CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: niknem

--edited--

trust me, you will be surprised....ada perempuan kategori cantik yang tak demand atau high maintenan ...
evanna Post at 14-2-2011 10:51

Tetiba aku rasa setuju dengan ayat ko nie.....
Bukan semua..Tapi selalunya perempuan yang di kategori cantik ni mempunyai daya keyakinan yang tinggi...Bukan tak pandang lelaki biasa tetapi mereka mencari lelaki diluar kebiasaan nya hingga kekadang Tersalah PILIH....

Reply 29# puteri_impian

asal keja kilang jer gaji kocik ker... apo laa.. tak baik woo ckp camtu... operator kilang pun gaji dia sekarang nie lebih tinggi dari pembantu tadbir gomen tau hehehe

Reply 1# niknem

iyer....mmber laki aku selalu kata...yang cantik2 ni dorang suka buat stok geli2 jerk..yela takut ada bekas orang la....susah nak jaga la...setakat nak bergembira la ( orang ramai puji biler dapat awek cunkan) tp klo tengok awek yang dorang serius...muka baik jek (pakai biasa2 jerk,means baju longgar ker...) x seksi langsung...klo leh pakai tudung gitu...itu yang dorang nak buat stok bini....katanya la.......

tapi itu depend seseorang laki tu...bukan semua macam tu.....bak kata orang..

orang baik hanya untuk orang baik.....

Reply 42# kipas_y2k

setuhu dgn ko..yg keje kilang pun xsemestinya gaji ciput..sekarang ni yg keje kilang gaji lg byk dr yg keje Gomen lorr..

Reply 42# kipas_y2k

ape la uollss nie....ai bgi sbgi cnth jer...N pengalamn kwn2 ai......jgn lah hukum ai.....

ada skali aku jlan ngan member aku...tiba2 dia ckp...'cian pakwe pompuan tu pelakon pembantu jer...aku tnyala apanyer pelakon pembantu tu. 'awek bkn main gojess gilerr,pakwe lak x hensem langsung...pelakon pembantu la gamaknya. 'hishhh x bek tau member ku sorg nih...
kot2 pakwe dier tu baik ker,kaya gilos ker, xpun setia..x pandai curang...

Follow Us
Most of betina cantik ni mostly menyakitkn kpale..my experience ex aku seorg yg cantik..cam nasa ajez..dia keje bank n part time modeling..mentenen mmg x hengat..brg plak nak yg branded jer..half years jer kitaorg kapel coz aku x tahan ngan perangai dia yg ntah hape2 n sikap dia yg pisau cukur..mati la kalo dibuat bini..ape2 pun kitaorg sempat kawen but x sempat nikah..

utk pmpn pula...
cmna nk tahu yg diri dia dlm kategori cantik?

Definisi cantik bagi seseorang adalah berbeza, jadi tepuk dada tanya lah selera

setuhu dgn ko..yg keje kilang pun xsemestinya gaji ciput..sekarang ni yg keje kilang gaji lg byk dr yg keje Gomen lorr..

Lepas tu bila ada ura-ura gomen nak naikkan gaji..atau bagi bonus...ramai yang sentap kata tak adil.....

betuahnye jadi serba sedehana.....

aku x ngorat perempuan cantik sbb ak tak hensem jadi aku sedar sikit pasal kekurangan  diri.try to b ...
roblucci Post at 12-2-2011 23:59

betul so sedar diri dulu sebelum nk pikat waeks cantik..
   tapi kalu dpt kawin dgn yg cantik anggap la tu pemberian Allah...

bersabarlah...kawin je ng pmpn y sederhana,kelak lam syurga dpt lg ramai bidadari2 yang tersangatlah cantiknya

cntik @ tak bkn ukuran la kot bg lelaki...
aku teka jek...
sbb skg nie yg tak cntik pon leh jdk cntik
mcm3 leh buat..tu yg maintnce..tahap dewi...

cntk belakang kire..yg penting ht musti mau baik...

cantik?semua org nk kapel dgn pempuan cantik..sebab manusia ni memang suka dgn benda2 yg cantik ni.

tapi timbul plak isu...pempuan cantik,tapi masih tak kawen2.aku rasa bukan semata2 sebab maintanence tinggi ka apa ka....tapi org laki risau.risau nk dekat dgn pempuan cantik ni.takut kena rijek dan di permalukan di khalayak ramei.tambah2 pulak kalo laki tu agak err...tak berapa nk ensem.satu lagi,takut awek dia yg cantik tu kena usha sokmo...(kes jeles la ni)

tp biasa la..pempuan cantik ni mcm aiskrim yg manis.banyak la semut2,lalat2,langau2 yg berusaha nk hurung,sebab manis la katakan.....

cantik???

beauty is in the eyes of beholder

ade sorg member ak, orgnye cantik.petite.muke comel.kulit halus.rambut lebat hitam.skali imbas muke cam heroin citer bobby tuh. (dimple kapadia versi melayu)

tp die slalu murung. die kate rmi org ejek die pendek la.itula.inila..mcm die tu sorg yg cacat..

die pnah cite ade member rumah tak bg member aku ni jumpe pakwe diorg, so dia rasa dia disisihkan dr org lain aka org tak suke kat die.sebenarnye bkn ape, aku rase member rumah takut pakwe diorg jatuh hati kat member comel aku td..

smpi skrg nie ak tgk die xde bf.bkn sebab xde org nak, tp self esteem die bagi i rendah sgt...asyik rase sume org bencikan dia (padahal org jeles tgk die, termasukla ak.kalu jalan sebelah die mesti laki pndg die je)

kadang2 pompuan cantik nie  besar jugak kelemahan die..ade kekurangan die yg kite tak sangke...

tp itu problem pompuan cantik yg baik kot. kalu yg kureng tuh, ak rase dah menimbun dah list bf dier..

Reply 1# niknem

ye ker? nak fesbuk mamat tu la..aku tak cantik nie...

adakah takda org ngorat aku kerana aku shantekkkkkk???

~motip berpeeling ratu dunia gitew..hahaha

org pmpuan kalau lawa sering kecewakan lelaki....sbb ramai lelaki yg takle dia..termasuk ajak kahwin tp dia taknak...sbb ada ramai pilihan...jd dia tinggalkan lelaki lain & kawan dgn yg lain pula...pilihan ramai kan....jd berhati2 la dgn pmpuan cantik...jgn mudah jatuh cinta dgn pmpuan cantik...risiko nya lebih tinggi berbanding dgn pmpuan biasa2 je...ni pengalaman aku le...dah kawan dgn ramai pmpuan cantik....tp semua xjadi...tp kalau kawan dgn pmpuan biasa2 je, jadi pula...hehe...

cantik tu bergantung pada individu tu sendiri, mcm mana dia tafsir cantik pada mata dia....tapi mmg la lumrah kan, semua org suka tgk yg cantik, x kira la lelaki ke, pompuan ke...orang atau benda2 yg cantik selalu menarik perhatian orang....

Personally, ak rasa lelaki nie kalo nak buat isteri, tak cantik sangat pon xpe, asal sejuk mata memandang...asal cantik pada mata si lelaki sudah, dia x peduli apa org nak kata pon...janji bahagia

tp x semua org cantik nie single..hihi, mungkin dorg ada alasan kenapa dorg remain single...mungkin belum jumpa jodoh....kan allah akan temukan kita dengan org yg salah sebelum jumpa orang yg betul utk kita sehidup semati....