CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: trexxxxxi

PU Riz Suaminya Neelofa Tegur Siapa? #3 #5 #13 #188 #190

Serius la hubsbaby lofa ni..tgk ig stori dia mmg suprise gila..ejaan salah.betul2 budak kelas hujung punya orang.tp btuah badan dpt sambar bini kaya.

Usetaz burung gigih bagi kata nasihat pasai lelaki dayus la, baju nampak buah la,  aurat la... Skali si lofake dengan xde perasaan malu pakai baju melekap badan nampak bentuk punggung, bentuk kaki, bentuk tetek bolat dia, pakai tudung melekap ke badan... Pastu boleh pulak share gambo kakak mengandung dengan x tutup aurat ...ape prinsip hidup korang laki bini sebenarnya...x amalkan pun... Memalukan betul perangai laki bini fake ni.. Makin lama makin terserlah perangai.. Memang sekufu bak kata si loli dulu...

Dgr si haris ni amik tesl
Tapi kenapa bahasa ig dia tak tersusun, grammar berterabur, ejaan salah, huruf besar kecil pun salah. Mcm mn dia nk mengajar kalau cara dia menulis pun tak betul..

Patut apa yg dia nk ajar tu mst dia sendiri yg buat @ amal. Mcm dia post dia perli2 kata org dayus tu, perangai bini keluarga mentua dia pun tak berapa betul sgt..

Cermin dulu diri tu!

iolls ada trnmpk pic hajah & suami tanpa filter dr ug crew malindo..cmne i nak tepek ya?

Edited by Nozot at 25-10-2021 02:45 PM
akuchenta replied at 25-10-2021 02:26 PM
Dgr si haris ni amik tesl
Tapi kenapa bahasa ig dia tak tersusun, grammar berterabur, ejaan salah, h ...

Aku setuju sangat. Tapi pemuja tetap la kata tak pe sebab laki bini terpaling islamik, selalu zikir dalam ig story, selalu bagi ceramah agama..aku heran dengan bani benak nie, ustaz pelesu pun diorg percaya walau tak pernah habis belajar. Bila ditegur mulalah kaitkan dengan fattah dan fazura ..padahal laki bini tu permainankan agama,..bagi hadis sekerat-sekerat , suka suki nak bagi tazkirah tanpa penjelasan yang details. Isu yang penting macam menormalisasikan lawak rogol tak ada pula nak ulas, bagi hadis @ tazkirah. Isteri sendiri tak rerdidik, jubah nipis, nampak teks melayut, bentut bontot..tudung singkat..pastu kata orang dayus..bila orang tegur claim semua orang ada sejarah silam..apooooo..bahaya makhluk macam nie. Siapa yang puja dia memang sama benak dengan idolat.

Fazuratah replied at 25-10-2021 02:39 PM
iolls ada trnmpk pic hajah & suami tanpa filter dr ug crew malindo..cmne i nak tepek ya?

ada juga tengok...betol2 downgrade niqobis... naik economy firefly/malindo jerhhhh.... dulu dont make me change ur plan tu naik business class khennszzzzz....demi nak tanggong bini..nak zohod punya pasal

Follow Us
cupu replied at 25-10-2021 02:05 PM
Serius la hubsbaby lofa ni..tgk ig stori dia mmg suprise gila..ejaan salah.betul2 budak kelas hujung ...

dh level level alip sukri yg dsylexia tu..aku pn terkejut. sbb teruk naw ejaan tunggang langgang. BM Bi bercampur baur. tak pelik la asyik bertukar kos, tak habis belajar. skrg ambik pulak tesl. hayooo

princessmiang replied at 25-10-2021 02:49 PM
ada juga tengok...betol2 downgrade niqobis... naik economy firefly/malindo jerhhhh.... dulu dont m ...

mmg downgrade gila gila niqabis skrg..jauh sgt dgn level internasional dia dulu. tapi fans dia kata tu tanda niqabis zuhud dan mendengar kata suami alim.

tp bagi aku..tak. sbb tak smstinya ko berubah berhijab/berpurdah, ko jd terus kepam downgrade sebegitu sekali. Lol. ada je org berniqab elok kemas je pakaian.
nampak kemas glowing teletak elok. tp niqabis sama sama kepam dgn dak piyu. hahah. dgn tudung selebet melekat nampak tetek. purdah ketat sampai nmpk batang hidung..apa yg dia cuba buktikan??

