CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: arrowtotheknee

Skynet memang teruk ke?

arrowtotheknee posted on 8-10-2012 05:45 PM
Aku dah deny yg aku tak received pape missed call, tp dia tetap dgn fakta dia.  Dah la dia su ...

ok sila hang nantikan dgn tabah ye.
btw, check skali la dgn penjual tu, dah dpt barang balik or belum
nengok jap kekelentongan si skynet tuh
(hahahaha, aku bersangka jahat, barang tu tak sampai pun kat penjual lagi, dorang saja ckp dh bagi balik)

jgn lupa nanti dah dpt upadate sini.
gigih aku ye nak tau barang hang akhirnya sampai ka dak.

skynet mmg teruk...pada masa akan dtg skynet akan melancarkan nuklear yg membawa kepada kematian 3 bilion manusia pada hari yg dipanggil Judgment Day (Hari Pembalasan). Seterusnya skynet tetap melancarkan perang genosid terhadap manusia yg tinggal dgn menghantar cyborg-cyborg yg dipanggil Terminator. John Connor, kami perlukan anda untuk memimpin kami!!!

p/s aku off topik kah?

skynet mmg teruk...pada masa akan dtg skynet akan melancarkan nuklear yg membawa kepada kematian 3 bilion manusia pada hari yg dipanggil Judgment Day (Hari Pembalasan). Seterusnya skynet tetap melancarkan perang genosid terhadap manusia yg tinggal dgn menghantar cyborg-cyborg yg dipanggil Terminator. John Connor, kami perlukan anda untuk memimpin kami!!!

p/s aku off topik kah?

p/s aku off topik kah?

cakap sal skynet, bulan 6 lepas, aku mmg nak pack barang, sal sem trakhir aku kt U, so mmg bnyak la brang2 aku dr buku, notes, smpai ke baju... so aku nak gi beli kotak tuk post brang2 aku ni, so aku gi la pejabat cwangan skynet, smpai je pjbat cawangan, aku tngok keadaan pjbat tu mmg huru hara, brang tak trsusun, past posmen2 nyer bukan style mat rempit, cam samseng pun ade... so alang2 dah smpai, aku beli la 2 kotak, ingat nak pos je pakai skynet, tp tngok keadaan pjbat yg ala2 tongkang pecah dan tak menyakinkan aku langsung, trus aku kensel plan aku nak pos pakai skynet, last2, aku isi barang2 aku dlam kotak skynet, esoknya, aku contact parents aku suh amik aku kt hostel,  ...............beli kotak skynet bukan tuk post barang, tp tuk isi barang dlam kotak dan angkut sndiri.....

Aku ada beli jam melalui online, penjual tu dari Johor dan aku di Pandamaran Klang. Alhamdulillah sampai dalam masa 2 hari saja, tapi bungkusan tu dah tak rupa bungkusan sebab seakan lunyai mengakibatkan kotak jam tu pun jadi penyek. Sakit hati betul, sudah lah jam tu aku nak buat hadiah tapi kotaknya pula penyek kat tepi.

Follow Us
nuhanis posted on 8-10-2012 08:30 PM
ok sila hang nantikan dgn tabah ye.
btw, check skali la dgn penjual tu, dah dpt barang balik or b ...

Barang betul ada kat online seller tu, beb. Dia suruh aku self collect. Geram betul. Penat aku bayar duit pos last2 aku sendiri kena kutip kat company seller tu.

nikaido posted on 8-10-2012 11:33 PM
skynet mmg teruk...pada masa akan dtg skynet akan melancarkan nuklear yg membawa kepada kematian 3 b ...

Sangat...

dr.R posted on 9-10-2012 10:51 AM
Aku ada beli jam melalui online, penjual tu dari Johor dan aku di Pandamaran Klang. Alhamdulillah sa ...

Jam tu ada orang main testing2 kot. Sakai agaknya.

lor... teruknya tt punya experience ngan skynet ni..

alhamdulillah, so far aku dah berpuluh2 (or maybe dah sampai lebih seratus kali) beli brg online deliver guna skynet, tp okeh je semuanya.  Seller pos ari ni, esok aku dpt barang.  Intact lagi..

Agaknya tgk2 kawasan jugak kot..  Skynet ni franchise ke? Maybe ada branch yg mmg live up to their name - sakainet...

Swift posted on 9-10-2012 02:14 PM
lor... teruknya tt punya experience ngan skynet ni..

alhamdulillah, so far aku dah berpuluh2 (or  ...

Sakainet is better. Semua negeri ada service ni, cuma beberapa tempat je yg servisnya bagus.

12
Return to list New