CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mijot

[KBSW] Gag Concert - Wed, 6pm

Reply 58# hakunamatata

discoveries of life-kapel tu gado kat clothing store.sesambil gdo,sesambil test baju. lawak masa boifren dia test baju pink ketat dgn seluar putih nmpk byg2 seluar pendek dia kaler oren. kedai tu xde changing room, so boifren dia terpaksa test seluar pakai skirt. ngehehehe

haha, aku memang gelak giler masa pakwe dia cuba t-shirt pink, sendat giler...bab tukar seluar tu kelakar, kena tukar guna skirt ajumma

gamsu castle-askar dua org tu sorok2 tgn kat blkg masa ngadap raja. raja tu pukul2 mereka sbb sorok2 tgn kat blkg. rupanya derang nk buat surprise kat king sempena besday.sorg pegang kek, sorg pegang kad.hehe.yg banduan tu arini xlawak sgt. dia kena hempap dgn askar yg 2 org tu masa askar2 tu nk selamatkan dia dr assasin. oh lupa lg satu yg lawak. raja tu nk bg derang hadiah sbb bjaya tumpaskan pihak musuh. hadiahnya 100 kampit beras,100 ekar tanah dgn perempuan. lagu sedih start bila sida2 tu buat muka sedey smbil ckp, "saya amik beras dgn tanah jelah"..hehe

sida selalu kena kalau bab2 potong2 ni...tak silap sesiapa yg jadi sida kena potong *tut* dia...tu yg dia tak boleh nak amik gadis

handsome CSI-chief dia jadik ikan duyung la pulak.hahahahaha

diorg ni semakin hari semakin mengarut dan merepek terutamanya ketua dia...pastu baju mesti ikut tema kes...sbb kali ni kt laut tu yg baju dia baju ikan duyung ...aku suka tgk so hot dgn so cool yg mudah sgt terpengaruh dgn penjahat

ballerino-arini chief diorg bwk legendary ballerina aka “pakcik ballerino”. naik kerusi roda. Siap buat tarian Kara dgn b-boy lagi.hahaha

legendary pun kena seksa dgn cikgu balet tu ...almaklum dah tua so pergerakan pun perlahan la

skrg aku dah suka dgn mamat gemuk sound of drama...suka amik watak hero pastu perasan hensem, pujaan ramai

Reply 61# mijot

hahaha..suka gak mamat gemuk tu. tp yg sound of drama punya part yg aku gelak sesungguh tu,masa sorg lg lelaki dok undur kereta tu..apa ek ayatnya ntah."undur kereta yg bergaya" kalau xsilap...pusing stereng sblh tgn tu. teringat Uhm Tae Woong kat 1n2d. wakakakaka

td boring2 aku dok lyn online gag konsert yg special ep ke 600 tu. terkukik2 gelak walaupun xde subtitle. Comel gila Tyeceon 2PM buat bunyi kat Sound of drama tu. ni yg xsabo nk tunggu yg ada subtitle ni.hehehehehe

Post Last Edit by hakunamatata at 21-7-2011 10:25

Reply 61# mijot

diorg ni semakin hari semakin mengarut dan merepek terutamanya ketua dia...pastu baju mesti ikut tema kes...sbb kali ni kt laut tu yg baju dia baju ikan duyung ...aku suka tgk so hot dgn so cool yg mudah sgt terpengaruh dgn penjahat

Aku pulak minat so sexy... baju mmg pelik yahamattss tapi bajet dia la yg paling normal...pastu dok marah2 so cool so hot sbb asyik nk berpesen je.hahahahaha

meh aku tlg sambung. yg aku ingtla ek.hehe

discoveries of life-kapel tu gado kat clothing store.s ...
hakunamatata Post at 13-7-2011 09:36 PM

aku memang gelak tak hengat bila sida2 tu cakap saya amik beras ngan tanah je.. sakit perut aku..

aku memang gelak tak hengat bila sida2 tu cakap saya amik beras ngan tanah je.. sakit perut ak ...
blankie Post at 15-7-2011 16:22

muka dia tak boleh blah. kesian dia kan.hehehehehe

Follow Us
Post Last Edit by ctaisyah at 15-7-2011 20:06

memang tabik  giler aksi byeongman kat kain.....  kalau la  aksi kat lantai x perlukan  badan yg lembut mesti dia boleh buat jgk....

nanti geng2 gag concert ada kat happy together .... jadi tunggu je tygan kat kbsw...seperti byeongman,No Woojin, Ryu Dam, Jeong Taeho, Park Seonggwang and Lee Seungyun.......

