CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Waikiki

ASTANA IDAMAN

Originally posted by botakboy2003 at 2004-4-21 12:36 PM:

yg mana yg kau tak tgk harrier? yg ari tu, mick suruh bibs pergi audition, tapi bibs pergi dia takleh berlakon dan kena marah, so dia putus asa. radzwill nak kacau sari pulak dan tetiba minat ...

ok...thanks....:ah::ah:

tgk x misha berlakon jd artis 'kerek' arituh kt astana idaman???gedik plak aku tgk......

boring sial tgk citer nhi

botakboy2003 This user has been deleted
ah ah gedik! mcm semacam je--
smlm episod best, kesah kristal dulu beli saham dengan wang dicurinya dari sugar daddy nya dah timbul dan sugar daddy dia dah tuntut duit tu balik. kamal ada lah peluru nak kenakan sulaiman. dan danny zafar dah masuk balik, fauzi nawawi kan tu? muka samseng habis. bes bes. yg boring to tak yah tgk je la tgk cerita yg tergedik tahape hape tu je.

sapa nengok azizi kat astana idaman smlm? lama tak tgk dia. bes ke lagu dia, ok lah gak. tapi smlm kamal kena keluar rumah padan muka ha ha maria siap 'i want you to get out of my house! now!'

dan mick pulak kena pressure dengan radzwill supaya benarkan si danny zafar datang ke club.

suka gak tgk taiko hong kong datang, dia tu brlakun kopitiam rasanya

Fauzi Nawawi

Originally posted by botakboy2003 at 23-4-2004 12:26 PM:
ah ah gedik! mcm semacam je--
smlm episod best, kesah kristal dulu beli saham dengan wang dicurinya dari sugar daddy nya dah timbul dan sugar daddy dia dah tuntut duit tu balik. kamal ada lah pelu ...

Aku bnyak skip crite nih.. smlm aku nengok sbb nak nengok Danny Zafar.. suke betui aku kat dier.. muke samseng tp mcm macho aje.. keh..keh..keh.. suke lakonan dier dr si Mickey tuh..

Follow Us
lailylaila This user has been deleted
:clap::clap:

saya suka benor dengan mickey. dia terlalu cute dan hensem. danny pun cute jugak tapi cute yang macho brensek! kisah tigasegi marc mickey dan sara pun bes sebab mmg lain sikit kisah cinta dorang tu tak lah  cinta yg dok merajuk sikit2 tu. dan lakonan eizlan very the best

saya suka cerita ni sbb dia moden dan tak mcm citer kat channel lain yg hambar tu. tapi ntah kenapa org suka tgk citer menggedik lain tu saya tak faham. saya suka citer ni sebab ianya ada  jalan cerita yang matang dan bukan cuma sebab nak buat babak-babak murahan yang mengejut dan cinta hindi style aje. saya suka karaktor nya yg menyerlah dan perjalanan mereka. tapi mesti biasa tengok soap lah sebabb konsep soap lain sikit sbb citernya mmg tak berpenghujung dan jalan masanya ada lah kisah hidup setiap hari watak2 bukan mcm kisah yang telenovella dan siri pendek yg ada penghujung.

Originally posted by lailylaila at 2004-4-25 05:08 PM:
:clap::clap:

saya suka benor dengan mickey. dia terlalu cute dan hensem. danny pun cute jugak tapi cute yang macho brensek! kisah tigasegi marc mickey dan sara pun bes sebab mmg lain sikit kisah ...

kamal tu menjadik jadik! tapi sara tetap ciut

Originally posted by botakboy2003 at 3-5-2004 06:17 PM:

kamal tu menjadik jadik! tapi sara tetap ciut

Mark pon kiutt jugak..

Originally posted by juya79 at 15-4-2004 09:40 AM:

playboy camne pun... at last bila jumpa org dia betul2 sayang... mmg setia laaa...

aku tengok part yg Mickey peluk Sara masa Zainal Alam Kadir tengah nyanyi tu...macam sedih sangat pulak muka Mickey masa tu, as if dia dah terasa akan kehilangan Sara...Marc baik sangat dengan Sara...so unless ada konflik besar yg timbul & melibatkan Marc ataupun Sara memang betul2 sayang kat Mickey, susah aku nak tengok Sara & Mickey ni bersama kembali...

