CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bubuk_bearbear

"Hari Vaksin Untuk Fatima", Fazura Bawa Anak Lengkapkan Suntikan Vaksin Influenza Tanpa Ditemani Suami

yeos replied at 6-12-2022 03:25 PM
mak cantik, anak comel... dua-dua sejuk je mata memandang

Comel comel besa  budak budak atau comel luar biasa?

Laa yang Korang layan langau Tu dah kenapa??? Kan terpalit tahi… biar je dia membebel Tak yah react walau Tak reply comment Dia tapi tuju ke dia… Dah nama langau… Memang lah menyebarkan penyakit je keja Lepas hinggap atas tahi… korang layan korang sama macam dia

Gugucat replied at 7-12-2022 08:12 AM
Ye uolls. Hahahha. Lopa and fans sama je sekufu. Sama2 lembam. Makin hari mkin kepam. Dh la in den ...

Biarkan dia menyalak sorg2 cuols.. Dia dibyr utk menyalak.kalau tak  buat nti nk makn apa

Dia reply pun iols whoareyourskn sajork. Koser aku nk buka

Iols buka cuols pnye reply je

Cuols anjir mmg sinonim dgn tabiat menyalak  jd kita abaikan.

Mari kita hiburkan diri tgk video terbaru faz yg nyama  tak kenal mommy dia lg lepas jmpa daddy

captainQUE replied at 7-12-2022 09:40 AM
Laa yang Korang layan langau Tu dah kenapa??? Kan terpalit tahi… biar je dia membebel Tak yah react ...

Masalahnya bnyk sgt komen dia walaupun takde org layan.. penat tau tak nak scroll..

Gugucat replied at 7-12-2022 09:19 AM
Lahh menyalak lagii. Lapar betul ni. Kesian. Lopa tak bg makan anjing dia ke? In a way, mmg dia meng ...

Tak payah ler rosakkheun tred retis jilatan lendir ko ini dgn narrative narrative kehanjengan keturunan ko ini...buruk iteww terpalit lebih pada ko tau....

Faham kheunz?

Isunya disini very straight forward....dan ko sendiri akui the vaccination can be done at the comfort of the home...so kalo retis jilatan lendir ko ini sendiri boleh lakukheun utk dirinya sendiri...why not utk sitecik? Sebab iteww aku kaikheun is it an isu of cost or what? It is impossible kheun sebab macam ko cakap duitnya berkepok kepok berkepok kepok...then kenot be sebab kebodohannya utk tidak tahu dan penasihat setengah masaknya pun tak tahu of such services?

Alasan saja utk jln jln adaler alasan yg dangkal terutama kalo datang dari penjilat hanat hanjeng macam ko...sebab ko dah tahu yg ko nak pergi iteww cucuk jarum utk anak ko...masih ada sifat tidak bertimbangrasa dan ketidakperikemanusian utk assume anak ko akan ok setelah dijab?

If duit os of no isu utk ko...you can always have sitecik vaccination at home...dipersekitaran yg besa utk sitecik his saikological comfort is there so even kalau lepas cucuk dia rasa tak selesa...dia boleh terus rehat in the vicinity of her home...a comfort ambience dari having to be in the hospital ...unfamiliar surrounding...

Ko masih tak faham lagi points yg aku nak masukkheun dalam keoala otak ko yg berjambol iteww?

Nak jadi penjilat retis jilatan piyed ko ini biarler jadi penjilay yg bijak...bila org bagi komen..hadamkheun kendian be objektive....jgn jadi macam siyaalll hanjengkheun diri janji rebuttt utk jadi penjilat yg bodoh macam biskut marie celup kopi aik cheong...

Kahkahkahkahkah

Ko tak perlu baca...yg penting org lain baca utk menujukkheun kehanjengan ko kebodohan ko dan kedangkslan ko

missHaidiD replied at 7-12-2022 10:32 AM
Biarkan dia menyalak sorg2 cuols.. Dia dibyr utk menyalak.kalau tak  buat nti nk makn apa

Gigih kena rally fellow hanjeng2  bangsat macam ko kheunz?

Nick honeymoney dah mamposss keww tak pakai pagi ini?

Wakahkahkahkahkah

Follow Us
ReksakseHuduh23 replied at 7-12-2022 10:35 AM
Masalahnya bnyk sgt komen dia walaupun takde org layan.. penat tau tak nak scroll..

Scroll aja ler...kalo jari iteww lenguh meh sini aku putuskheun...

Jadi barua laki kena keluar bekerja ngadap jem dijalanan saban hari tak ngomel..ini nak scroll page sampai perlu ngadu?

Kahkahkahkahkahkah

Laa yang Korang layan langau Tu dah kenapa??? Kan terpalit tahi… biar je dia membebel Tak yah react ...

Korang pun hanat tak tahu jaga kebersihan...buat najis tak habis habis...darah palat piyed iteww pi buang ler yg ko takungkheun dlm pad sampai langau datang apa jadahnya? Tengok macam aku...piyed takda sampai soggy dalam pad...tiap 15 minutes tukar ...harum je persekitaran aku takda langau yg berani dekat..

Kahkahkahkahkah

Suker jahanamkheun tred nyanmarish aku tau....lu org....