Ryu Dam

Woojin

Park Seonggwang

Lee Seungyun

Jeong Taeho

ballerino dgn park myung soo

tetamu HT master show dgn balerino
memang haru biru lah public bath tu

hahahaha..kompem gamat.nak2 bila dh join venture dgn myeong soo.hehehehe

td tgk ulangan k-wave station. ada interview dgn cast Gamsu Castle rupanya. lawak la diorg ni. hehehe..siap bole wat scene dgn background lagu sedey tu kat makeup room lg.hehe

k-wave station siap buat perbandingan Gamsu Castle dgn drama Gwanggeto lg. hehehe

semalam layan EW semalam, ada berita pasal gag concert ep 600 ni...
kelakar masa interview minah yg kena kissu dgn byeongman...dia sendiri terkejut dgn tindakan byeongman sampai tak nak maafkan byeongman

dr berita tu, dimaklumkan yg scene classroom  tu diberhentikan...

Reply 71# mijot

xbestlah kan kalau classroom tu stop. aku suka classroom tu walaupun kdg2 aku xpaham lawak derang. master show pulak jadik rncgn yg plg popular kan?

eh, ep. 600 tu tyg hari ni ke? xsabo nk tgk yg ada sub. ada k.will la.best2!

Reply 72# hakunamatata

yup hari ini...

Reply 73# ctaisyah

yay!!nk kena tgk ni!sbb nk tau diorg cakap apa. hehehehehehehe

ep 600
tapi seperti biasa dapat layan sampai kul 7 jer...
WAJIB tgk ulangan...

classroom - biasa aku tak layan sgt, tapi ep kali byk ex student dtg jd kelakar

debate  slalu tak layan gak, tapi kali ada tetamu yg kekononnya dia ni puhak neutral tak sokong laki atau pempuan..

kbs news - part ekonomi, dia bawa senior? dia ke...ingat kan better dr jimin tu rupa2 lagi dasat sengalnya

kapel - gado kt kedai makan...oder ketam...kali ni ex perempuan tu dtg join pergadohan diorg...

master show - kononnya byeongman kenal 57000 artis...dipanggilnya 2 kawan laki dia, sorang kena lukis mata jadi mcm pakai spek mata itam, sorang pakai sut beruk..tapi bila artis perempuan dtg, baik pulak byeongman, bila ryu dam suh artis perempuan tu peluk, kissu byeongman, suka giler byeongman ...jahat giler byeongman, masa srtis pempuan tu nak kiss pipi dia, dia palingkan muka dia jadi artis tu tercium bibir byeongman

sound of drama -  teachyon 2pm betul2 datang...impress tgk dia boleh buat seperti budak2 gag concert yg lain

ballerino - diorg ada tetamu dr korea iaitu jongmin, seguen dgn kump dj doc...mula2 masuk ada lagu jongmin terbaru, oppa find strength..kelakar tgk jongmin asik kena jer sampai suguen bagi nama foolish-ski

tak dapat tgk : gamsu castle, kbs superstar, back a day...
kena layan ulangan malam sok
overall super kelakar..

handsome csi - baju ketua tu pernah pakai, baju bola disko...kali ni kawan bos datang, so crazy dgn so unbelieverable?

tambahan pasal wartawan ekonomi : part jadual obama dtg ke korea, mula2 jimin kena baca, lepas tgk terus kasi kt senior baca...si senior tgk terus tak terkata2 bantai dipatah duakan kad tu ...lagi dast dr jimin

