CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

Bukan 5 Kali Tetapi 11 Kali Aliff Curang Termasuklah Dengan Adik Saya Sendiri - Bella Astillah

dmarinaris replied at 4-4-2024 07:16 AM
Memang Bella buat silap Ada hubungan dengan Muaz tapi itu tak semestinya membetulkan perbuatan Aliff ...

kemain makcik tu mengutuk menantu. bagus btl sapa yg record bagi bella. mesti acik2 tu menyampah dgn perangai hypocrite mak putik.

AWEKSAMURAI replied at 4-4-2024 05:54 AM
Heran plak kalau sampai 11 kali alip curang xde plak kena siplis ke hape ..laki kwn aku curang sampa ...

laki kawan u tak ready on the go. ada sesetengah jantan dia tahu adik bawah dia liar.sentiasa ready to go.baju hujan letak dalam dompet siap-siap.kot kot hujan ribut petir kan?

dalam cerita ni dah nampak sangat bella ni lebih sayangkan Alif.dia je yang cintakan alif sepenuh hati.tapi alif sebalik nya.siap alif minta cerai 14.2 pun dia boleh tertanya kenapa. vuduh la kau...

MINNIElove replied at 4-4-2024 07:33 AM
kemain makcik tu mengutuk menantu. bagus btl sapa yg record bagi bella. mesti acik2 tu menyampah d ...

Acik2 ke? Atau kwn2 sekolah rendah aliff? Ni aku dgr time interview tu la. Bella kata mak alip gigih jemput kwn2 sekolah alip dtg rumah semata nk burukkan bella. Then bru dia pasang recording ni. So aku rasa kwn2 alip gak yg record kasi ke bella ni

11 kali tu jugak kau tetap hadap kote kecik kan sundal. sikit pun aku tak rasa simpati dekat kau sedari dulu. hahahahahahahahah

11 kali dik? ngan adik sendiri pun pernah? apa la yg ada d fikiran ko Bella? emm.. x thu nk ckp apa

Follow Us
mana korg dgr recording mak aliff kutuk bella tu. keji eh mak mertua buat cmtu...

Jap2...sape yg reveal gamba+whatsapp tu?

Ironi nya, muaz tu mirip alep sokri

Dua2 salah, so xyah berbalah...dosa tetap dosa
Tp jantan+pompuan kalo nak backup pun hagak2 la....
Btw, alep sampai skrg x bunyi kan

biar betik pompuan ni. Laki dah xmau patut kau angkat kaki ja. Org dah xmau kenapa terhegeh2 lagi. Kalau aku malu kut.

Tp yalah mendadak ja camna nak cerai kan. Dgn anak nak sekolah lg. Serabut betui. Laki mcm x amik tau hal anak2 pun.
Bella kata alip nak cerai feb. So niat dah ada masa tu jatuh talak ka cemana ?

aku faham napa Bella curang
walaupun tak patut sangat2

tapi bodoh ya Bella tu
orang dah tak hendak
buat apa nak paksa?
lagi2 dah curang dengan adik sendiri

keji betul adiknya tu

bankerpencen replied at 3-4-2024 11:01 PM
Bodoh ya amatttt. Laki tu taknak kat kau, siap tutuh adik kau sendiri, kau tetaplah hadap jugak. Ter ...

sangat setujuuuu

abadi84 replied at 4-4-2024 05:01 AM
Tak paham betul
Curang dengan adik
Buang adik, tp kutip balik laki

Kan? Laki tu kau cop curang 11 kali kau terima. Adik kandung kau yg xpernah ada bf yg masih mentah kau tuduh dia ada affair dgn laki kau, kau buang. Gila betul Kemek ni. Entah2 Erica tu rapat je pergi makan ke apa ke dia tuduh curang. Serupa dia tuduh Peah nak rampas laki dia. Padahal tak pun. Minah insecure ni mudah2 je tuduh lakinya 11 kali curang tapi tu dia yg kata. Netizen pun mudah2 je percaya. Serupa netizen mudah2 je labepkan Peah penyondol tapi faktanya tak pun.