Originally posted by whitedove at 5-5-2004 12:17 PM:

aku tengok part yg Mickey peluk Sara masa Zainal Alam Kadir tengah nyanyi tu...macam sedih sangat pulak muka Mickey masa tu, as if dia dah terasa akan kehilangan Sara...Marc baik sangat dengan  ...

alamak tak nak la, aku tetap nak mickey dengan sara. marc memang baik tapi cinta tetap cinta dah banyak mereka lalui bersama. dan mickey lebih interesting. marc tu ok je. hensem gitu je lah

Originally posted by lailylaila at 2004-5-5 10:03 PM:

alamak tak nak la, aku tetap nak mickey dengan sara. marc memang baik tapi cinta tetap cinta dah banyak mereka lalui bersama. dan mickey lebih interesting. marc tu ok je. hensem gitu je lah

mickey dah kata kat sara, kalau sudah dengan marc, jangan sebut lagi pasal mereka berdua. kesian gak aku tgk mickey yg menghadapi konflik cinta, dah tu show dia solaris tu dah nak kena cancel sbb dia gaduh dgn radzwill keparat tu. nampaknya mick terpaksa berfikir secara dewasa bukan budak2 lagi!

minat gak tgk kamal dengan mila - budak ni berlakun sembilu kan? jadi kawan hetty- dgn mila bole nampak kemanusiaan kamal tu. ari tu sc dia hantar mila ke bas station sbb mila nak balik kampung - sebenornya mila sebenarnya berpura-pura je nak balik kpg, saje tak nak bergantung pd kamal, tapi kamal tau dia takde tempat nak pergi, so kamal tunggu kat luar bas station tu sampai mila keluar balik dr bas station. touching beb.

bes bes

Originally posted by botakboy2003 at 7-5-2004 10:39 AM:

mickey dah kata kat sara, kalau sudah dengan marc, jangan sebut lagi pasal mereka berdua. kesian gak aku tgk mickey yang menghadapi konflik cinta, dah tu show dia solaris tu dah nak kena cancel s ...

ah-ah dah tu danny zafar dah start buat kacau. tapi danny tu macho hensem! matanya sungguh menggoda.

skrg delima publishing pula jadi sasaran t*iko dari hong kong tu! kesian sara!

mlm ni ada burn nyanyi lagi teruja bes gak. dia dah album ke?

Best jugak lagu Burn tu last week...

Episod malam ni best betul, Mickey & Marc gaduh ngan Radzwill, Maria & Kamal macam nak berbaik-baik balik, tapi Kamal tu dah rapat dgn Mila. Sulaiman & Sari memang dah steady dah, cuma uncle Sari tu tak suka kat relationship diaorang. Delima publishing masih lagi bermasalah. Kecian Sara. Marc pulak nak minta maaf kat Radwill sbb gaduh ngan dia tapi Radzwill tu mmg jahat, dia tak nak maafkan si marc tu...tiba tiba lepas tu Radwill kena culik....  citer ni mmg tak boring langsung.

Satu yg best pasal siri ni, ia tak berkisar pada satu character shj, semua character ada background yg interesting. Each story is being told evenly. Tu yang buat tak boring... (dulu saya selalu pandang rendah dgn soap drama M'sia ni, skrg respect habiss..)

Walaupun Sara tu dah bersama dgn Marc, harap-harapnya dia balik dgn Mickey (suka tgk Sara & Mickey).

:bgrin:

Originally posted by defeduck at 11-5-2004 10:47 PM:
Best jugak lagu Burn tu last week...

