:42:
Aku rasa Juara Lagu habis lambat la sebab artis-artis yang berentap bukannya calang-calang belaka. Tambahan pula artis-artis yang kreatif macam Kak Ani & CT tu. Mesti ambik banyak masa nak persemba ...

Tapi dalam surat khabar kata juara lagu mungkin[-mungkin la kan-]habis pukul
11 so boleh la ngko tengok amazing race[-walaupun ngko benci chris and alex-]

Kinomoto This user has been deleted
sebab tv3 nak tayang gusti lagi

[ Last edited by Kinomoto on 28-12-2003 at 09:13 PM ]

Follow Us
mmg betul la si Wil bengap n buduh ... nak buat strategi pandai tp sebenarnyer buduh n buang masa ...
kalau Wil tak ajak Tara buat trick .. surely diorg leh menang ..

dah tu tak sedar perangai Wil tu buruk giler ... no wonder la Team Smiley n Team Chris & Alex benci sgt ....

masa nak ketuk ais di Alaska, sepatutnyer ada cara utk pukul tp Wil tunjuk terrer .. dah tu takes time .. bencinyer ...

dah kalah nak salahkan Tara .. minah tu dah bgtau awal2 yg dia tak mampu lari jauh ... she asthmatic person ... no wonder dia tak larat lari ...

kite takdela tak suka team Chris & Alex tu...orait apa diorg tu...dah la tak pernah gaduh sesama diorg...cool je memanjang...pastu yg buat kite respect diorg tu pasal masa diorg tolong team paderi tu sampai dapat second last...banyak ambik masa tu...cuma suka team Blake & Paige lebih sikit je...cuma awal2 tu tak berapa suka sangat Blake & Paige sbb main tipu...

Originally posted by whitedove at 29-12-2003 12:21 PM:
kite takdela tak suka team Chris & Alex tu...orait apa diorg tu...dah la tak pernah gaduh sesama diorg...cool je memanjang...pastu yg buat kite respect diorg tu pasal masa diorg tolong team paderi  ...

a ah betul la ..
awal2 Team Smiley main kotor ... sebb nak menang n nak dpt no satu ..
kira Team Smiley jenis support to each other ... yg abg tu bangga kat adik dia yg kuat n jenis tak mudah kalah ..

teringat lak kata2 si Tara kat Wil yg kalau boleh dia tak nak dpt no. 1 sebb cara Wil compete ngan others - cara kotor n treat others ngan teruk ...
kiranyer orait la Tara & Wil dpt no. 2 ...

nak tau ler ttg hubungan Tara n Alex .. diorg go on ker r just biasa2 jer .. :stp: :stp: tgk cam ada intimacy jer ... :stp:

tak sabar menunggu amazing race bagik next season..apa lagi halangan dan cabaran yg menanti peserta-peserta baru!!

kay_k This user has been deleted
Ala....Tara tu awal-awal lagi dah menyerah kalah. Saje je dia tu - dr awal lagi dia kata tak nak bagi Wil dpt sesen pun. Tara tu syok kalau Alex yg menang coz dia fikir boleh tumpang skit kot. Dia memang tak suka kalau Wil yg dapat. Geram betul ngan Tara - siap tak mengaku yg dia punca diorang kalah - asyik nak salahkan Wil. Org macam Tara ni memang teruk sebab tak pernah mengaku salah ttp asyik nak salahkan org lain, dah pulak tu tak rasa menyesal dpt no.2.

wakakaa..da abis da citer ni
pas nih TAR 3 plak ek

haisey...berminggu aku miss amazing race...entah kenapa asyik terlupa...akhirnya team favourite gak yg menang ye, Ar1 yg dua lelaki tuh apa nama dah lupa...Ar2 pun sama...bukan ke Chris & Alex tuh ramai peminat.....

BTW...aku tertanya2 bila team saper tuh yg dua mamat yg kurang hajaq skit tuh kalah ? diorang nampak cam licik jer...tapi kalah yek...

sib baik tak terlepas final AR2 nih.... sedih gak Blake & Paige tak menang... diaorg dah rasa diaorg kalah.. dalam teksi dah peluk

[quote]Originally posted by aYuGiLeR at 30-12-2003 12:20 PM:
sib baik tak terlepas final AR2 nih.... sedih gak Blake & Paige tak menang... diaorg dah rasa diaorg kalah.. dalam teksi dah peluk