CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: airajie

Tips mengenali lelaki yang gay

Reply 40# SriAdila

aku pun tak setuju kalau ade lelaki  gay kawen dan  menganiayai perempuan yg jadi isterinya. Barangkali mereka cuba utk terima fitrah manusia,namun bisikan nafsu yg amat kuat mengatasi segalanya. Aku pernah terbaca satu kisah dimana seorang isteri ni tak syak pun yg suaminya gay pada awalnya,namun selepas setahun usia perkahwinan suami dia dingin dlm hubungan kelamin. Setelah isteri dia selidik,terkantoi ternampak suami dia dgn partner lelaki dia tgh buat hubungan songsang. Siap amik gambar tunjuk bukti pada mahkamah. Akhirnya mereka bercerai w/pun suami ni merayu,namun isterinya tetap berkeras utk divorce. Ye la,klu mintak maaf, sok buat lagi. Jalan terbaik,bercerai saja. *sigh*

Sahabat forumers,i ada soalan..Rasa dh goigle tp topik yg specific camni x wujud lg
Macamana carany ...
airajie Post at 18-6-2012 21:11

haha aku dah ade pengalaman.ex boyfriend aku gay.slame aku bercinta ngan dia, dia suka btul tgok body laki tough. dah tu kalau ade mamat yang body tough lalu time dpn kitorg dating, dia mmg akan tgok diam2 tapi salunye aku dapat prasan laaa. pastu  dia sibuk gak nak six pack bagai.
kalau dari segi penampilan lak, laki gay ni salunye mmg suka pakai baju ketat kengkadang sampai nampak nenen.kih3. lagi satu diorang ni mmg sangat menjaga penampilan macam baju2 yang diorg pakai suma branded. minyak wangi tak layan laa kalau setakat dashing tuh. amik ko ck ke hugo boss ke.bukan pirates ek.   pahtu diorg ni high mantainance mcm ex aku tuh jrg la bwk aku g tempat2 makan yang kat tepi2 jalan tuh. hmm pe lagi ek, yang muka jambu tu mmg betul lah tuh, selalunya mmg berkulit cerah laaa...based on my experience hehe.

sy ada kawan gay..boleh dikatakan dia kawan lelaki yg plg rapat jugak laa...dia sgt baik..dia ajar s ...
PrincessRara Post at 20-6-2012 20:47

hihi salu laki gay ni memang baik sangat orangnya. lagi2 diorg memang jenis romantik n loving gileee..tapi syg diorg gay. tapi mcm aku dulu, aku rase kesian lak ngan ex aku sebab dia nih dulu ade kisah silam yang buat dia jadi gay. tapi dia nih takde lah tunjuk sgt. cuma kita as org yang pling rapat mmg akan tahu sedikit sebanyak psl dia ni.

for all yang rase hina sgt dgn gay ni, lu pikir lah sendiri tak sume yang kita nak kita akan dapat.u all pon kena la bersyukur sebab dpt jadi manusia yang sempurna. jadi kita jgn lah menghina ke mengutuk ke. sebab kengkadang bukan diorang yang nak jadi gay dgn sendiri. ni,
aku mengaku dulu aku mmg cukup anti btul dgn manusia yang ade nafsu songsang skalii hamik ko dapat lak pakwe gay. tapi aku nih jenis open minded n leh terime nasib ku.huk3

sape2 yang ade pakwe gay/laki gay, ini situasi yang diorang akan alami kalau u oll suruh diorg berubah...

gay nak berubah jadi straight = straight yang dipaksa untuk jadi gay

gay ni sifat dia lembut, nampak macho kt luar tapi hti tamn, warna kesukaan warna pink,,,
suka tgk magsa dr kalangan laki2,,  kalau gay dtg kat aku mmg aku rockbottom je spesis mcm nih, nabi pun xngaku umat,, artis yg aku nmpak sesuatu kearah ni,,, anuar zain ,azwan ali dan jaafar onn

itu matlamat tidak menghalalkan cara. hukum tetap hukum,tiada pengecualian setiap Muslim. Bagi non muslim aku no komen. Walau apa pon yg berlaku pada masa silam kita,rasanya tak perlu la kita corakkannya pada hari ni. Aku x pernah menghina golongan ini,cuma bg yg Muslim,semoga pintu hati mereka terbuka utk menerima hidayah Allah dan kembali ke pangkal jalan sebelum terlambat. Tiada apa yg mustahil di dunia ni

hihi salu laki gay ni memang baik sangat orangnya. lagi2 diorg memang jenis romantik n lovi ...
deandra Post at 21-6-2012 13:00

Kann...kita kwn dgn semua org..heheehehe

Follow Us
Reply  pakwetizzaqyah

Dah dpt dua tips  :
1. Pakai baju ketat, nampak shape
2.  ...
airajie Post at 18-6-2012 21:57

laki aku tergolong dlm 2 kategori ni...suka pakai baju ketat (bukan ketat melampau) ala2 bagi nmpak badan ketak2 n lepak ngan geng laki ramai2...tapi heols bukan gay...geng2 laki tu geng bikers diorang

aku ada sorang kawan..ensem & kaki gym..tapi dia straight x nampak pulak gay nya pulak..ada awek boleh tahan cun & mantap..tapi dia selalu ngadu kat aku & kengkawan dia rimas dapat friend request dari gay2..yang peliknya dia approve je..adakah kawan aku tu gay?

Tips mengenali lelaki yang gay

Hehe klau dah dpt gay pun nk wat camana.. Sbbnya mmg payah nk tau pun, klau jumpa bomo pun blm tentu tepat, so angkat bungkus pelan pelan n lari mlm la..

