CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: masrogue

Why Don't You Love Me???..Tell Me...

Reply 9# dune1989

xderla..diriku anggap sme laki same... aku tau pasti ader yg ok diluar sane...tp belum ketemu lagi...stakat nie..aku jumpa yg sengal jerk.....maka kuarler persoalan camnie......

Reply 18# BNS

aku tau..mmg ader benda yg kter xbleh jujur sgt...tp maksud aku skang..jujur soal hati...kalau rasa mmg dah xsuke or xder hati kat pompuan tu...maybe dah give up dgn relationship tu...why not juz terus-terang...nape nk curang?....wat pompuan as option...bler sorang blah..at least da ader backup...konon xnak tunjuk diri tu jahat..nk jaga hati......last2 terkantoi jugak...

Reply 10# pakwetizzaqyah

haa..bagus ko nie...jujur....pada aku..aku lagi ske org yg jenis camnie..klu dier..mmg xbuat benda tu...dier mengaku....dari dok reka2..baik gler..solat x tinggal..bla..bla...sbb tu da kira menipu...at least be yourself....sbb bler dier boleh menipu benda2 camnie...benda2 lain yg kter xtau...lagilah dier slambe tipu...huhu....jgn sbb nk ngorat....kasi ayt2 best and janji2 manis...kat pompuan..dr xcair..lama2 cair jgk.......

ada masa dan tempat2 yg kita kena sorokkan kebenaran....
tak perlulah semua 'isi perut' di dedahkan ...
zulka Post at 17-7-2012 11:53

Rasie apekah yg d sorokkan iteww?

Reply 11# prettyuglybabe

sebenarnya..xkisah pon..da boyfriend ke..kawin ke..xkisah...sbb single pon ok jerk...tp jodoh pertemuan tu kan ditgn tuhan..so..kdg2..kter yg terlalu berhati2...terkena jgk...yerla..soal hati n perasaan bkn nyer boleh dikawal...lagi2..klu terjumpa yg mmg pandai ngorat..ayt2 hebat....maybe ader hikmahnye...iaitu skang aku topic nie..untuk mengkaji lebih dalam tentang lelaki...hahaha..

Reply 25# masrogue

pernah dengar buku 'men are from mars, women are from venus'? macam mana seorang perempuan terlalu complicated pada lelaki, macam tu juga seorang lelaki complicated bagi seorang perempuan. sebab tu dalam perhubungan kena ada give and take. saling melengkapi kekurangan pasangan kita. mana ada manusia yang perfect. dont expect too much from our partners. kadang kala sebab kurang sikit je, terus kita cop pasangan seorang yang tak guna. lelaki bijak menggunakan kata-kata. oleh itu, perempuan kena bijak mentafsir kata-kata. jangan mudah percaya dan terpedaya.

Rate

1

Follow Us
sebab lelaki tu vongoks..sbb tu suke tipu..

tp ade je yg baik..

Hye uolls..

TT, ai rasa kan, semua soalan yu tu timbul sebab yu jumpa dengan lelaki yang salah. yang memang tak guna.yang memang low quality. Jadi, susah nak jawab soalan yu tu kenapa lelaki macam ni, kenapa lelaki macam tu. sebab tak semua lelaki macam tu. tak semuanya teruk.

Kalu dah jumpa lelaki yang betul (Mr Right) semuanya akan okey dan berjalan lancar.

P/S: Baik atau jahat bukan bergantung pada gender. tapi more to individual.So, jangan la tanya, Kenapa lelaki jahat? kenapa lelaki penipu? kang sentap pulak jejaka2 yang masih mengamalkan nilai-nilai murni. Pompuan pon bukan semuanya baik. ade je yang hazabedah.

Rate

1

Reply 10# pakwetizzaqyah

aku lelaki dan aku selalu cakap bnda yg betul masa mengurat...sehinggakan aku sampai skang tk de awek yg nak.. aku bg contoh..recently.. aku try2 la rapat ngn ex classmate aku masa skolah rendah ygkebetulan takdir dan waktu sama unisti ngn aku skang... aku  try2 ladia..dia tanya pasal solat dan aku ckp terus terang aku tk solat..smpaiskang dia tk contact aku...dah nk masuk 3 minggu...inilah dia terusterang punye bahana..kena plak awek ni Islamik la konon2...
kesimpulannya adalah perempuan itu...kalau nampak jantan tu tengok2 laoverall..kalau dah kena ayat tu kuat2 la iman... nak jantan yg solat tpiman sndiri pun tekulai2.. apa celop?

Hahahahahaha ..... fefeeling lindungan kaabah kekdahnya

Reply 19# PostBanhammer

hm ntah la.maybe ade hadis yang mengatakan subuh dan isyak adalah waktu yang lebih sukar nak ditunaikan...tapi diikutkan semua waktu dah kene wat terus kalu dah insap...

Reply 29# AbukRokok

ko jangan la kutuk2.. hahahaha

byk betul thread curang/lelaki carik lain/lelaki ada affair dalam bulan nie...

ingatkan bulan nie ...
leylapple Post at 16/7/2012 04:37 PM

haha xtahan statementnye

Lelaki kalau dah kawin dia nak tambah bini lagi dikira curang ke tak ha?

Reply 33# Djin

tu da kira kes lain...lagi complicated..

Reply 1# masrogue

good question...but have u ever really ask the same questions towards the women? tidak ada bezanya dlm sesuatu relationship antara lelaki dan wanita selain sexual gratification...

12
Return to list New