CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: airajie

Tips mengenali lelaki yang gay

Reply 60# SriAdila

Tq.sgt banyak info yg berguna..especially utk kita kaum wanita ni...hal ni x bole nak anggap remeh je..sbb klu gay kawen dengan niat nak menutup status gay  dan x berniat nak berubah jd baik, yg kesian dan jd mangsa kaum wanita..

Reply 60# SriAdila

Tq.sgt banyak info yg berguna..especially utk kita kaum wanita ni...hal ni x bole nak anggap remeh je..sbb klu gay kawen dengan niat nak menutup status gay  dan x berniat nak berubah jd baik, yg kesian dan jd mangsa kaum wanita..

Reply  masa_lalu

terpulangla..aku just pernah buat kajian melalui pembacaan dan kawan2 yan ...
SriAdila Post at 22-6-2012 09:33

nasib baik ko tak hantar kalau tak mmg fail la tesis ko tucuba ko baca balik post yg sebelum ko, nanti ko paham maksud aku
lagi satu pasal hukuman kat negara arab tu pun out jugak

Post Last Edit by SriAdila at 22-6-2012 20:16

Reply 63# masa_lalu

aku xbrp ingat kat arab ker kat iran.gitula.klu ko ada terbaca kisah 2 pemuda yg digantung mati tuh. kononnya merogol tp sebenarnya homoseks..kisah sebenar ditutup. sorry ar info xjelas.tp aku bkn nk citer soal tu.kekeke...klu citer psl tesis tu...nk gelak pun ada.tp mls nk citer ttg nasib member yg buat tesis tu.abaikan jer la,klu info aku xmembantu...jgnla kisah.tp klu tahu ada yg salah...tegur je la.lgpun...bkn semua mcm tu ...ada gak yg mmg mencari keseronokan dlm penampilan.just bgtau ciri2 yg meragukan...gitu jer.tp aku tahu mesti ko xpuas hati isu perut boroi...keke..aku bgtau yg majoriti...tp aku tahu juga ada yg boroi tu Daddy.alah xkan nk terang detail...elok tgk yg smart dh la...sbb jarang perempuan fokus kat lelaki boroi.

Reply  masa_lalu

aku xbrp ingat kat arab ker kat iran.gitula.klu ko ada terbaca kisah 2 pe ...
SriAdila Post at 22-6-2012 20:08

hehehe yg tu kat iran la sayangbudak tu bawah umur masa kesalahan berlaku
tapi diorang gantung bila dah cukup umur (tu yg jadi perhatian antarabangsa)
dan takde diorang reka cerita pasal budak tu merogol
mmg dibicarakan kes gay

Reply 65# masa_lalu

entahla sbb yg terbaca dulu..katanya kerajaan iran menafikan sekerass2nya isu tu...sbb dia kata negara dia bersih dr gejala gay.wallahualam

Follow Us
senang jek...
gay suka camwhoring
ie: kalo 10 gambar in pesbook dia and 5 are gambar camwhoring then he's gay

ps:conclusion dibuat berdasarkan adik2 gay yg add aku

kalo ko laki..tengok cara dia tenung ko..dia pandang mata ko...tu pon kalo ko ensem...

Reply 1# airajie

Yucks! hari hari tgk kaum ni kat kedai ni.....geli! and ckp dalam hati napelah ....muka not bad...tp manja mengalahkan pompuan

correct me i'm wrong.

rasanya kt iran, homoseks dilarang keras. tapi kalau lelaki tu suka sama suka, salah seorg drpd diorg kena tukar jantina, means jd transgender/perempuan. iran membenarkan rakyatnya tukar jantina.

teman penah tgk dokumentari psl benda ni... x ingt pe tajuk dia...

