CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: syitaeyqa

Hanis Haizi, Arianna rose and Abdul Rahman Amougou V72

Close [Copy link]
cmf_premierleag replied at 30-11-2022 11:30 AM
kita sume kata kepam takde kawan
now kemainn dia ngaku ada kawan dr msia nk visit states soon
d ...

ye la tu kawan.. ntah2 ex protege haiyoh yg dia penah jumpa hari tu.. yang bawakkan barang dari msia. ni pun mntk tolong belikan baju dari zara malaysia. lawak la kakpam.. si budder & iza dulu gigih segala mala barang nak order dr USA… kakpam pulak sanggup order barang dari msia.. Zara je pun… bukannya high end brand. misekin betul kakpam

TebuMerah replied at 30-11-2022 11:39 AM
tolong la lps ni xpyh la duk kaitkan ur doter ur doter bosan la wei. org nk baca cite kepam bukan  ...

hahaha nnt dia merempan ajar you mcm mana nk block komen dia. asal boleh mesti nak all about ME ME ME

ada kawan i sorang macam kepam ni. ada kereta ada lesen, tp kalau nak keluar cikcur manjang suruh aku kutip dia kat rumah. dahla duit minyak duit tol dia buat bodo je. makan pon time bayar buat tak tau bajet2 aku tolong bayar dulu. wajib ye aku bayar dulu claim dgn dia kemudian. lps tu kalau gi rumah kwn lain yg buat makan2, wajib dia tapau bawak balik utk dinner. siap bawak tupperware ye utk tapau in case kawan tu xde bekas. ya allah mmg cukup berbulu aku tgk dia. last2 mmg aku frenzone kan aje mcm nasib kepam ni difrenzonekan oleh madinah dan fido dido. kwn aku tu mmg spesis kalau nak mintak tolong, mesti dia bagitau sesiap ni aku dah tlg jaga anak ko ni nti turn aku jgn ko buat2 lupa lak jagakan anak aku. blerhh.. mmg sekali jelah aku mntk tolong, siap aku balas sekali tlg jaga anak dia sbb igt dia sound aku tu

dahla pesen klu org buat makan je mesti dia menempel terhegeh hegeh nak dtg. datang dgn tangan kosong. sebijik kepam ni laki bini. yang tak tahan tu, kawan aku yg kedekut nak mampus ni pangkat manager tau, rumah di kawasan elit. laki pon bukan keje calang2.

mmg layak aku frenzonekan aje. maaf ye kalau cerita ni oot

lyna22 replied at 30-11-2022 12:12 PM
dia kan kedekut miskin etc

takkan support biz kawan .. takkan lanje kawan… takkan ada sharing dg ...

Kepam ni tak pernah dgr kot tangan yang memberi lebih baik dari menerima. The more you give the more you get. Apa la salahnya sedekah kat kawan2. Nnti diorg mendoakan kita. Tapi knowing kepam all take take but never give. Sape nak kawan ngn org mcm ni? What you bring to the table kepam? tadah mulutlasi org suap je kan? Sebab pemalas n kedekut. Padan dh jatuh misekin. Tp tak reti2 nk insaf and reflect on your past wrongdoings

miracle_forever replied at 30-11-2022 12:18 PM
ye la tu kawan.. ntah2 ex protege haiyoh yg dia penah jumpa hari tu.. yang bawakkan barang dari ms ...

jutawan haiyok otopilot income, tapi hadap black friday zara.. eiii semekinnya ko.. sama mcm ummah malayzier yg makan gaji je.. sama2 hadap juga black friday zara tu

catwoman91 replied at 30-11-2022 12:24 PM
Kepam ni tak pernah dgr kot tangan yang memberi lebih baik dari menerima. The more you give the mo ...

again i rasa ni didikan family dia..

mana ada kita nnmpk granpader ke izafake ke wolf ke baddah ke yg jenis gini pun.. yg nak nampak ajak2 org ke rumah masak2..g rumah org join gathering tp bawak menu mcm2 makan skali..

it is always about them kan… izafake ddk rumah bz organising… baddah ddk rumah merempan me time… wolf tatau apa activities…

Follow Us
andromeda84623 replied at 27-11-2022 11:26 PM
Ampun maaf I dah mencemarkan pemandangan forumers sini dengan gambar dugong terdampar

apo teruk naw2 ko kepam oiiii

Edited by jassy50 at 30-11-2022 04:41 AM
TebuMerah replied at 30-11-2022 03:39 AM
tolong la lps ni xpyh la duk kaitkan ur doter ur doter bosan la wei. org nk baca cite kepam bukan  ...

Ahaha. I pun selalu skip je her komen. Rasanya kat mana2 thread dia macam tu. Mesti ada kait balik to her ( doter, hubby, duk oversea..ect ). Observation je.

