CariDotMy

Forgot password?
 Register

View: 33368|Reply: 130

Didakwa Tak Hormat Penyampai Anugerah, Agy Tampil Beri Penjelasan & Mohon Maaf

Didakwa tidak menghormati penyampai anugerah semasa anugerah TikTok Awards Malaysia 2024, baru-baru ini, pemenang Video Of The Year, Agy tampil memberi penjelasan berhubung perkara tersebut.

Menerusi sebuah video di Instagram, Agy berkata, dakwaan yang timbul itu merupakan salah faham sahaja. Tambah Agy, dia sempat bersalaman dengan semua orang di belakang pentas.

"Isu saya tak hormat penyampai anugerah itu sebenarnya saya tak ada niat sedikit pun. Masa siaran langsung di televisyen sangat suntuk. Setiap kali naik pentas, kami diberitahu perlu naik dan turun dengan cepat. Tak ada masa yang panjang atas pentas. Bila nama saya diumumkan, saya jadi tergamam."

"Tak ada siapa tahu akan menang malam itu. Lagipun calon-calon lain semua hebat. Bila nama saya diumumkan, saya kena cepayt panggil pak long dan ibu saya, Itu niat saya. Saya tak perasan kiri kanan saya siapa masa itu. Saya tak sempat tegur siapa pun. Ini bukan perkara biasa yang saya lalukan."

Ujar Agy, dia memohon maaf kepada semua pihak seandainya apa yang berlaku pada waktu itu dilihat sangat negatif.

"Saya hanya nak mohon maaf. Benda berlaku sangat pantas. Apa yang saya ucapkan masa itu pun tak jelas. Saya guna masa dengan baik. Saya salam semua di belakang pentas seperti yang korang nak tengok."

Berbicara mengenai pemakaian pada malam tersebut, Agy memberitahu dia tidak menormalisasi benda yang tidak sepatutnya. Jelas Agy, dia akan cuba perbaiki diri ke arah yang lebih baik dari semasa ke semasa.

"Saya akan perbaiki diri saya. Jangan buli siber, bercakap kasar dan berkata perkara yang tidak baik terhadap ibu saya. Apa yang berlaku malam itu, malam itu sahaja. Saya manusia biasa. Saya jadi diri saya. Saya lelaki dan tak ada niat nak bawa imej yang tidak baik."

"Semua orang kena tunjuk positif. Saya harap semua berfikir sebelum berkata. Dari segi pakaian semua saya boleh perbaiki. Tetapi cakap pasal fizikal dan suara, itu saya tak boleh nak buat apa. Semua ini Allah yang beri."

Di akhir video, Agy berterima kasih kepada semua yang mengundinya.

Sumber: OhBulan

dia ni macam try hard nak jadi femes..selain dari video acah2 pose sakit pinggang tu apa lagi pencapaian beliau..muka he so reen rahim..

Who ayussss?

Ni lg sekor aku mnyamph memondan pun leh jd femes…

Sotong kat msia yang aku menyampah Salah sorg nye si agy ni..syaf..azfarheri..semua terpaling feeling pdhl hauks

jihah_kudat replied at 15-8-2024 10:56 PM
dia ni macam try hard nak jadi femes..selain dari video acah2 pose sakit pinggang tu apa lagi pencap ...

Panjang betul mak nyah ni bebel..smpi aku dh bgn dr terlelap still xhbs lg

Follow Us
xyh buar anugrahlah
ada je itu xkna ini xkna, kontroversi

same ol storyyyyyy
bosan!!

jihah_kudat replied at 15-8-2024 10:56 PM
dia ni macam try hard nak jadi femes..selain dari video acah2 pose sakit pinggang tu apa lagi pencap ...

Kalau tgk mcm nk ke arah nazeem abg umi..

Byk pompuan sokong. Iols mcm yucks je

dia ni ke yg buat video raya joget satu fmly lagu alamakkkkk tu?
rambut dia tu dah mcm rambut anak teruna iols cuma anak iols pendek blkg belah atas jd kenteng2 beso mcm rmbut pelesu judge tu.
alaahaiii tgk pic2 kat internet rmbut cenggitu nmpk manly, tgk style dia ni pondan sgttt. runsing plak kat anak iols

Dia ni cucu seniwati sarimah tu kan..? aritu ada tertengok video kt mn ntah yg konon dia xtumpang populariti nenek.

ni ke yg berlakon drama xchange berambut kerinting tu

Makhluk ni bkn cucu Seniwati Sarimah ye. Cucu Seniwati Sarimah tu jantan habis. Berlakon pun best. Gitu aku membenci si Orgy nih

Yer yer lah gegehhhhh nak kengkonon kabo dia stret.
Acik2 duduk Ujung desa tepi sawah bendang tmpt kau beraya aritu, bolehlah kau kencing.
Helo? Kitorang acik2 poromahwati horkey!
We know a pondringga kafalatungga, when we see one ok!!

lanacondor replied at 15-8-2024 11:22 PM
Dia ni cucu seniwati sarimah tu kan..? aritu ada tertengok video kt mn ntah yg konon dia xtumpang po ...

Bukan, tu org lain. Muka ada iras skit je

Geli yakmat. mak bapak budak ni dah meninggal ke .. mmg satu keluarga tak tahu malu ya anak pakai pompuan mcm ni allahu

Masa tgk anugerah tu..laki iols tanya fashion baju dia yang terkeluar tu apa? Fucuk kering yang sepeket dgn soohon tu ke..haha

sebenarnye sape yg menang dah diinform awal2 khen?

LOL tell it to someone else nok.
Gaydar I ol tak penah salah.

Carcosa replied at 15-8-2024 11:44 PM
Yer yer lah gegehhhhh nak kengkonon kabo dia stret.
Acik2 duduk Ujung desa tepi sawah bendang tmpt k ...

Hahahahah lakalaka komen ko

Btw menang award sampah pun nk angkut sefamily naik pentas..kowser...perangai pprt sgt..dh la xde bakat..kekwat je lebih