Reply  zennaya

Entahla..nk salahkan diorg pun..kadang2 terpk juga kan...ader ker yang nk j ...
SriAdila Post at 21-6-2012 12:04

suka2 ko jer nak bagi tempias2 macam tue..ko TUHAN ker nak jatuhkan hukuman kat orang??

masa_lalu Post at 21-6-2012 21:15

kan??jurusan islam konon..

gay yang ala2 str8 memang susah nk dikenali..sebab depa ni bisex..
layan laki n pompan..gay jenis ni, mostly berkawen..ada anak..tapi still cari lelaki..
xkisah laa kurus ker..boroi ker..tinggi ke..rendah ker..dalam kalangan diorang..
balik kepada concept supply n demand..ada gay yg suka partner chubby/plummy..ada yang suka kurus2..
sama jer macam pompan pilih lelaki..or lelaki pilih pompan tuk jadi partner..
ada lelaki yang suka pompan chubby..n ada yang suka pompan kurus..and vice versa..

klu terang2 gay tue..memang totally gay..xsuka pompan langsung..

Reply 71# buddezle

Yang ko marah ni kenapa?...kalau betul tempias pun kenapa?..
Ko tak cayer?...ko pk2 la...klu ko rasa aku salah..so salahla..
Ko giler ker apa...agak2la nk cakap aku ni tuhan.Klu aku ni tuhan...aku nk ker layan kerenah ko ni.
Aku bukan tuhan,tp aku percaya Allah s.w.t tu ada dan memerhatikan kita..kita didunia ni adalah
pentas sementara..kita adalah pelakonnya.Pembalasan kdg2 tuhan beri atas dunia...tp kadang2 tuhan
hitung dan tunggu dhari pembalasan.
Ko kena percaya...setiap perbuatan manusia tu pasti berbalas..tak dunia,di akhirat pula.
Klu ko tak suka pendapat aku...terserah...lgpun,aku tak mengata ko pun..dan aku tak pernah
kata aku ni tuhan..aku hy manusia biasa yang tak lari dr membuat kesilapan.

Reply 72# buddezle

ko ni tak faham...aku tak citer la cam ko citer...aku citer utk perempuan selamat utk memilih pasangan.
Biasanya perempuan muda2 ni dia akan cari yang hensem,sedap mata memandang dan ok..tinggi kedudukan,sederhana kedudukan
dan aku bercakap ttg memilih dlm ciri2 berhati2.
Aku heran,apsal ko marah sangat...kalau ko tak setuju dengan pendapat aku..sudah!..
ko citer jer la apa yang ko tahu jer..leh aku dengar dan kongsi gak...aku tak sentuh ko pun,aku tak kenal pun
ko ni sapa.Aku just beri pendapat aku..so apa hal ko nak hentam aku..aku jadi pelik...
aku kaco ko ker?..ko panas hati sgt naper?ko kenal sgt GAY?..dsbgnya?..so citerla cam ner nk tau psl mereka.
Aku ni perempuan normal..so aku mmg tak tau GAy ni mcmmana...lesbian lglah aku tak tau..aku cuma dengar,tgk dan
baca...kalau ko kenal dan tau lebih2..cer ko citer...

Reply  buddezle

Yang ko marah ni kenapa?...kalau betul tempias pun kenapa?..
Ko tak cayer ...
SriAdila Post at 27-6-2012 10:32

ko baca laa apa yang ko post...tgk macam mana ko jatuhkan hukuman kat orang..suka2 hati cakap macam tue..balasan yang orang dapat..Allah yang tentukan..bukan ko..
klu jadi apa2 kat famili seseorang tu pon..tu Allah yang bagi..bukan suka2 hati ko cakap tempias adik beradik yang buat..
jgn senang2 speku sana sini..hanya sebab kebetulan..ko senang2 cakap tempias sana laa..tempias sini laa..