Utk tak OT, I rasa setuju je pi DM Fida. Takyah explain panjang, direct ke forum cari ataupun cakap Kepam nak gunakan Dyna je. Hopefully atas dasar kakak sayang adik, dia akan suruh Dyna hati2.

cmf_premierleag replied at 30-11-2022 11:30 AM
kita sume kata kepam takde kawan
now kemainn dia ngaku ada kawan dr msia nk visit states soon
d ...

Ntah2 acik pentaksub haiyok celah kangkang dia tu.. Macam sape bawak barang2 dia dari Malaysia masa dia baru sampai states tu.. Orang tu macam kampungan sikit mana kepam nak pos macam si madinah kan..

kmbg replied at 28-11-2022 12:45 AM
Pic bless you tu mcm tak sempat tengok la..takde yang sudi nak pm ke?

kannn. nak tgk juge. buat gelak2 time bosan ni

peachescream replied at 30-11-2022 10:23 AM
Melendutnya saling tak tumpah persis uncang bancuh teh dekat kedai mamak

Khens...apa lah dia nak tayang melendut gitchuu..
Dah mcm.vokuro dah

miracle_forever replied at 30-11-2022 12:20 PM
hahaha nnt dia merempan ajar you mcm mana nk block komen dia. asal boleh mesti nak all about ME ME ...

ntah nya.menyampah betol.asal boleh nk jgk selit kisah diri sndiri org xnak ambik tau la.haih dh block kan sama jg, bwk kisah doter lagi. org lg berminat nk bc kisah kepam bkn doter dia buat apa ada kls apa tido pkul brp lancau sume tu

AKAZ85 replied at 30-11-2022 04:33 AM
Ntah2 acik pentaksub haiyok celah kangkang dia tu.. Macam sape bawak barang2 dia dari Malaysia mas ...

Kesian kan yang tu? Baik sgt sampai tolong sampai bawakkan lesung batu ke states ( or something like that benda berat) . Lepas tu masa jumpa pun Kepam macam tak nak sgt berselfie dengan dia. Padahal baik orangnya bawakkan barang2 kepam order.

miracle_forever replied at 30-11-2022 12:18 PM
ye la tu kawan.. ntah2 ex protege haiyoh yg dia penah jumpa hari tu.. yang bawakkan barang dari ms ...

Zara pn ssh2 smpi beli kt msia
Byk lg jenama kt usa sane tu
Amek la peluang bkk mata beli brand2 lain berlambak kat sane

Klo i jadi kepam dok el eh xde nye nk order zara dr msia
Lain la klo food yg mmg xde kt el eh. But kepam dah ade kedai aceh hahahahahaha

TebuMerah replied at 30-11-2022 12:11 PM
tang enden2 konon boleh jd model tu paling lancau.agak2 la muka camtu nk jd model celah bedah mana ...

Ambik gambar pon tak pernah elok muka anaknye.. Macam orang terencat je.. Buta agaknya mata modelling agency tu kalau amik enden2 jadi model dengan ghoper gitu..

missyL replied at 30-11-2022 12:46 PM
Zara pn ssh2 smpi beli kt msia
Byk lg jenama kt usa sane tu
Amek la peluang bkk mata beli brand2 l ...

tu la pasal.. kot la nak order baru raya tahun depan sbb nak sedondon dgn AR senior & junior ke.. nak beli baju batik ke.. logic la bersusah payah mntk orang beli kan dr malaysia. ni zara je pun. sesungguhnya apa brand pun yg kakpam pakai, tak nampak gah pun bila dia yg pakai… baik dia terus kn beli baju kat h&m atau target je. hahahhaha
kakpam..  kalau chuols ada card costco, kat dalam costco pun ada jual baju tau. suh la blekpar register as a costco member. tapi costco tgk keje gak utk jadi member
(ni kat uk la). kat us i tak tau

ko tgk sini pam ..amik contoh acik2 forumer kat sini pun baik2 tau

walaupun tk kenal elok je bebagi rezeki sesama forumer

kalau ko kat msia ni boleh je hantar resume kat ayamayamas ni

baik la cari kerja bela anak3 dr perasan ceo2 habuk pun tak dak

shernazz replied at 30-11-2022 12:36 PM
Khens...apa lah dia nak tayang melendut gitchuu..
Dah mcm.vokuro dah

Hahaha.. Dok seru sis vokuro kang bangkit dari kuburan pulak kang..

miracle_forever replied at 30-11-2022 12:51 PM
tu la pasal.. kot la nak order baru raya tahun depan sbb nak sedondon dgn AR senior & junior ke..  ...

Kt target pn lawa2 i tgok org share lol
Sesuai la kak hamis pn

Setakat zara bole tu
Style cmtu berlambak kedai lain ade
Konon2 terpaling lah tuu

Thun bole la sedondon ber3
Baju melayu size blekpar jgn nk membongak xde ye kk hamis
Bkn beso cm shaq o neill pn

makton replied at 30-11-2022 07:51 AM
kaki bagak pastu pakai kasut gladiator. mmg buruk.
duduk pun terserlah pengkor. teruk nau pengkor  ...

boleh ke pam mencangkung..dah cangkung takut tk leh naik je sbb gundu sangat