CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 44921|Reply: 382

Adakah lelaki yg akan menerima wanita yg tidak suci seperti aku?

Post Last Edit by sourplum at 14-12-2011 16:44

Assalamualaikum sume...

Di sini sy ingin menceritakan sebuah kisah...mengenai diri sy sendiri...

Saya adalah seorg wanita yg boleh dikatakan lurus bendul, cepat percaya dan ssh nk prasangka dengan org... Boleh dikatakan hidup sy, dr dulu, sy seorg yg menjaga pergaulan hidup...seorg yg sgt pemalu dgn lelaki.... Pernah bercinta, dan pernah kecewa.... Seorg yg setia, sbb tu kalu pts cinta, frust gila....sbb....apabila sy menerima seorg lelaki dlm hidup sy, niat sy adalah utk berumahtangga, bkn utk main2...sy bleh tunggu die lama mana pun....

nak di jadikan 1 cerita, sy telah berkenalan ngn sorg laki ni...pd mulanya sy xrse pape pn, xde feel....tp ibu bapa sy sgt sukakan die krn die pandai ambil hati ibubapa sy....sy pun berfikir2, mungkin juga jikalau ada restu ibubapa, mungkin itu adalah jodoh yg terbek...itu yg terlintas di hati sy....cinta bleh dipupuk, lgpun apa ada ngan cinta, pas kawin pn bleh bercinta.... sy pun mula lah berkawan ngn laki tersebut...kt panggil dia si A.... Ms mula2 perkenalan, si A ni mmg bek gila....seorg yg matang, berkarisma, berkaliber....sy dh stat suka kat die...seorg yg penyabar n sgt cool....sy dah mula percaya kan die...yelah, sy ni mmg cpt percaya kat org...dia pernah membawa sy ke rumah sewa nya, sbb die kata housemate die pun de bwk awek g rumah, tp time de org la...xde la wat benda bkn2....sy pun percaya...pertama kali pergi sne, mmg si A xde wat pape kat sy...so sy percaya la yg die ni bek....

Then, pd suatu hari, kami kuar jln2....time tu pas kul 8 kalu xsilap...kami jln2 round naik kereta.....pastu ms tu dh lewat....die suh sy bermalam di rumah die...sbb time tu de housemate die...n die kata sy bleh tdo kat ruang tamu...so, sy pn berfikir...xkan lah die nk wat jahat kat aku kan...xmungkin la....ngn prasangka baik, sy pun menerima pelawaan tersebut...sy pun pergi rumah die... sy tidur di ruang tamu...dan xsangka....ms sy nk tdo, die mengajak sy tdo di bilik die, sy menolak...akhirnye, die mendukung sy masuk ke bilik dan menodai sy...waktu tu sy sgt takut, sy meronta2, merayu2 supaya die lepaskan sy, tp die x peduli...malahan die tutup mulut sy dn menekan kedua2 lengan sy dengan kedua2 sikunye krn sy melawan die...tnpa belas kasihan, die telah meragut segalanya, ketika sy period...Ya Allah, azabnya.... sy berasa sakit sgt...itulah kalii pertama dara sy dirobek oleh manusia jahat tu...

Sy menangis....apabila pulang kerumah, sy menangis sendiri...kesakitan, ketakutan...sume ada....xde sape yg tau.... sejak ari tu, sy masih berhubung dgn A... sbb sy fikir, ade ke org len yg nk kat sy yg dh xde dara ni?yg dh xsuci...setiap hari sy berdoa agar A akn bertaubat dan akn bertanggungjwb..sy juga berdoa agar die xkan lakukan sebegitu lg....tp sangkaan sy meleset...die msh lg melakukan benda yg sme terhadap sy...sehingga 1 mlm, sy smyg hajat, dan berdoa... "Ya Allah, tunjukkan ku jalan...aku sesat... ak xtahu mana patut aku pergi...ak hendak tinggalkan A, tp masih ada kah lelaki yg mahukan perempuan seperti aku....tetapi jika ak teruskan hub dgn die, ak akn terbelenggu dgn dosa2 ini, ak xsanggup, ak xtenang...berilah aku petunjuk"....ak menangis semahunya mlm tu...

Keesokan pg nye, segalanya terbongkar....ak mendapat tahu bhw A ni mmg sgt jht....die mmg biasa menodai wanita...bkn ak shj mangsanya, tetapi ramai lg wanita lain,sehingga ada yg hamil....ak terkejut....sejak dr hari tu, aku terus memutuskan hub ngn A... bru lah ak mempunyai kekuatan....aku bukanlah pelacur..aku bkn bhn memuaskan nfsu lelaki...aku jua wanita....ingin dikasihi... tetapi kenapa kasih yg suci dinodai ngn dosa....Ak bersyukur kpd Allah krn masih memberikan ku peluang utk mengetahui kebenaran dan jln keluar....sejak ari tu, bru ak terasa tenang, walaupun die masih mencari2 aku, tetapi ak xkn sesekali berpaling ke belakang...biar pun ak dh xde dara, biar ak x kahwin, tetapi jgn ak kawin ngn lelaki jht mcm die.....