Masukkeluar replied at 25-10-2021 02:53 PM
dh level level alip sukri yg dsylexia tu..aku pn terkejut. sbb teruk naw ejaan tunggang langgang.  ...

Betul2...tarap alip syukri ejaannya...klu bm pun hauk...apa nk harap utk tesl...tuo nge gtu jela... Bila aku tgk mcm ni..aku dh ada rs xlama je diaorg ni..sbb org bijak mcm lofa dia cpt akan lama2 annoyying dgn org kls hujung.bak kata jenab kakaknya lofa ms nk bcerai dgn nenas dulu kita kawen sbb nk leader.bkn nk jd babysitter.

cupu replied at 25-10-2021 03:01 PM
Betul2...tarap alip syukri ejaannya...klu bm pun hauk...apa nk harap utk tesl...tuo nge gtu jela.. ...

tp niqabis selalu share quotes psl hormat laki..syurga bini pd laki. konon mcm nk pujuk hati supaya kne terima baik buruk suami  walaupun darjat bini lagi tinggi dari laki. hahaha. selalu kot aku tgk dia share quote2 yg mcm tu. sampai skrg aku tak sgka mcm mana niqabis boleh berjodohan dgn bdk tak reti mengeja. hahah.

aku kdg bosan bosan baca igs dak piyu hilang bosan sbb aku gelak je baca caption2 dia. hahaha. smlm dia duk promote psl kwn kwn dia kt igs, lepas tu dk tease fans
psl jual kipas..hahahahaha. kesian pulak tgk sampai kena jual kipas rm2 LOL

jfq replied at 24-10-2021 06:05 PM
Ujar Haris, selain ‘beras kita beli’ (tanggungjawab lelaki), yang penting adalah menjaga ahli kelu ...

Dia tukang beli je kaka

miracle_forever replied at 24-10-2021 10:45 PM
dulu2 masa nanas dgn kak nab, mama rimau yg belanja groceries utk dorang kan… agak2, jah & bininy ...

Kalau mamarimau sponser nti masuk story kaka.
Mana cetat burung mau taruk muka kaka.Kan dia ckp dia tukang beli beras

Nak heran apa benak..dewasayu pun still likes ribu2..

Masukkeluar replied at 25-10-2021 02:56 PM
mmg downgrade gila gila niqabis skrg..jauh sgt dgn level internasional dia dulu. tapi fans dia kat ...

khen...ada jah yang warak tp kehidupan lavish tak lavish, kepam tak kepam.. sedang2 je...wasatiyah... ini dah hampir2 menuju ke level2 yena sohai.. zohod tak kena tempat...sebab tu orang pandang islam je kepam, tak terurus, close minded

princessmiang replied at 25-10-2021 04:12 PM
khen...ada jah yang warak tp kehidupan lavish tak lavish, kepam tak kepam.. sedang2 je...wasatiyah ...

mcm ni ke???

Masukkeluar replied at 25-10-2021 02:53 PM
dh level level alip sukri yg dsylexia tu..aku pn terkejut. sbb teruk naw ejaan tunggang langgang.  ...

Maybe setad pun dysleksia sebab tu asek typo

sah rumah takde iron.. dari seluar, blouse, shawl seua tak bergosok.. .selekeh... acik gomen lagi vavavoom dari kapel ni... jangkaan masa untuk menjadi sohai yenaa dalam masa 2 tahun

MsCinderella replied at 24-10-2021 02:37 PM
Ada sapa2 leh cari bukti yg puriz ada kelayakan untuk bagi ceramah?

agaknya ni je bayaran paling murah.. time² gini kena jimat..

MsCinderella replied at 24-10-2021 02:37 PM
Ada sapa2 leh cari bukti yg puriz ada kelayakan untuk bagi ceramah?

agaknya ni je bayaran paling murah.. time² gini kena jimat..

Masukkeluar replied at 24-10-2021 12:01 PM
aku syak dia rasa dh habis hensem dh tu. hahahahah!
tapi lawak sbb ko nk g court je kot, tu pun sb ...

jahlop dah mcm mamatini