CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hest

APA YANG BUAT LELAKI TERTARIK PADA PEREMPUAN?

Reply 179# xoxlovexox

love.. same le kita.. sebab tu aku bkk.. sebab nak tahu juga halnya

Reply 180# tuan_wu

apa barang tumpng lalu... sumbanglh pendapat bernas mu tuan wu..

Reply 182# Cyempaka

cyempaka..mana yang baik...kita sama-sama buat nasihat untuk diri kita  ya

nak mencari tu kena anya cermin ajaib kot

Post Last Edit by hest at 27-4-2012 10:07

Reply 183# esbok

ekekeekkeeke.... amin... moga-moga dapat bertemu dengan orang yang tepat pada ms yang tepat

99 tarikan? biar betik.. aku bru tahu hari ni

Reply 185# Pe4RL

pearl... part ni ku payah nak iyakan atau tak

Reply 187# adikfatin

orang tua lagi banyak makan garam kan?

awak harus bersyukur dapat ibu yg pikir macam tu... dari sesetengah orang tua yang sellu push anak kawen cepat..

pape pun.. nasihat mak awak.. memang mantooooooooooppp

Follow Us
Reply 188# akuyangcute

hurm setuju la... macam faizal tahirkan... kalau di letakkan anuar zain sebelah dia.. mesti ramai nak dengar faizal tahir...

pasal kawan aku tu... yelah... kami pun berkawan jerk... jumpa jarang borak jarang.. biasa lah tu...

nanti tanya kan tau... nak-nak yang dah nak masuk 40 tu... ekekekeke

Reply 189# True-X

true-x jgn lah marah
jangan lah sangka saya bukan2 D

saya pun dah masuk 3rd siries dah.. pun blm da sesiapa... bukan awak sorang je.. awak tak bersendirian.. maaf ya kalau awak sentap dengan soalan saya pada page mula2 tu

Reply 190# True-X

" nape awak xde boipren.. saya heran laaa"..... dan aku jawab " bukan awak aje yg heran..... saya pon pelik bin ajaib kenape saya xde boipren dan x kawen2 lagi....."

jujur.. jawapan ni juga yang aku bgi bila orang tanya... pastu yang kata aku memilih... dh letih kot jawab tak.. last-last aku kata " mestilah memilih... kena tengok orang tu boleh ke tak bawa kita ke syurga.. anak-anak kita nanti mcam mana dia boleh jaga... boleh tak dia jadi imam dalam keluarga..." jawab macam ni.. diam lak dorang..

Reply 191# FreeMen

oit..oit... kau tak habes-habes dengan friendzone kau eak... nasib aku dah gugel dah ritu.. dah paham dah... kalau aku sendiri.. tak pernah pun aku friendzone kan orang tau... walau budak yang aku kenal tu... keje ntah hapa2 rempit ke samseng ke.. aku kawan jerk

Reply 192# paknad

betull kecantikan itu subjektif... x-factor dan aura iu juga subjektif kan?

Reply 193# wookiehoney

terbaik wooookkk

aku nk yang anak instant jugak boley??.. aku dh tak sabar nak ada peneman hari-hari... ..kalau tunggu si bapaknya aje.. macma la free boleh teman sentiasa.. kan? baik buat projek suk ria dengan anak-anak... dah lah aku memang macam kanak-kanak scotemulsion

Reply 194# wookiehoney

ya aku setuju... itu juga yang aku harapkan.. time kasih sudi sokong...

Reply 195# nique_bmw

apa barang tumpang baca bang...  cer campak kan sikit sebutir dua pandangan awak yang selalu bernas pada saya ni.....  ada bran???

Reply 250# hest

Reply 196# True-X

true x... sama-samalah kita berdoa... saya faham keberadaan awak.. maafkan saya lah kalau awak terasa.. ini tiada kaitan dengan sesiapa melainkan saya dan kawan saya...

pape pun.. pendapat awak tadi agak luhur.. jadi ok lah tu... dan yang nasihat last sekali... itu terjadi pada kakak aku sendiri... dan aku tak kan ulangi langkah dia yang salah.... dan terburu2 tu...

Reply 198# arel_ahmad

bagi aku macam main2 sikit.. ini budak ym bnyak wat macam ni... tak kenal in person dah cakap mcam tu.. mana le aku nak percaya tapi kalau yang dah face to face.. pasti aku terkedu

Reply 199# arel_ahmad

boleh tak salah.. tapi tgk plak macam mana awak intro dia.... kalau awak.. orang tetiba datang jumpa awak kat kedai makan... tetiba orang tu kata.. " nak tak awak jadi anak saya..." agak2 apa awak jawab?

tapi klau mula dia kenal kan diri.. bertukr cerita dengan awak... borak itu ini.. pstu dia bukak niat.. agak2 awak terima ke tidak?

Reply 200# akuyangcute

yup aku setuju dengan kau... sebenarnya x-factor  ni bukn tujuan tarikan pada lelaki sahaja... tapi boleh menarik perempuan juga...  macam aku... sebenarnya.. kawan aku yang belajar baca tarikh lahir.. adoi dengan dr apa tu.. yang poster dia tangan kat kepala kiri kanan tu? lupe le... member aku masuk menda tu dan jadi team dia untuk bagi talk.. dia tengok tarikh lahir aku...dia ada cakap.. aku ada x-factor untuk tarik orang.. maksud dia aku kalu cakap.. orang boleh dengar dan buat orang senang nak follow aku.. dia bezakan dgn diri dia... dia kata dia tak de menda tu... dia kena belajar.. tapi aku hanya perlu di gilap.. bagai kan dia kena naik tangga.. aku juz naik lif jerk.... dah sampai pada xfactor aku yang tu ..

dia nak gilap aku... tapi aku tak nak.. bukan apa.. kang diorang suh masuk team tu ... tu aku malas tu... ekekekekekeke

Reply 202# esbok

aku sokooooooooooong