Reply  buddezle

ko ni tak faham...aku tak citer la cam ko citer...aku citer utk perempuan  ...
SriAdila Post at 27-6-2012 10:36

xtau..tapi cerita macam tau...hahahaha...ko dah baca kan aku post tu..itu laa yang aku tau..xde nak speku sana sini..buat random summarize based on student punya thesis..
sebab kita xtau..jgn nak cakap bukan2..tu bleh jadi fitnah..

Reply 72# buddezle

aku tau aku jahil sbb tu aku belajar agama..aku nk tahu apa itu agama sbb aku tak nak islam semata2 kerana
keturunan..aku nak belajar utk aku kenali islam sebaiknya dan aku masih lg bertatih utk mengenalinya.Kalau ko
ko berilmu,so tegurla aku.

satu lg kan..aku tak citer soal lelaki yang bisek...sbb aku tau bisek minat dua2
Aku citer ni ttg seseorang yang aku kenal..dia GAy,kahwin sbb tuntutan keluarga.So dia kahwin..
Jd inilah citer yg aku ambil..sbb mmg dia ngaku..dia terpaksa,nk bersama isteri pun terpaksa.(ye la,klu wife tau matilah dia)
...dan ciri2 dia jugala yang aku abadikan dlm tulisan aku.
Huhuhuh...so terpulang dan terserahla..klu nk kata fakta aku ni salah ker apa ker...
Mmg masing2 dengan ciri masing2...tp aku just bagi satu fakta yg mungkin membantu kaum aku.Aku sayang
kaum aku dan aku bimbang mereka teraniya.

Reply 75# buddezle

eh! bab2 tempias ni aku tak tahu...tp aku memang terdidik begitu...orang tua2 kat kg aku suka cakap cam tu..
mak2 jiran aku pun suka cakap cam tu...tp aku tak tau la kalau mereka salah..tp bg aku ada byk benarnya.Cam juga duduk
atas bantal..org tua2 kata tak baik nanti punggung berkudis..walhal takut bantal bocor.
Mungkin juga motif mereka agar anak2 mereka berkelakuan baik.Jadi aku guna jer ayat tuh..tak salah rasanya.
Klu ko rasa salah..terpulangla...bukan aku boleh buat apa2 pun.
Klu ko ambil positif..positifla..klu ko ambil negetif...so negetifla.

Reply  buddezle

aku tau aku jahil sbb tu aku belajar agama..aku nk tahu apa itu agama sbb aku ta ...
SriAdila Post at 27-6-2012 10:45

ko nk tolong kaum ko..tapi xnak tolong die dari golongan2 bisex??kan aku cakap..gay ni senang nak tau..senang sangat2..sebab diorang memang xminat perempuan..
klu kes kawen paksa..xkan sebagai pompan ko xbleh sedar awal2..ko pompan ikut jer ker nak kena kawen paksa..
unless pompan tu desperado sangat2..xpon pompan tu pon lesbo yang xkisah kawen ngan gay..sebab sama2 xnak family tau..

aku nk ingatkan kaum korang..supaya lebih berhati2 ngan bisex..diorang ni xnampak layan lelaki..
klu ko laa..ko nak ker..bekas vatang yang masuk dalam montot jejan lain..pas tu masuk dalam korang punya anu tue..

Reply  buddezle

eh! bab2 tempias ni aku tak tahu...tp aku memang terdidik begitu...orang t ...
SriAdila Post at 27-6-2012 10:52

sebab ko xtau laa aku cakap..kita jgn buat perkara ikut2an..sebab terdidik cara salah..lepas tu nak ikut cara salah..ko cakap..kita klu buat salah..Allah bagi balasan kat kita..klu x kat dunia..kat akhirat..aku setuju sangat2..
tapi kenapa ko nak cakap orang lain plak kena tempias??keluarga adik beradik pulak yang kena..xker contradict statement ko tue..
klu betul pon ahli keluarga yang lain ada masalah..tu adalah ujian Allah kepada diorang/balasan kepada dosa diorang yang lain2..
bukan sebab tempias2 dosa orang lain..