Post Last Edit by hakunamatata at 21-7-2011 08:11

Reply 75# mijot

aku ikut jejak lngkah ko smlm.tgk smpai kul 7 je. tp nasib baik dh tgk online aritu. hehehehe.

berita ekonomi-aku xtahan bila senior tu dok tgk jadual obama, pastu cakap "busy sungguh dia kan"..adoila..hehe. yang VIP tu pun aku dok gelak gak. yg budak kindergarten tu pun best. siap ada backup lagu sedih gamsu castle lagi.hehehe

taecyeon sangat hensem la smlm.muka dia sengal gile.mmg bole geng dgn bebudak drama. pastu masa menari dgn heo anna tu pun  lawak.eheh

yg part school tu, aku suka masa bongsun masuk.gile tul. yg xtahan masa dia kena sepak sampai tersembam tu. pastu elok je kentut. mengong tul. hahahaha

kesian jongmin, kan.kat cerita ni pun dia kena buli.hahahahaha

Reply 75# mijot

kapel - gado kt kedai makan...oder ketam...kali ni ex perempuan tu dtg join pergadohan diorg...

comel gila la ex-bf bora tu. aku rasa masa dia ada ni lagi lawak. plg lawak masa bora dh blah, kan ex dia kejar. smpai kat kaunter,tnya brp harga bil, kunun2 mcm nk tlg byr. skali tunding kat mamat tu, "dia yg byr"..hahaha.siap jelir lidah tu yg xtahan tgk tu.hehe

ballerino - diorg ada tetamu dr korea iaitu jongmin, seguen dgn kump dj doc...mula2 masuk ada lagu jongmin terbaru, oppa find strength..kelakar tgk jongmin asik kena jer sampai suguen bagi nama foolish-ski

perasan tak sugeun nyanyi lagu oppa tu, buat style lagu semayang macam kat 1n2d tu?hehehehe

tak dapat tgk : gamsu castle, kbs superstar, back a day...

sama.  tp dh tgk online. gamsu castle ada kumpulan Secret kan. cuma nk tau apa yg derang ckp sbb aritu tgk xpaham.hehe. mlm ni nk tgk k.will tiru suara org nyanyi kat kbs superstar. ahaks!

gamsu castle - adakan party sbb menang, panggilah kump secret perform...nari2 siap bagi flying kiss kt raja...sampai kt sida, sekali sida tak bagi apa2 respon , keluar lagu sedih sida tu tak minat dgn perempuan...pas abes perfom raja suruh balik, secret ,arah kata pggl sebab tu jer, raja salah sebut group secret sbg sistar, sorang ahli secret dgn garangnya pi marah raja tu dan saje salah sebut nama raja tu jugak

tgh elok2 party, kena ambush pulak...kelakar la emperor, rasanya dia berlakon citer zaman lama2...ada part emperor tu tampar raja, sekali raja tu ckp ni rancangan komedi, tak payah tampar kuat sgt, emperor tu kata dia dah biasa berlakon drama, penuh emosi skit ...masa gaduh dgn raja, raja buka baju emperor, emperor malu sbb ni rancangan rated R, pastu anak dia pun tgk sama kt rumah

tukang srategi perang raja tu dah berpaling, geng dgn emperor...bila dia kena ludah dgn raja, terus dia kata tak sangka raja tu ludah dia betul2

Rate

1

kbs superstar - boleh dikatakan semua peserta ada bawa tetamu masing2...
persembahan budak tadika, diorg ada geng baru (kump sistar), mula2 nampak diorg ganas sistar takut, sekali sistar punsa mcm diorg ganas gak

yg tiru gaya artis, masa kembar tu ada geng

ppong brother, lagu heart beat...suker giler version trot ni...ingatkan 2pm? akan akan datang...tapi memang best persembahan diorg

back a day - sedihnya tak de dlm ep 600 ni, kalau ada mahu lagi gelak terbahak-bahak...mengingatkan reaksi pelakon tambahn bila pempuan gemuk tu nak beraksi..

oh ya, pelakon gamsu castle, banyak kali tahan nak gelak

Rate

1