CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3211|Reply: 12

share kisah silam

Saya ada nk tanya pendapat kaum adam ni. Katakanlah korang ada life dulu yang social, senang ker korang citer kat kawan korang? Saya ada kawan nk kata close sangat pun tak biasa-biasa jer & dia memang jenis tak share private life dia ngan orang, tp ntah mcm mana dia boleh citer dia punya life dia yang social tu kat saya. Actually saya tak berapa suka nak dengar, yealah kalau yang elok oklah ni yang agak kurang elok. Kadang-kadang bila dengar tu, saya tak tahu nk bagi komen. Paling-paling saya cakap semua orang ada kisah masing-masing & respect dengan pilihan masing-masing.

Kalau korang, tak risau ker kawan korang boleh judge korang dengan tu semua? Ker lelaki tak kisah orang pandang korang jahat. Saya yang kawan dia ni selalu jugak terpikir, kenapa nak citer benda yang tak elok, better he keep to himself, lagipun saya tak pernah tanya kisah silam dia. Sometimes terpikir pesal dia nk tunjuk jahat dia yang dulu, I just know him now & don’t care about his past lagipun kawan jer tu semua tak kena mengena ngan saya.

certain guys are sooo into themselves..sbb tu suka cerita pasal diri sendiri sampai xkisah org lain nak amik tau ke tak..aku penah ade kwn cmni,pastu aku sound je..

or maybe jugak die suka kt ko..sbb tu berani n terlebih berterus terang..die ingat ko ni cool agaknya, n boleh jd pendengar kisah2 dia..taktik nak flirting ngn ko kot? cuba ko try sound tgk..kalo die ikhlas kawan dgn ko,die xkisah dgn teguran tu,malah die akan kurangkan bercerita pasal kisah2 die. :re:

ops,aku bukan kaum adam,just nak bg pendapat je..

k,xnak menyibuk lebih2

aku x suke share kisah silam aku ngan orang yg aku x kenal, personal ngan life skang aku asingkan.....

jujurnya ada kawan lelaki aku yang citer masa silam diorang kat aku. tuh pun kawan yang btol2 rapat la.

dan jugak sebab diorang tau aku bukan jenis cepat nak judge orang, sebab tuh diorang rileks je citer

Reply 1# sarah270379

that mean die percayakan kau.thats why die cte.cm aku,aku bkn sng nk cte hal personal aku kt org,tp bila org tu aku rasa aku bole percaya then aku cte la.

Follow Us
Saya ada nk tanya pendapat kaum adam ni. Katakanlah korang ada life dulu yang social, senang ker kor ...
sarah270379 Post at 18-2-2011 15:50
sejujurnya aku sendiri tak mahu tahu kisah lama pasangan aku....cuma satu aja aku tanya...kot-kot dia ada anak luar nikah ke kat mana-mana, psl aku tahu dia tak pernah kahwin...lepas kahwin aku usik2 gak...tp lelaki mmg cool, tak ada macam kita kaum pompuan pot pet pot pet...ungkit itu ini...he he he, banyak perbezaan lelaki dgn pompuan....

kisah silam buat kenangan..utk diri sendiri jek..

if kisah silam wife aku pun aku tahu..tapi takpela..at least aku tahu..haa...hehehehe

samada ko adalah org yg mudah utk diluah perasaan atau dia mmg tgh flirting dgn ko.. org laki ni mmg byk cara nak tekel awek.. pakar psikologi ada ckp, kalau ada org yg suka/minat kat kita, dia akan mendengar dan memberi response yg baik dan sebaliknya, tapi kalau kes itu melibatkan hubungan antara senior&junior, bos&pekerja takleh kira sgt sbb manusia boleh berpura2 utk jaga hubungan profesionalnya.. mungkin dia tgh test ko mana tau.. org pompuan pun sama jer, ex aku dulu suka jugak cerita silam n noti2 ni.. aku sebagai laki ni, layan jer la

Msa bercinta ngan HB dlu... mmg dia ada citer pasal kisah2 silam dia.Niatnya supaya Rose lebih mengenali siapa dirinya...
... tp bg Rose kisah silam dia tkde kna mengena langsung ngan dri Rose n Rose terima dirinya seadanya... baik n buruknya!

kwn rapat iols ade beberapa share pasal kesah silam dorang neh kat iols..
mebi sbb heols tau iols neh cmna..iols jenis pegang resia gitu

mebi ade 2 kemungkinan sbb beliyau share ngan tt

1.sbb tt neh jenis rileks..memahami gitu
2.mebi sbb beliyau nk kenal ngan tt lebeh dekat..xnak ade resia2 gitu

kisah silam aku, aku penah kena gomol dlm semak..suka sgt taw..