CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: toshiro_mifone

filem2 dan drama sampah hidangan hari raya!

cerita yg ade nme SENARIO mmng aku
xsngke grup ni bnyk btul bwt filem & drama, malangnya formula yg derang pkai sgt2 la da outdated dan, bru2 ni tgok SENARIO ops pocot lg,

Budaya apekah hari raye nonton tv jah...
x g berziarah umah saudara mara kah?
apakah makna aidilfitri kalo duk tercongok dpn tv sokmo...alahaiii...

cerita yg ade nme SENARIO mmng aku
xsngke grup ni bnyk btul bwt filem & drama, malangnya formula  ...
H4dRi Post at 1-9-2011 23:56

kesian kat pelakon yg berlakon bawah MIG, david teo, ahmad idham & sewaktu dengannya. aku kalau nk tengok filem kt pawagam tengok siapa penerbit, pengarahnya...kalau MIG, Line Clear (prof madya) kim salam je lah

ALAHAI. x kan nak berziarah 24jam... ada time org berziarah umah kite pasang la tv. kalau xde rancangan raya pon orang dok bising. x payah nak cakap ko sorang ade life x tengok tv

tahun nie banyak cerita yg x best...

dulu2 masa raya aku suke tengok rancangan macam2 aznil raya...
taun ni takdek ke?
iklan raya taun ni pun aku taktau ape...

Follow Us
mengarut betul la rancangan tv tahun nih.... citer hantu je banyak...! tau la baru abis pose setan sume dah terlepas.. kot ye pun kasi la cite yg best sikit. ingat yg sambut raya nih setan ke apa????!!! :@

aku punya bosan tahap bukak tv layan ulangan masterchef ostrolia je!!

meh aku bagi cadangan..asik2 nyanyi...nyanyi..nyanyi..je tiap2 tahun asik kondem jerk tarak guna gak kan...pe kata tv ni gi tgk org2 yg tak berdaya nak beraya cam ner..cam org miskin,anak yatim,org tua dsbnya...cam org baru kena aksiden,umah terbakar,kehilangan org yg dikasihi..insapkan diri kita...

aku suke dulu2 ade dieorg g tgk org2 yg kene kerja ari raya cam askar,polis,pekerja spital,bomba dsbnya..

skang banyak nor nyanyi..nyanyi..sampaikan klu ct nyanyi pun aku dah tak heran...bek aku layan makan tak pun Cari neh...
klu derama lak..tema sama tiap2 tahun...
aku pun stuju ngan tt filem tahun ni banyak yg sampah sarap..bek aku layan muvie omputih ngan cina...ralat gak cite arwah yasmin cam tak dek jerk tahun ni..kat astro tak tau la wa tak dak astro..

spjg 3 hr raya ni..aku x tgk tv langsung

aku da agak wayang2 gmbar mayu sure kuar tb bila time raya sbb tu aku mmg tk prnah tonton pilem mayu...harep mahap.  Gempaq jer lebih..tgk citer hampeh

rasanya ramai yg komplen ni orang yang menonton tv3 & astro...

tahukah anda rtm dah improved a lot... surprisingly, sepanjang raya ni tanpa disedari saya mengadap tv1 & tv2 saja.. rancangan hiburan pun not bad... mungkin hasil revamp dato farid...

tv3 mmg out.. dgn filem2 & rancangan2 yang penuh jeritan/tempikan/membingitkan....

meh aku bagi cadangan..asik2 nyanyi...nyanyi..nyanyi..je tiap2 tahun asik kondem jerk tarak guna gak ...
sriwanis Post at 2-9-2011 07:59

haah betol tu..ade time org rehat kt umh lps puas berziarah...bkn 24 jam berziarah khen, nk gak duduk tgk tv.

astro, tv1,2,3 same je rncgn ulang2... filem arwah yasmin xde kot. blk2 filem MIG david pantun

Antara salah satu sebab aku lebih suka Krismas berbanding Raya.

Raya ni perayaan orang mulayu. Yang susun program kat tb tu mulayu. Mulayu memang hampeh kan?

tp bagus jugak cite kat tv x best boleh berjalan beraya dengan senang hati. NKTM dah tgok sebab kata ...
fukadaminchi Post at 1-9-2011 15:32

cam***** khensss? tipu penonton.. ak tgk pun yarabbi slow yang amat movie itu.. nasib baik xtgk kat panggung..

Movie plg best setakat ni aku tgk kat TV raya nih:

Upin & Ipin - Pengembaraan Bermula..

macam tgk kartun luar negara gitu.. siap leleh airmata lagi bila tgk tupai kecik tu jumpa mak dia...

tak tengok tv sgt raya neh.tapi first raya tuh tengok sekerat drama tv alhijrah tak silap tajuk ... tart utk kakak.tapi tengah  best layan member call gedik suh beraya umah dia pulak.lagi satu smlm astro ria kejadah ape tah aznil...sudir something...tolong laa weh

x sempat langsung nk tgk tb....dari mlm raya smpai hari ni....

Reply 76# alesandra

eh? ape program raya aznil?
tak best ke? cite pasal apa tu?

Reply 78# net_level

serius noks cam gampunk aje program tuh.nak citer secara detail pon takleh gak..sbb tengok beberape minit saje.tapi mcm dia nyanyi lagu2 sudir..ala musical drama gituh.dahla....masa mula2 keluar2 je nyanyi liuk lentuk mcm ponen.aku mmg ade masalah kalo dia nyanyi sbb sore tak sedap.

Di hari lebaran ini ade eloknye ziarah sanak saudara maa...sekarang budaya dh moden, beraya dalam umah saje...sampai anak2 x brape nak kenal sedare mare kerana sebok layan tv time raya