CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3748|Reply: 18

Citer seram masa demam

Pehh ni aku nak citer pengalaman aku masa demam kuat ari tue, xtau la seram ke idak just nak sharing..
Ada la ari tue aku demam kuat, dalam 3 hari jugak la aku plak jenis payah nak demam tapi kalo dah demam payah nak sembuh,
Masa hari ketiga kira dekat2 nak sembuh aku xdapat tido, pelik gak aku, asal lelap mata jek rase xleh nak bernapas, pejam je rasa berat dada xleh bernapas, rungsing jugak aku ingatkan ada penyakit ape plak, kiranya dalam masa setiap sejam mesti aku terjaga, lelap kul 9, 10 jaga.
gitu la keadaannya sampai la bunyi azan subuh, memang rase xleh tido langsung, mase tue aku mmg xsuspek pape la ingatkan penyakit pas demam ke apa, ari ke 4 pas badan aku sembuh skek asal aku nak terlelap jer rasa mcm ade orang cakap2 kat telinga aku, siap macam sergah suh aku terjaga padahal masa tue bini anak aku xtido lagi dalam kul 9 gitu..
Aku xtahan main xleh tido trus aku bgtau my wife, opah bini aku plak pandai benda2 mistik nie, trus dia buatkan aku beras jampi campur lada hitam suh tabur keliling bilik tido, pastu la baru aku dapat tido dengan aman..

Pas aku citer ke mak aku ler baru aku tau sebab pa, kat depan rumah aku tue ada pokok besar, ada orang pernah ternampak kelibat perempuan melintas menuju ke jalan sebelah betul2 ngan bilik tido aku. Betul la orang kata bila badan kita lemah senang betul makhluk ghaib nak kacau kiter

tue jela citer aku bukannya seram pun tapi pengalaman tue beb

Rate

1

puteri bunian jatuh cinta ngan ko kot

Kejadian ke 2, anak aku plak kena, ari tue dia demam, kul 12 je trus bangun smbl bgtau "umi atut umi atut ado utir utir anyok" sambil tangan dok tunjuk kat tepi almari, suspen gak aku takut anak meracau sebab badan dia panas sangat, anak plak sibuk duk cakap takut takut bnyk butir, maybe hantu tue menjelma tunjuk muka dia yg bnyk berbutir, anak aku plak siap meracau nak cat dinding bilik ngan kaler merah seme, umi dia dh nangis dah, teringat ke cd rughyah trus aku on pc pastu lapkan bdn anak aku bia kasi sejuk skek, lama tue baru la ok, esoknya minta beras jampi lagi dengan opah dia wat pendinding

kakiputaralam posted on 25-9-2012 02:43 PM
puteri bunian jatuh cinta ngan ko kot

Ekeke putri tue aku xtau la tapi forumer eazzad penah scan aku, dia kate ade nampak amoi rambut panjang dok sebelah macam dok ikut jer aku. Dulu mase kolej aku xleh tido tutup lampu, asal tido jer trus rase org tindih. Skali rumet aku xpicaya masa aku tido pi bantainya tutup lampu, mase dia dlm tido2 ayam dia dengo aku cm mengerang gitu, dia bgn tgk kelibat byg hitam tgh dok tindih trus menjerit xpadan jantan daa

PenjualAPAD posted on 25-9-2012 02:59 PM
Ekeke putri tue aku xtau la tapi forumer eazzad penah scan aku, dia kate ade nampak amoi rambut pa ...

seram siot main ngan menda ghaib nie

kakiputaralam posted on 25-9-2012 03:01 PM
seram siot main ngan menda ghaib nie

Ntah ker seingat aku mase ting 6 dulu kena, xsangka follow smp skang, tp skang da kurang gangguannya, jeles kot pasal dah tido berdua mwahaha

Follow Us
PenjualAPAD posted on 25-9-2012 03:07 PM
Ntah ker seingat aku mase ting 6 dulu kena, xsangka follow smp skang, tp skang da kurang gangguann ...

confirm la tu puteri bunian..dia nak dibelai di malam hari gak

pau suriiiiiiiiiiiiii     pau suriiiiiiiiiiiiiii      pau  suriiiiiiiiiiiiiiii

saya pun nk tumpang post sini. harini anak sy blik ptg tdi sy tgh angkat kain. fia tkbgitau apa2..bila tgh waktu makam malam dia tanya, tadi mak bawak sapa blik umah? sy pelik..manade sapa, kenPa? sy tanya anak sy, td akak nmpk ada org berdiri kt sliding door.
sy mula timbul rasa msteri...akak nmpk org mcmana laki ke pempuan?anank sy terus marah2..tkpela tkyah..tkde apa. jgn cakap lagi. sy tanaya lagi..dia terus mnjerit kata sudah jgn ckp lagi. pelik betul budak ni..sapa org yg dia nmpk?.kurius betul sy. rumah sy ni mmang dh lamaada sesuatu..cuma tk sahih je. haritu sy baring tiba2 terasa spt anak sy naik atas katil dan til tu seolah ada kesan org. .bila sy toleh tkde irg. sy tanya anak sy tdi siapa masuk bilikmak? diorg semua tgh layan tv.
sy tk puashati ni. nak korek rahsia kt anak mcmana rupa org yg dia nmpk ptg tdi..
korang sini boleh komen ke..
maaf ya tt..tumpang post kt sini. terima kasih.
*dh try nk buka baru tpi tkle pasal guna henpon. klu post kt reply je bulih..

rospinki posted on 25-9-2012 10:16 PM
saya pun nk tumpang post sini. harini anak sy blik ptg tdi sy tgh angkat kain. fia tkbgitau apa2..bi ...