(posted by mobile)

biasanya lelaki gay ni suka borak kat forum2 macam ni..

Salam..
Akak pun ada seorang yang sangat rapat...bila ditanya naper dia ke arah itu.. dia salahkan ibu bapa... mak giler bertukar jantan....abaikan mereka adik beradik..
Ayah pulak kerja offshore...2 minggu kat laut 2 minggu kat darat cuti..balik urus rumah tangga... so mak rehat..mengular ngan kengkawan.. ayah tak leh kata apa...terlalu lembut..mak makin liar..makin hanyut...akhir ayah kecewa..cerai...tapi masih dok serumah sorang tingkat atas..sorang tingkat bawah..wat hal sendiri2.....

Dia sebagai anak sulung..cari haluan sendiri..abis belajar dan dari zaman belajar dah mula cebur bidang gayah ni..bila dah kejer..simpan dek gay cino...sampai akhir cino tu mati....barah usus...dan la ni dapat orang baru.......

Si ayah dah kawin lain...dan berubah makin baik dan masih tak abaikan anak2...tapi mak terus hanyut dan hanyut...Tapi si anak ini tetap salahkan si ayah kerana sebab ayah tu tak pandai bina keluarga yang bahagia.....dia cari bahagia kat luar..................

Dah puas si ayah nasihat.........tapi tak jalan..tetap dia salahkan si ayah.... si ayah ni terlalu sedih dengan perjalanan idup anak dia....

Akak pun pernah cakap..Allah cabut nyawa si cino tu sebab Allah nak bagi peluang kat ko untuk berubah dna kembali ke pangkal jalan...tapi tak jalan gak..entah lah....mudah lagi tak sampai 30.. cina tu hujung 30 an...

Salam..
Ko ty aku nak jawab.Sbb pertama aku pun perempuan.jadi tak nak ada perempuan2 terania dan t ...
SriAdila Post at 20-6-2012 08:34

ko ni pelajar jurusan islam tapi fakta banyak auta

payah nak kenal puak2 nabi lut tu, cuba berkawan dengan mereka2 tu. lihat gaya hidup dan pergaulan. anda akan kenal dengan sendiri nyer.

Reply 26# SriAdila

Wow..If i was ur Lecturer, i'll fail u on the first page. Too shallow and passing all the stereotypical opinions of general crowd. Please make it at least sounds intellectual a lil bit. Start your thesis with confirmed delusional arguments in your head is not a good thesis. Do not humiliates other Islamic Study graduates with this rubbish...

Reply  otai_g

wei, aku kenal la bapuk mcm mana, tapi ni pakai mcm lelaki cuma bermekap..
myakayina Post at 20-6-2012 10:19

tu nyah kategori beginner.   pakaian memang still laki, kening cantas, muka selepuk krim.

start dulu dr mekap2, then slow2 ubah ke pakaian suma and bla bla

errr btw, aku suka laki pakai kemeja muat muat badan,kain cotton,  the lipat tangan baju sampai siku,?

kemeja gelebeh , x kemas okeh.

ni gay tak uolss??

harapnye tidak.

Kalau kentut bunyik loose je SAH dia gay. So kalau nak tau gay atau tak suruh test kentut tgk

Post Last Edit by SriAdila at 22-6-2012 09:49

Reply 54# hbms

Apa yang ko merepek ni labu...takkanla aku nk tulis tesis mcm ni..
Adusss...aku ingatkan aku jah yang tak berapa nak pandai..ada pulak yang lebih tak pandai pk dr aku.
Satu lg,aku tak hantar pun tesis tu sbb dh ada org ambil tajuk tuh!..tp sbb aku pernah baca dan baca.Jd aku kongsi.
And by the way..aku tak bangga pun nk bgtau org aku ni belajar islamic...walhal aku rasa ilmu aku hy setipis kuman.
Aku bgtau gitu supaya orang tak pk bkn2..kot nanti org pk aku ni lesbian sbb tu tau sgt psl Gay.
Satu lagi....ko ingat semua org belajar agama tu elok?...agama tu sendiri mmg dh cantik..tp yang belajar lum tentu beriman.
Aku tak suruh ko nilai pun apa yang aku tulis,nak kata rubbish ker apa ker..terserah...just bagi info kat kaum sejenis aku,bimbang klu2 terkena.Klu ko tak suka,elok ko beri maklumat yang ko tahu utk dikongsi..bkn nak band orang.sekian.

Post Last Edit by SriAdila at 22-6-2012 09:46

Reply 52# masa_lalu

terpulangla..aku just pernah buat kajian melalui pembacaan dan kawan2 yang sewaktu dgnnya.Nak cayer or not terpulang.tp klu dah terkena jgn nangis citer kat belakang.Lgpun aku berniat nk membantu jer...tak perlulah ko nak kata aku byk auta ker apa ker...kalau ko tak suka,just bgtau ur opinion.Aku ikhlas bg pendapat.

Aku nak menulis skit la...
Kenapa wanita risau klu2 terkahwin ngan spesis gay...

sbb pertama...sapa nk bgtau kat anak2 sapa bapa mereka,dan kenapa mereka bercerai?

kedua...sapa nk jadi wali sedangkan org fasik tak boleh jadi wali melainkan mereka telah bertaubat.

Ketiga...Mereka buat dosa,tp tempiasnya family sendiri.

Keempat...kenapa mesti aniayai wanita..sedangkan kamu sendiri lahir dr perut sorang wanita.

Kelima..jgnla berkahwin klu sekadar utk menutup kekurangan diri.