CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: creep_bite

Zulkifli Nordin calon boleh menang...

Aku respect YB Zul... dia ada pendirian... ANUwar sebenarnya langsung tak senang duduk bila dapat tahu YB Zul keluar dari PKR... Banyak rahsia ANUwar yang YB Zul tahu, tapi tak semua rahsia ANUwar akan YB Zul dedahkan sebab  YB Zul tahu nak macam mana nak jaga maruah orang lain.

Jangan dok pasai-pasai jentik YB Zul sudah... nanti keluar semua cerita, mampuih ANUwar nak berjawab... Mangkuk-mangkuk PAS dan PKR yang tak kenal siapa YB Zul, duduk diam-diam... hangpa tak tahu apa dia tahu.... !!!

Aku respect YB Zul... dia ada pendirian... ANUwar sebenarnya langsung tak senang duduk bila dapat tahu dia keluar PKR ...
Nadim Post at 14-6-2012 11:07

dia kan kena pecat??? vongong lah caingok ni.........

dia kan kena pecat??? vongong lah caingok ni.........
zamzam Post at 14-6-2012 12:45

Kena pecat le sebab pendirian dia berbeza dengan PKR haprak makalihamput ooi... aku tak kata dia letak jawatan pun...

Reply 20# sharfox

org2 PAS lg byk tahu sbb depa laaa yg undi bg yb zul ni menang...

itulah bandingannya antara ko dgn lembu...lembu lebih cerdik dan faham bahasa lagi dari ko ...
cikglemer Post at 14-6-2012 08:46

dok cakap ngan lembuuuuuu....

Reply 21# Nadim

As a wistle blower aku accept tapi aku tk pernah respek golongan2 camni. Ape pada dia politik tu korek hal peribadi je ke? Bangang sgt la kalo politik hal2 peribadi. Pengundi dok mengundi bukan suruh menyalak hal orang. Banyak lagi hal2 lain yg boleh diperjuangkan selain drp menyalak crita pasal org main bontot. KJ pun berpolitik gak, Bung Mokhtar berpolitik gak....apa isu dibawak dlm parlimen? Ada ke diorang sibuk crita org main bontot sana sini?

Sekurang2nya Bung Mokhtar bawak gak isu kaw parlimen dia. KJ pun bwk isu2 yang membina. Datang puak2 bangkrap politik mcm Ezam n Zul Nordin tak abis2 nak crita itu main bontot, itu rasuah...padahal isu bontot lepas, isu rasuah pun lepas. Takat cerita org main bontot...ko bagi kat Jamaluddin n Osman Jailu pun blh bwk. Bagi la geng2 low grade mcm diorang, Zahid Mat Arip n Umi bwk dah la. Itu la point aku. Takat isu bontot, boleh ke menang Bro?

Follow Us
12
Return to list New