CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: KelisaSilver

Betul ke Abby Abadi admitted?

Takde apa2 pun dalam pm aku...ko ada antar mesej ke?  Takde mesej pun.
bellagio Post at 7-10-2011 21:45

ooopppsssss....sorry, aku dok excited sana sini lupa nak hantar msg kat ko....bell, aku dah x guna dah nick "kallemari"....ni akaun baru aku....aku excited nampak ko kat sini....lama x muncul...

Awat ni jadi giler dah ker? ngeee

Bersabarlah..bawa bertenang, zikrullah byk2 lakukan solat tahajjud, solat istiqarah, semoga mendapat petunjuk dan rahmat dari Allah SWT Abby....jangan bersedih. Perkara dah berlalu biarlah berlalu jgn difikirkan lagi..Yg penting Abby masih ada tanggungan yg diamanahkan Allah iaitu anak2 yg 3 org tu. Kalau u sakit siapa yg nak jaga budak2 tu..nk harapkan mak tiri...eemm faham faham la ia tak...Bersabar la ya... sesungguhnya hendaklah kita bersabar & redha dgn sgala dugaan Allah Azawajalla..terhadap kita...

Bersabarlah..bawa bertenang, zikrullah byk2 lakukan solat tahajjud, solat istiqarah, semoga mendapat petunjuk dan rahmat dari Allah SWT Abby....jangan bersedih. Perkara dah berlalu biarlah berlalu jgn difikirkan lagi..Yg penting Abby masih ada tanggungan yg diamanahkan Allah iaitu anak2 yg 3 org tu. Kalau u sakit siapa yg nak jaga budak2 tu..nk harapkan mak tiri...eemm faham faham la ia tak...Bersabar la ya... sesungguhnya hendaklah kita bersabar & redha dgn sgala dugaan Allah Azawajalla..terhadap kita...

ooopppsssss....sorry, aku dok excited sana sini lupa nak hantar msg kat ko....bell, aku dah x gu ...
Thoms-Anrufen Post at 8-10-2011 00:06

Heh heh heh...Kallemari ghupa2nya.  Apsal ko tukor nick? Kena 'banhammer' ke?  Adooiii, aku ni mmg suka to the point, hehehehe. Anyway, happy to see you back 'WELCOME BACK TO THE WORLD OF CARI'.  Kita takleh OT, nanti Mod marah.

Reply  kueh_kueh

nasib baik teste ko  cam jacob n zafron tuh...selamat cyg aku nih...
eyradanira Post at 7-10-2011 09:49

iols takut die yg tergilakan iolss...uols jgn makan hati eh

Follow Us
Reply  kueh_kueh

pkai kt tanganlah...cuba ko zoom vulu vulu kt tangan n kaki ko agak2 geli  ...
eyradanira Post at 4-10-2011 16:57

i like... ...klu gurl ada vulu vulu nie...
seksi siot.....

hidup mmg payah......kala-kala sendu...kala-kala pilu...kala-kala tu sedih ,kala-kala tu geram..kala-kala benci............

Putus cinta pun kadang2 rasa mcm nak mati (bukan nak bunuh diri tp jiwa mati)

tambah lg bercerai......rasanya lebih dahsyat lg...lebih neraka di ceraikan dgn sejumlah anak2 dan tiada pendapatan ..hah.lg neraka jahannam.........

Soalnya.Allah bersama org2 yg sabar.Ujian tanda kasih-sayang Allah...mungkin cara Allah nak paksa manusia utk kembali sujud dan pasrah dan surrender depan Allah....

Allah suka org2 yg bertaubat.

Soal si Norman-Memey tu tinggalkan sj....sebab dia sudah keluar dr hidup..mungkin baki2 marah,benci,geram masih bersisa di hati Abby....

Hidup kan bagai roda..andai kita bangun berusaha....kejayaan ,kebahagian pasti milik kita.
Semoga Abby tabah dan cekal dan kembali ke hadapan Allah dan surrender seikhlas hatimu. Utk norman-memey ...Allah tahu apa yg nak balas.

Reply 506# kueh_kueh

jauhnya ko berangan,bangga aku kt ko... fefeling ala2 mix kokosen gitu noh...cam kilapary

Reply 507# Lee.

vulu tangan nmpak seksilah cuba ko bayangakan vulu kaki berserabai dng vulu vulu kerinting gitu...kalah vulu kaki laki..

Reply 510# eyradanira

klu ada vulu2 dh mcm spesis lelaki...siap ada vulu kat dada...x dpt aku bayangkn..
aku maksudkn vulu2 yg halus...n lembut...

Reply 511# Lee.

geli2 manja gitu....larik....