CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: skymania

Ramai Yg Nak Taja Wedding Faezah Elai (perampas ker?). Pic Nikah - pg 16

semoga bebahagialah hendaknyer

si hatta ni yg design baju si memek kan....suka nau si hatta ni sponsor baju2 perampas suami org eh

ni waktu dia rampas ..esok lusa sape tau,,

harus laku produk kedai tu sbb kontroversi...
walaupun org menyampah dgn artis tersebut tp tetap na ...
mijot Post at 1-9-2011 23:08

butik puteri ni baru ja dibuka....aku rasa cam ada kene mengena ngan faezah elai ja..kroni kot

tahniahlah...

harapnya, somi anda tidak di rampas oleh org len pula...

bila dah terkena juga, sila terima hakikat...

sebelum nikah : 'dah jodoh sy dgn duda, sy rapat pas depa cerai bla..bla..bla..''
dah cerai : 'chesekek nya jantan, dlu aku yg ko kejar, betina x tau malu, rampas laki org...'

konklusi lam hati : 'adatlah, dlu aku amik hak org, now org amik hak aku'

tahniah, lagi sekali...

tahniah ya....selamat pengantin baru

Follow Us
herm org biz tarak pedulik..perampas ke,pencopet ke..janji masyuk...nak2 lak retis yg penuh kontrobesi lagi la masyukk....

herm org biz tarak pedulik..perampas ke,pencopet ke..janji masyuk...nak2 lak retis yg penuh kontrobesi lagi la masyukk....

ehh..jap... ex wife bakal laki dia neh dulu penah keje kat EMI ke??

geng perampas dah + lg sorang.......

dieorang nie boleh buat persatuan rampasan suami orang.......
presiden dia tok ti, naib presiden memey, faezah nie boleh jadi setiausaha....

ehh..jap... ex wife bakal laki dia neh dulu penah keje kat EMI ke??
alesandra Post at 2-9-2011 11:53

ha'ah. dulu dia keje EMI. pastu heykal suh dia benti keje. sama2 buat production house LuqSar tu. pastu heykal lopa diri. sangkut ngan Paejah. Pas habis iddah, Jaja ni di lamar plak oleh KRU (anak didik dia sendiri masa kat EMI). Head of Music Media...pas 3 bulan, naik pangkat plak jadik Head of Operation kat subsidiary KRU, United Studios.

Kiranya, dia dah korban habis laa untuk Heykal. Masa nak buat drama under Luqsar tuh, siap mak si Jaja ni laa jadi funder. dah ado sikit, Heykal jadi fun**k.

Reply 52# madeinborneo

kaann..bini siap berkorban tuk kejayaan suami..dtg suami ala2 keparat macam neh..dah ala2 berjaya...buat hal..skandal sana sini ngan pompuan..alih2 bini yg menjadi tulang belakang kejayaan..tendang tepi macam tuh jeh..dasar keparat belaka..

seb bek die mmg berkaliber..dpt gak kerja yg bagus2.....dr nak mintak belas ihsan jantan gampang neh..

Reply  madeinborneo

kaann..bini siap berkorban tuk kejayaan suami..dtg suami ala2 keparat  ...
skymania Post at 2-9-2011 13:19

memang laa kalu tengok Jaja tu vogue tapi dia pun dah slow2 nak tutup aurat (terkesan dengan bff dia, jojie kakak ella). Jaja ni duk senyap2 tunggu habis iddah baru kuar rumah carik kerja. moden2 dia pun, paham bahasa laa. Dia nasib baik family kuat support. Family dia bukan lekeh2 pun..ala, lekeh2 orang kelantan nih, makcik kayo gak.

jaja nih belajar pandai, bukan setakat harap vogue semata. kira dia sanggup berhenti keje bila si heykal suruh. alih2 buat perangaiiii jugek. masa dia ngandung 8 bulan anak bongsu dia tu, start tu laa heykal buat onar. jaja tu dah macam mak tunggal sebelum masa...cuma dia tak cerita kat orang luar je. kawan2 dekat je yg tau.

tu pun paejah lagiii nak provoke dia. anak heykal tu nangis2 bila kawan sekolah dok tanya perihal onar pak dia. tak ke maluuuu..tu yg jaja marah sangat. hang nak pi main betina, hang main diam2 sudah laa..lagi mauuuu jebak anak2...paejah konon nak tunjuk dia amik berat hal anak heykal laa...pfffffrrrrttttt...tektik mek iti tu dah basi laa paejah oiii...kurang2 mek iti dah jadik anak tiri resmi baru laa lebih2...kira ok laaa ada title mek iti si mak tiri.

ko paejah? sila nikah dulu...bukan kawen dulu....

aku emo sebab aku dah ada di penang ni. aku rasa nak sabo laa majlis paejah..kuikuikui

Reply 54# madeinborneo

tuh ar....meluat aku statement die masa die tak ngaku ada hubungan tuh..siap ugut2 si jaja neh die nak bongkarkan apa ntah..alih2 ..perempuan sundal neh jugak nak gatal bijik ngaku die ngan heykal tuh..tuh pon pas heykal cerai..kengkonon tak nmpk sngt lah di rampas laki orng..padahal..

Reply  madeinborneo

tuh ar....meluat aku statement die masa die tak ngaku ada hubungan tuh ...
skymania Post at 2-9-2011 13:37

ala2 waheeda nak bongkar hal maiza laa...standard sangattt skrip depa ni. dok guna cerita jantan tu komen pasal bini memasing. heh..laki kalau baik, tak cerita hal buruk bini kat orang. ngaku jahh gatal nak menikah lain. apadahal...
aku kalau hang sanggup kongsi, ok lagi...ni hang suh depa bercerai, memang macam rampasan laa...

Semuge berbahagia hendaknye...

elok la tow kawen

semoga berbahagia hingga ke ank cucu jgn kawen cerai udah ler..trend artis la ni

Reply 52# madeinborneo

owwhhh ...patut la muka cam familiar.kawan aku kenal jaja neh.dulu dia kat EMI tu kat international department kan?