CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Duta lover

Bila budak2 hingusan pun dah mengidam blackberry...

sebut pasal DSLR, aku teringat dulu masa aku keje kt site, adelah budak2 praktikal ni nak dtg melawa ...
annehuda Post at 19-9-2011 11:29

ahhahaha si kentot tu mmg nak bergaya dan menayang dslr je kekdahnya wehh.. tu psl pg site pong bwk kemera besar gaban pstu dah menyusahkan owang .. kalo jatuh padan dgn muke... mmg bertepuk tangan kalo gen kt lokasi kejadian
kalo gen .. jumpe manusia camneh gen sound sket je.. aisehmeng.. saudari.. kita di tapak projek bukan di zoo negara ye..

aku pki kamera lumix panasonic tu ok je gambo takla lak kalo amek gambo owang tukar jadik beruk makyeh ke apa.. ok je..

mende neh editing je.. kalo amek pki hpon bese pstu g edit ttp cantekkk jahhhhh

msti mod med trasa sbb mod med ade byk gadget kan kan kan kan?
genchi Post at 19-9-2011 11:41 AM

Takper moy.....x terasa sbb aku budak yg dah kering hingus......lgpun mampu......cuma dlm byk2 gejet ni....kemera dslr yg aku takder.....pakai kamera n8 dan kemera digital memurah dah cukup......

ahhahaha si kentot tu mmg nak bergaya dan menayang dslr je kekdahnya wehh.. tu psl pg site ...
genchi Post at 19-9-2011 11:43

tu le pasall.....nak tangkap gambar infloor conduit pun jenuh menunduk2. ingatkan benda alah tu bleh fokus zoom dekat2 ke...

ala pakai dslr pun pakai duit mak bapak je tu....watpe la nk bangga sgt2?

Korang dok citer2 pasal dslr ni...kan dah merembes2 nafsu haku nak beli menatang ni.....

Takper moy.....x terasa sbb aku budak yg dah kering hingus......lgpun mampu......cuma dlm  ...
medangmru Post at 19-9-2011 11:46

mohtep??

ooo yeke?? memurah ekk?? tp ape gune ade dslr tp tahap amek gambo mcm pki kamere henpon kan kan kan?

Follow Us
tu le pasall.....nak tangkap gambar infloor conduit pun jenuh menunduk2. ingatkan benda al ...
annehuda Post at 19-9-2011 11:51

tu dia nak ambek gambo menatang tu kene pki dslr gamaknya..   jenuh la hulur muncung kamere tu..
saje nak nunjuk lew tuh.. ktenye teman hade natang dslr mike hada hape?? choiiii....
bg gen dslr neh buat lenguh tengkuk je.. dah berat gila...

mohtep??  

ooo yeke?? memurah ekk?? tp ape gune ade dslr tp tahap amek gambo mcm  ...
genchi Post at 19-9-2011 11:59 AM

Opppppppppssssss.......silap org la plak.........ngeeeee.....siyes aku pakai kemera digital rega bawah rm300 jahhhhh.....gambar cantik gak.....dslr ni berat wehhhhhh........

Opppppppppssssss.......silap org la plak.........ngeeeee.....siyes aku pakai kemera digita ...
medangmru Post at 19-9-2011 12:03

patot dihukom dibawah akta memalsukan data.. seksyen 15 bandar baru bangi

same lew kite.. kemere kecit tu sng nak bwk kemane2... selit dlm poket suar je..

kalo dslr tu trpksa la usung nak tinggal2 kene curik plak.. balek umah urut leher dgn minyak yu yee la gamaknya

patot dihukom dibawah akta memalsukan data.. seksyen 15 bandar baru bangi  

same ...
genchi Post at 20-9-2011 03:23 PM

tajuk topik ni snya kene tukar.....selain blackberry,....kene taruk kamere DSLR....

aku tak teringin pun blekberi, aifon segala tuh. mampu je kalo nak beli, tapi, tak teringin pun

tajuk topik ni snya kene tukar.....selain blackberry,....kene taruk kamere DSLR....
medangmru Post at 21-9-2011 08:40

ahahah betoi2 sbb tu trend budak skunk.. sori to say tp gen tak heran bebudak yg usung blekberi dan dslr kulu kilir sbb

bg gen tkde yang intresting bebeno pong.. lagipong blekberi tuh kita dah ketinggalan.. CSI 2009 ke 2010 dah lame pki blekberi

lgpong blekberi neh smart phone ke bukan kan? kan mod med kan?

ruff bg gen skunk.. beli umah lebih marbeles dari ade blekberi dan dslr tp dok umah sewa lagik 4 ari nak kene sodok dgn jentolak

PANJANG2 NYE..................

bdk2 zaman skrg mmg demand je lbh...contoh paling dekat ngan star..anak star yg sulung...baru je darjah 2,dh mintak mcm2...tp star x pnah nak turutkan pemintaan dia yg bkn2...kalo seakat nak mkan mcd ke,kepci ke,star boleh turutkan,tp kalo nak gadjet2 canggih manggih ni,star mmg anti sgt....merenggek2 lah dia kat bilik pon star x peduli...nak hp canggeh,sbb nak men games...haloo anak ku tsayang,..laptop ada,mem jelah games kat laptop tu...kalo boring,main je msk2 kat bilik tu...dlm soal yg mcm ni,star mmg tegas...tegas bukan bererti star x syg anak...sbb syg lah star wat cam ni..kalo x wat camni,...kang dh besar nanti,star ngan hubby gak yg ssh...star salu tekankan kat anak2,kalo nak sesuatu tu,kna berusaha sendiri...contoh,kalo nak beli sesuatu,star suh dia menabung...dari menabung tu lah dia akan tau camne handle duit dia..mana yg disimpan dan mana yyg diguna...

Hahaha... aku rasa sama laa ngan anak sedara aku... pantang aku pakai gadget baru... dia pun nak pakai... huhu!!

tp anak sedara aku ni bole laa mampu pakai gadget2 ni sumer... aku pakai BB dia pun mintak bapak dia BB... bebaru ni dia beli ipad2... cheh!! nk pakai ipad tp tak reti guna... last2 aku gak yg ajar... suroh jailbreak... hehe!!

masalahnyer bebudak skang ni senang benar nak dapat mende2 ni sumer... mungkin mak bapak derang tanak anak2 derang ni jakun kot?? ntah laaa... aku dulu nak dapat coklat sekeping pun bole kene maki ngan bapak aku... tp anak sedara aku senang2 ajer mntak itu ini... yer laa time sng ni mmg laa bole mntak macam2.... tunggu time susah nnt... jgn sampai nak memberontak lak....

aku sendiri pun nak beli sesuatu... kene pakai titik peluh sendiri... baru laa org respek... so far aku ada laa BB, galaxy tab, samsung galaxy ace... igt nak beli DSLR tp rasa cam tak perlu pasal aku ni bukannyer yg suker amik gambar pun... tu yg heran bebudak skang ni sanggup lak bawak kamera gedabak tu sana sini... huhuhu!!