Kurex replied at 4-4-2024 06:48 AM
11 kali tu jugak kau tetap hadap kote kecik kan sundal. sikit pun aku tak rasa simpati dekat kau sed ...

Serupalah kita. Adan uke the whole stillah famili esp Kemek, Dedek dan maknya si Capok.

curang camana main ke ape. ke saja2 usik.
eii bella pun dah 11 kali masih stay lagi. ape daaaa...
skrg nak elak diri dari disalahkan bab muiz tu terus londeh semua.
ehhh sabar je la.
ya yg sokong bella jgn kecap plak komen aku ni.  

sis geram je.

IRL pon banyak je kes suami sendiri curang dgn adik or kakak ipar,cuma bukan artis je so kisah2 sebegini tak di paparkan pada umum..

Kawan meols dua kali kawin,dua2 lakinya curang dgn adik kawan tu,adik pon jenis menggeletis..siap ada ada bukti begambar kat atas katil dlm bilik kelamin kawan meols tu.. tapi tetap di maafkan sbb kawan meols tu takut anak2 xde sosok seorang bapak.. letih da nasihat last2 meols boleh dgr setiap luahan dia je la tiap kali lakinya buat hal..

Family mertua mmg bekap anak sbb anak depa baik pijak semut xmati depan family..belakang family nauzubillah

doodlediddle replied at 4-4-2024 12:32 AM
Chop! Terpaksa bagitahu sekarang pasal adik kau? Why now??? Because Lobang tahi kau dah pecah??????? ...

haah mcm tiberrrr nk buka segala aib, kenapa tak dari awal yedakk

Kira bella ni kuat nak pertahankan rumahtangga,tapi tu la tak dihargai..baik angkat kaki la bella.. salute la jugak sebb she mengaku salah she dgn muaz tu daripada putik dgn kemut terus senyap,hanya bagi karangan sahaja sbg kenyataan..

Aku jenis laki buat aku balas balik sama apa yg dia buat..kalau dia marah aku jwb je..i buat apa yg u buat kat i selama ni,kalau u sakit hati,macam tu la i rasa..so kita seri

Edited by LadyCarefree at 4-4-2024 07:14 AM
3ultramen replied at 4-4-2024 05:54 AM
I'm with you on this. Tak faham kenapa ramai betul orang yang percaya bulat-bulat dgn si Bella. I  ...

OMG yes. Mudah2 je kan Kemek tuduh Putik curang 11 kali. Buktinya mana? Kemek ni insecure nak mampos punya tahap. Kalau setakat karaoke dengan Pipah atau pegang tangan dgn Oktobia atau kena tangkap khalwat dgn Kemut, tu bukannya curang. Sebab takde jalin perhubungan cinta pun. Apatah lagi kalau Peah pun dia kata Putik mencurang. Curang tu macam diri dia ada affair hubungan percintaan dgn Muaz. Yang pasti 100% siap berbukti dan pengakuan ialah Dayang Ara Nabelah yang curang!

Edited by Aneem at 4-4-2024 08:15 AM

Jantan tonik tecit tu dh ajak bercerai, kau yg tak nak.
Kenapa beria nak pertahankan hubungan yg tak guna.
Bodoh.
Oo lupa. Kau mana ada nama sgt, rupa pun kemik je. So kena la buat sesuatu utk upkan nama baru cerai. Skrg seronok la kan, jadi duta sana sini. Kau dgn bekas laki kau sama je.

LadyCarefree replied at 4-4-2024 08:05 AM
Kan? Laki tu kau cop curang 11 kali kau terima. Adik kandung kau yg xpernah ada bf yg masih mentah ...

Kan kalau aku ambik adik la busuk busuk pon darah daging sendiri...ni gi buang adik sendiri sbb nak simpan jantan pensel 2b...hujung hujung jantan mintak seraiii