Xde hal sila sila, macam orang cakap la bebudak nie kekadang mudah nampak apa yang kita xnampak

erkkk... kenapa bulu roma aku meremang?

6VI6 posted on 26-9-2012 09:50 AM
erkkk... kenapa bulu roma aku meremang?

cer try check belakang n tepi ko.

PenjualAPAD posted on 25-9-2012 03:07 PM
Ntah ker seingat aku mase ting 6 dulu kena, xsangka follow smp skang, tp skang da kurang gangguann ...

kecewa la tu. xkan nak bermadu kot.

tahun lps, aku penah diserang demam sampai 3bulan...bila siang ari , aku ok..tp, mula msk ptg, lbh krg 6ptg, aku dah mula rasa seram sejuk...malam je, terus xleh bgn..panas sgt kat tgn, tp bdn2 yg lain semua sejuk..masa mula2 demam tu, masa otw nak pi klinik, terus ok..sampai dr pun ckp aku ni lembik, demam ckt2, tp manja lebih..tp, sampai je rumah, terus demam balik..nasib baik suami aku ada, jadi saksi skt aku ni..pastu, pi jumpa sorg ustaz NA n geng2 dia..dia bg air kelapa muda and limau, utk minum..dah minum tu, ok le ckt..tp msh demam lg..

nak dijadikan cerita, aku terpaksa ikut suami aku pi Broga yg terkenal dgn kehijauan hutannya itu..dia ada keje, pantau bdk2 p kem..sampai sana, ada berlaku bbrp kejadian..masa benti solat kat satu surau, aku dok dlm kete sbb uzur..tetiba bila aku pandang kanan, terpandang keranda, terus rasa terkejut sgt. dlm ketakutan tu, aku hidupkan keta, alih ke parking lain, sekali ter'park' sblh van jenazah..haha9..mmg nasib le..

stat tu, aku dah rasa xsedap bdn balik..xblh tidor mlm..pi hospital, dr kata denggi..tp esoknya, bila pi lg, dah xde denggi..lusanya ada blk..sampai dr pun heran..demam aku tu berlarutan sampai 3 bulan mcm tu..sampaikan aku yg obes ni, dah jadi overweihgt je..he9..10kg hilang..semua ingatkan aku skt kronik..muka pun mmg pucat je..bnyk gak la pi berubat, tp xbnyk perubahan..xrasi kot.. last skali aku teringat kat ustaz NA.. suami aku contact dia n dia wat rawatan jarak jauh..alhamdulillah, seminggu lps tu, aku beransur sihat..

cuma, slps je berubat jarak jauh dgn ustaz NA tu, aku mimpi di siang hari..dlm mimpi tu,ada sorg kawan aku, aku pggl A..mula2 dia senyum kat aku, pastu bila aku tgk, muka dia berubah senyum terseringai..(cane nak explain ek???)sekali, rupa2nya dia kena kapan, muka dia kena ikat mcm myt tu..siap muka dia jd lebam2 n buruk..terus aku tersedar...tkt sgt...

then, smbg tido blk..skali lg aku mimpi..masa tu kat rumah nenek aku..dari dalam rumah pandang ke luar, n boleh nmpk cucur atap..sekali aku nmpk benda yg berkain putih dgn rambut yg menggerbang n ada darah kat mlt dia..dia pandang aku, senyum sinis and mengilai sambil terbang berlalu pergi..sekali lg aku tersedar..
tp alhamdulillah, lps tu, aku beransur sihat dan skrg aku dah obes blk..hehehehe9

samshuri posted on 27-9-2012 08:57 AM
tahun lps, aku penah diserang demam sampai 3bulan...bila siang ari , aku ok..tp, mula msk ptg, lbh k ...

Alamak seramnya citer, sib baik ler aku smp xde nampak tp tang rambut penah la rase mase tido, panjang itam berkilat gitu.. Haha sebelum jumpa ustaz aku ingatkan biasa2 je pasal dulu aku suka tengok citer antu korea n jepun, kot terbawak2 dalam tido rupanya ade yang nak ngikut

adlythegreat posted on 26-9-2012 06:13 PM
kecewa la tu. xkan nak bermadu kot.

Bermadu? Buatnya dia menyeringai menjelma xke naya

kejadian yg sama berlaku bila anak princess demam
tiba-tiba meracau cakap ada atok ajak dia gie satu tempat..
tapi dia tak nak...
dia ckp atok tu duduk bawah tangga ..
adoi seram gak masa tu..
princess cuma baca fatihah dan kursi dan hembus kat telinga dia
bagi dia lena tidur..
princess cukup risau kalau anak demam..
cuz demam mesti tahap melampau panas..

PenjualAPAD posted on 27-9-2012 09:37 AM
Bermadu? Buatnya dia menyeringai menjelma xke naya

ko paku tengkuk dia. baru berubah jadi cun balik.

Xhengen aku, yg sorang nie pom dah macam2 nk tambah cawangan lain plak, dah la cawangan alam lain kira macam obersi gitu