Episod malam ni best betul, Mickey & Marc gaduh ngan Radzwill, Maria & Kamal macam nak berbaik-baik balik, tapi Kamal tu dah rapat dgn Mila. Sulaiman ...

alamak miss lah radzwill kena culik! bes betul tengok kamal cerita kat mila tentang latar belakang dia. padahal dengan orang lain dia kata dia anak yatim. tapi cara eizlan buat scene tu, bes ah, walau dia jahat dengan orang lain, dgn mila dia baik. mcm mila ni lah sorang penyelamat dia mungkin sbb mila simpel budak kampung

aku pun nak mickey dgn sara baikkkkk bila agaknya--;):sad:

Originally posted by lailylaila at 2004-5-12 10:43 AM:

alamak miss lah radzwill kena culik! bes betul tengok kamal cerita kat mila tentang latar belakang dia. padahal dengan orang lain dia kata dia anak yatim. tapi cara eizlan buat scene tu, bes ah ...

mila tu dah beranak kan? anak dia mana? apa laki dia?

Originally posted by mizelly at 12-5-2004 02:50 PM:

mila tu dah beranak kan? anak dia mana? apa laki dia?

dah beranak dah
anak dia kamal dah serahkan pada keluarga angkat sbb anak luar nikah dan mila tak upaya nak jaga. bapak anak tu tak tahu siapa, masa start dulu dia kata dia dianiaya tapi dia tak mau cakap oleh sapa.

saya baca kat paper dulu cerita ni sampai episod 60 pas tu sambung bulan ogos lagi 60. jadi sekarang ni dah tinggal 2 minggu setengah je. sure ada cliffhanger gempak mcm selalu. citer dah makin hangat nak klimaks

kamal tu macam ada udang disebalik batu jer dgn citer anak mila tu...

malam ni sure si mickey kena soal dek polis pasal kes Radzwill....

hopefully finale citer ni akan berbeza drpd finale yg lepas...maybe finale tu nanti diaorang semua kat Malam Majlis Pelancaran Waris Foundation.....lepas tu sure ada orang yg nak buat kacau...

Originally posted by defeduck at 2004-5-12 07:13 PM:
kamal tu macam ada udang disebalik batu jer dgn citer anak mila tu...

malam ni sure si mickey kena soal dek polis pasal kes Radzwill....

hopefully finale citer ni akan berbeza drpd finale yg ...

takkan lah mickey yg buat aku tgk penculik tu mcm profesional. tapi apa pun mesti kena soal. ha tu la aku pun rasa kamal ada agenda dgn anak tu. kau ni nujum ke dah tahu finale! sure bes, aku baca kat paper dorang buat kat menara kl

Originally posted by botakboy2003 at 12-5-2004 19:46:

takkan lah mickey yg buat aku tgk penculik tu mcm profesional. tapi apa pun mesti kena soal. ha tu la aku pun rasa kamal ada agenda dgn anak tu. kau ni nujum ke dah tahu finale! sure bes, aku b ...

Finale tu cuma nujum jer... sbb Malam Pelancaran Waris Foundation tu macam event yg penting sgt... kot-kot Maria bersalin kat event tu ker....sbb perut dia dah besar... rasanya macam dah lapan bulan jer...

Episod malam ni Mickey & Marc cuma kena soal jer (offscreen)... taklah sampai jadi suspect yg culik Radzwill...

Kes penculikan Radzwill tu angkara Hans & Zara... diaorang yg buat sbg satu plot jahat diaorang

Bapak Radzwill i.e; Tan Sri Omar marah giler. habislahr Delima Publishing dibuatnyer. Sara & Marc meneruskan percintaan mereka dlm keadaan Delima publishing yg semakin teruk tu.. They are there to comfort each other....

Datin Rocky pulak plan nak nikahkan Sulaiman & Sari tapi Rudy macam tak setuju jer....

Tan Sri Omar pun bengang jugak kat Mickey. Dia nak cancel show Solaris Live yg Channel 10. So Mickey kena carik jalan utk selamtkan shownyer...

Lastly, Zara macam jelous jer kat 'awek' baru Mickey. Namanya Elina kot. Alam yg introducekan . Mickey macam interested jer kat dier. Zara tu interested kat Mickey ke atau interested nak jatuhkan Mickey?