CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: MyBJZone

Wanita Liar,Kaki Clubbing

Sokong Dyani, kalau dah kahwin memang susah... perahu dah terlajak!!!  sebab tu kawan aku tu benggang. sekarang ni, apa yang aku tengok lepas ari tu,kawan aku  menjauhi dan cuba mengelak dari jumpa awek dia tu.. datang rumahpun kawan aku tak layan..menagis giler lak awek tu.. meroyan

ntah la..xtau nk komen pe. pape pun, bukan senang nk mengubah org if diri sendri pun terkontang-kanting..;)

rakan ko @ ko sndri?

bagus la bg dia chance no 2..tp silap la ajak dia g tmpat lepak lama dia..niat bagus la brader..tp cara salah..ooppss...huhu

pakai je perempuan macam tu ....... tak payah buat bini

sblm nk ubah org kene ubah diri sendiri dulu..tiada siapa yg dpt merubah sikap seseorg itu melainkn atas kehendak yg empunya badan itu sendiri..kalau betol awek kwn TT tu nk berubah..xperlu kwn TT tu yg beria2..tp awek dia tu sendiri yg amik inisiatif nk berubah..disamping kwn TT tu bg sokongan moral..tp kalo cmni nmpk gaya cm x cukup ikhlas nk berubah je..bkn lahir dr hati..tp dr mulut jerr..

Follow Us
sedih aku baca....
ingatkan kawan ko tu semangat terus nak bimbing pompuan tu....

apalah nasib orang pompuan.

ohoi orang pompuan, jaga diri bebaik...
ohoi orang lelaki, sila pimpin diri anda dan keluarga anda baik-baik, kerna orang lelaki ni Imam ~~~

trylaa bg 2nd chance

tp kalau dh syg xde hal punye..pompuan ni senang nk berubah kalau sbb org yg dia syg..lama2 dia lembut hati..

tp kalau dia mmg keras mcm batu,step back lah..kalau tak sesuai ngn kita,cane nk move on with our life?

memandangkan popmpan ini tiada nilai insaf serta taubat yg nasuha, maka pompan ini ternyata memang LAYAK...

tapi bukan dibuat bini, tapi layak dimasukkan ke pusat pemulihan akhlak...

mane ko copy paste bende ni?

yang pertama kawan TT tu kena buat adalah ajak Girl tu gi kelas Fardhu ain
pastu bagi CD yang berun ...
fatehana Post at 2-9-2010 10:26 AM

setuju bangattt..

Reply 19# liez

btol2 liez..manusia kan biase r wt jahat kew wat baek kew..so kena r pilih kwn kalo bek kwn die..bek r die..kalo jahat, jahat r die..coz aq byk gile pengalaman cm gini..pokok pangkal ati..ade jerk kwn aq ramai kot kaki club biase r remaja nak2 time ladies nite g free sape xnak g..but kalo dh umo cam 25 26 xkan xnak berubah kot..dh2 r g club..bgi r dak2 baru nak up plak nye turn..so bole jerk berubah n tingal kan semua 2..

g 1..xkan nak ubah kan seseorng 2 terus2 nak bwk g masjid..pelan2 r..wat yg wajib jerk dulu cam solat 5 waktu..lame2 bile die igt tuhan n bdoa tuhan berikan petunjuk insyallah dpt n brubah..n jgn r bwk g club plak..

Reply 26# cruisekeanu

isskkk2 jahat nye...

pakai je perempuan macam tu ....... tak payah buat bini
cruisekeanu Post at 3-9-2010 22:10

kalo kena btang idung sendiri camne??

Sokong Dyani, kalau dah kahwin memang susah... perahu dah terlajak!!!  sebab tu kawan aku tu benggan ...
MyBJZone Post at 3-9-2010 16:03

huhuuu..bkn awek cam gini pandai pujuk kew ayat manis kan..alahh t awek nih pujuk2 belai2 skit cair r member ko nih...

fikirkan bakal zuriat yg bakal lahir nanti drp ibu begitu...????terjaminke?

mane ko copy paste bende ni?
C-Fu Post at 5-9-2010 11:52

aku pong tertanya2 gak..

Benda ni tak copy bro..tapi reality, kalau aku dengan member aku tu dah duduk sebumbung.. sedkit banyak tau gak apa-apa masalah.

Aku dah print semua feed-back dari foremer kat sine bagi kat kawan aku.. huraian pulak 50-50, memang salah member aku tu bawa awek dia tu gi clubbing balik..ayat power "tiada siapa yg dpt merubah sikap seseorg itu melainkn atas kehendak diri sendiri" betul gak tu kalau di fikirkan balik, sebab kalau kita paksapun dia berubah,di buatnya tanpa pengetahuan kita..kann naya, ini kerna kita tak dapat nak monitor dia 24 jam.

Un-least kalau berniat betul2 atau nekad.. kenalah bawa dia pindah,menjauhi dia dari member2 dia yang kaki clubbing tu.. ini yang aku beritahu kat kawan aku,tapi susas pulak bagi dia..sebab perkerjaan member aku yang dah stabil kat sini.

sebenarnya member ko tu kena tau gak awek dia nak berubah tu sebab ape. kehendak sendiri ke, kehendak bf dia ke, atau saja2 cakap nak berubah. kalau bukan atas sebab kehendak sendiri payah sikit larr perubahan tuh nak kekal. mungkin dia rasa terpaksa atau saja terikut-ikut.

maksudnya mungkin dia berubah, tapi depan member ko jek larr. belakang member ko segala mak nenek tanduk naik atas kepala. yang member ko lak jangan putus asa kalau dia betul sayangkan awek dia tu. bimbing dia, bagi nasihat.

sebab aku rasa awek dia tu cuma perlukan dorongan dan sokongan. supaya dia tak rasa lonely atau hanyut balik. macam dalam cerita janji kekasih tu.

pokok kalau akarnya kuat mencengkam bumi maka pokok pun lebih besar.

perubahan x semestinye drastik,slow2 kekdah nye....klu nak ajak org wat baik,jgn le p bwk ktmpt yg xsesuai...ana pun heran.....