Persoalannya...... adakah lelaki baik yg akan menerima perempuan yg telah ditebuk tupai seperti aku? mmg ak slh sbb cepat percaya, lgsung x fikir baik buruk.....sungguh, ak xsangka die akan lakukan sebegitu....tp, DMI ALLAH, aku mmg dirogol dlm pksa....penuh ngn kesakitan dan tangisan...ak sendiri x dpt melihat darah dara ak....kejamnye die memperlakukan sedemikian...
adakah lelaki yg akan menerima wanita yg tidak suci seperti aku?

SP :  Me ubah tajuk ikut soalan yg u bagi tu ya... Sbb kalau thread utk tanya 'Suci ke Tak' dah terang2 jawapannya TAK...

Rate

1

nie kesah drama ker...vodoooo nyer ko!

Apsal ko ni mudah sangat percaya kat org lain:@... brapa umur TT....

ngn prasangka baik, sy pun menerima pelawaan tersebut...sy pun pergi rumah die... sy tidur di ruang tamu.
Lulun Post at 14-12-2011 14:23

ayoyo....mcm mane la seorang perempuan bley gi tido kat umah lelaki? ko ni xde perasaan malu ke walaupun ko berprasangka baik kat die??

nape x g tau kat mak ko TT??? kan mak &famly pecaya giler2 kat jantan 2????

adakah lelaki yg akan menerima wanita yg tidak suci seperti aku?

tak tapi kalau ko kaya duit dan harta ada je lelaki yg suka ambik kesempatan nie sudi terima ko...

lepas dia dapat apa yg dia hajat dia akan tinggalkan ko...

kalau ko biasa2 je... bila ko bagitahu ko bukan anak dara masa cintan cintun/ atau nak bertunang/ kahwin... lelaki tue akan jauhkan diri dari ko...

Follow Us
Reply 1# Lulun

setiap yang berlaku ada hikmahnya.. kalau betul TT ni dirogol dan bukannya secara rela.. mesti akan datang ada lelaki yg sanggup memperisterikan TT dgn seikhlas hati tanpa mengambil kira sama ada TT masih dara atau tidak..
tak pun cari pasangan yang bukan muslim.. dia org memang tak kesah dara ke tak.. tapi TT punya tanggungjawab yg besar la pulak nak bawak dia org masuk islam. .

Rate

1

rsa cam cerpen jer citer TT nie... entah ler.....

aku simpati.... n aku doakan Allah balas lelaki tu smuler....
aku doakan TT bersabar menghadapi ujian ni....
dekatkan diri dgn Allah.... psl jodoh tuh... aku pon xpasti la laki skang cane.... xsemua yg x lei trime... ade je yg lei trime....

cume skang ni ingt Allah byk2...

bersabarlah

pasti ada jalan untuk mu..

dah banyak kali ngeseks. . mcm sama2 rela je. dah tu TT jg yg terima pelawaan dia ikot blk rumah watpe!!!! sangat  GATAL okey. . !!

dah banyak kali ngeseks. . mcm sama2 rela je. dah tu TT jg yg terima pelawaan dia ikot blk rumah wat ...
ayuniaa Post at 14-12-2011 15:04

byk kali ke???? .... xdek pon TT tulis...huhu...

Reply 17# zienur

.tp sangkaan sy meleset...die msh lg melakukan benda yg sme terhadap sy...

di perenggan ke4. .

Reply  zienur

.tp sangkaan sy meleset...die msh lg melakukan benda yg sme terhadap sy...
...
ayuniaa Post at 14-12-2011 15:14

owh ok sori..... bc laju sgt.....
kira TT pon slh la gak kan...

Reply 2# menjad
Thanx....sy mmg bodo...sy terima

Reply 17# zienur

setiap kali pun adalah paksaan......setiap kali pun sy akn ngs....setiap kali pun sy mintak supaya die lepaskan sy.....kalu sy suka, npe sy x addicted?sbb sume terpaksa.....mungkin awk xkan fhm...pape pun, thanks

Reply 7# CikTigger

Thanks ats motivasi awk tu.....sgt2 membina....itulah yg try kuatkan smgt....kalu ikutkan, sy dh down sgt....bila tgk pmpn len yg msh ada dara, sy akan kata, alangkah bahagianya mrk...mrk msh mmpunyai dara....sgt bertuah suami mrk nati...time tu sy akan ngs....kdg2 rse xnk kawin.....sbb dh terlalu down....

bnda sudah pun berlaku TT, jadikan sbg. pengajaran, orng2 yg kuat adalah orng yg mmpu bangkit drpda kejatuhan

Reply 3# krieysa

Sy mmg sng kene tipu dan mudah percaya....wpun umur xdelah bdk2 lg....tu lah hakikatnya....

cam cerita novel ja.ni MN sapa ni? kurang kasih sayang ka create crita criti camni