Haishhhhhhhh

Dia syok sendiri. Ckp psl anjing dia reply. Membuka pekong di dada. Hahhaahha.

Gugucat replied at 7-12-2022 12:08 PM
Dia syok sendiri. Ckp psl anjing dia reply. Membuka pekong di dada. Hahhaahha.

Hanya hanjeng keturunan macam ko yg akan kenal dan hidu sesama spesis kheunz?

Tak usahler membangsatkheun diri ..nak engage in konteks...jom ler...apa yg sampai berdarah peks sangat ko?

Jika penerangan yg aku berikheun iteww logik and make sense to you...apa masaler ko terima in good faith? Atau you cannot be seen to be agreeing hence akan rasa teehina dikalangan hanjeng hanjeng bangsat ko yg lain dlm tred ini atau macam mana?

Agak agak ler...kheunz?

Kahkahkahkah

stingergrumpy replied at 6-12-2022 06:43 PM
Kheunz? Si bilal iteww memang bagi aku bukan setakat another level tapi level ub 42 banding sitimo ...

skrg ni zaman fazura,  better u diam je dari burukkan nama neelofa mcmni, iols suka je dua dua baik neelofa atau fazura, cuma klu nk pilih satu je iols pilih nelofa. hehe. klu beli tudung pun iols beli naelofar. ada class sikit. tp better u diam je lah, pening kepala iols baca komen tu. zaman kecam fazura dah berakhir, dulu dia dah kena kaw kaw netizen korek citer dia sampai kes ke argentina sana. srg zaman dia menuju kebahagiaan, doakan jelah yg terbaik utk dia. sapa jer perfect di dunia ini kan.

stingergrumpy replied at 6-12-2022 06:43 PM
Kheunz? Si bilal iteww memang bagi aku bukan setakat another level tapi level ub 42 banding sitimo ...

kes pendidikan fazura ni dah lama dah dibincangkan kat sini, gak usahlah diungkit lagi, skrg duit segala nya, anak retis mesti masuk sekolah international, automatiknjadi pandai, sama setiap murid dpt perhatian drinsetiap guru, lain la sekolah kerajaan ni mana yg pandai baru dpt perhatian.

SayaSayangMama replied at 7-12-2022 12:43 PM
kes pendidikan fazura ni dah lama dah dibincangkan kat sini, gak usahlah diungkit lagi, skrg duit  ...

Seriously aku tak tahu...was she a straight A's student?

SayaSayangMama replied at 7-12-2022 12:26 PM
skrg ni zaman fazura,  better u diam je dari burukkan nama neelofa mcmni, iols suka je dua dua bai ...

Macam mana ko tahu aku tak doakheun dia or for that matter semua penganut penganut? Tak sampai keww doa iteww utk nye kalau aku jamakkheun doa aku iteww utk umum?

Ahakzzz

Edited by immaryjane at 7-12-2022 02:25 PM

Alahai juwa, knpe la tayang lift dalam rumah? Nk tnjuk rumah tu mewah 3 tingkat ade garden ke?
Dia tak tahu ke si pak gad kutil tu hati dia tersiat2 fikir kn kebaikan utk juwa, bagi dia patut nye lift tu kat luar, mcm rumah marhaen yg lain. Mcm kondo retak 1 lift kongsi bersama penduduk petaling 8.
Mahal tahu tak rumah siap ade lift ni, membazir. Harta ade berapa juta je, dh tinggal berapa sen la tu .

immaryjane replied at 7-12-2022 02:24 PM
Alahai juwa, knpe la tayang lift dalam rumah? Nk tnjuk rumah tu mewah 3 tingkat ade garden ke?
Dia t ...

Macam mana isu vaksinasi boleh sampai melalut ke lift dlm rumah pulak ni bingai?

Indeed Kemewahan tidak boleh jadi penawar pada   kebodohan, kedunguan, kedangkalan, ketidakperikemanusiaan pada anak sendiri sampai perlu heret budak yg tak berdosa ke sepital...when you can bring vaccination to the comfort of your own home...

Bahalol tolol bagero macam ko masih tak boleh paham kheunz?

Kahkahkahkahkah

Ada saper2 lagi nak melalut?

Kahkahkahkahkahkahkah

Ada yg x mkn ubat lgi ke, mental x sudah2. Gila meroyan. Memang kasihan dgn maknya dpt anak dijaga masa kecil elok otaknya, bila besar gila jadinya.

stingergrumpy replied at 7-12-2022 05:57 PM
Macam mana isu vaksinasi boleh sampai melalut ke lift dlm rumah pulak ni bingai?

Indeed Kemewahan ...

prince court kan xpelah . iols ni company cover anak beranak pcmc tp rezeki kami jarang sakit . anak iols pernah sekali je warded sama itulah doc bg pilihan nk.balik rumah atau warded. iols pilih warded sbb nak bermalasan di ward makan pakai org uruskam mcm kt hotel. iols malas jugak nk bg ubat kt anak sendiri. bukanlah minta tp alhamdulillah kami anak beranak sihat. mmg untung la company xde byk spend utk famili iols. tp klu ada sebab utk ke pcmc iols layan je hahaha. beranak iols pilih pusrawi sbb takut doc lelaki. kt pcmc limit la doc perempuan, iols segan.