CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 4369|Reply: 3

Mekar Semilu

Close [Copy link]
Assalamualaikumkawan2 yang dihormati..
Saya Lein..mungkinada sesetangah kawan2 yang dah lama mengenali saya atau yg baru kenali sayaatau yg belum kenali saya..Maafkan saya kalau bahasa saya disini agak biasa sbbsaya ni tidaklah pandai sangat berkata2…hehehe..Cuma disini saya inginberkongsi dengan kawan2 pengalaman saya selama 2 tahun menggunakan produk mukaMEKAR SEMILU..mungkin ada kawan2 yang pernah dengar..biasa dengar atau belumdengar produk muka ni..Mari saya ceritakan sedikit sejarah bagaimana mula2 sayamenggunakan produk MEKAR SEMILU..

Saya muladiperkenalkan produk MEKAR SEMILU oleh sepupu saya Normarina Abdul Majid yangsekarang ni telah berjaya menjadi stokis negeri Selangor MEKAR SEMILU ..padamulanya saya agak was2 dengan produk muka ni sebab saya ni bukan jenis org yangmenjaga muka sgt dulu..pakai pun safi biasa je..tapi bila saya tengok adik sayaRostaibah pakai..sepupu saya pakai mmg nampak kelainan pada wajah mukamasing2..jadi saya pun mencuba..muka saya sebelum ni tiada masalah sgt ..Cumajerawatlah ada…tapi bila sejak pakai MEKAR SEMILU..muka jadi putih berseri(berseri ker)…hehehe..sejak itu sehingga sekarang saya masih menggunakan produkini dan sgt berpuas hati..dan sekarang saya bercita2 nak ikut jejak sepupu syuntuk jadi dealer produk muka ni dan nak cuba market dgn kawan2 disini..siapayang berminat bolehlah hubungi saya…cucilah mata tgk gambar2 sebelum danselepas di bawah..

Last edited by Tuleins on 11-9-2012 11:25 AM

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

alamak nak letak gambar selepas dah tak reti lak..hehehe jap erk
Last edited by Tuleins on 11-9-2012 11:03 AM

thread ni dah ada lah.....katup thread ni & pi citer kat thread mekar semilu yang sedia ada...

cer search mekar semilu...
gerenti jumpe...