CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: teky

Lelaki-lelaki penggeli...mende2 yang leh wat ko muntah darah...

aku geli ngan pompuan gewdik x hengat....
aku tersangat la geli ngan lipas lagi gojez ittew..
tambah2 lau dia dok terebang sane sini time aku mandi..rase nak suruh lipas tu ngucap siap2 je..tp x sampai hati nk bunuh..coz dia pon makhluk ciptaan Allah S.W.T..
dan yg paling aku geli n nk temuntah sangat2..lau bau hancing kencing manusia yg meletopz ittew..

aku geli ngan pompuan gewdik x hengat....
aku tersangat la geli ngan lipas lagi gojez ittew..
tambah2 lau dia dok terebang sane sini time aku mandi..rase nak suruh lipas tu ngucap siap2 je..tp x sampai hati nk bunuh..coz dia pon makhluk ciptaan Allah S.W.T..
dan yg paling aku geli n nk temuntah sangat2..lau bau hancing kencing manusia yg meletopz ittew..

geng aku lelaki geli dengan darah... ari tu tengok darah sendiri boleh pengsan...

aku geli gan tikus...ada aritu tgh tido tiba2 terasa ada benda berjln2 atas muka aku,aaarghhh...terkejut aku,seb baik roh aku smpt masuk,klu tak,kojol la aku

geli katak, lipas,cicak, kumbang. xsuke tgk muke mereka2 ni.. huhu

nape lelaki ni geli ngan lipas ek?bena ade sorg member ni,dier citer pasal BF dierlah,BF dier ni badannyer tough,(slalu g gim)...tapi ade satu ari tu tgh dating..tetibe adelah sekor lipas ni terlepas dari mane ntah...dgn x malunyer dier lari n jerit lipas.........ha,ha,ha, badan besar gajah pun takut lipas...

Follow Us
lipas..lipannn dan sedara mara mereka

geli kat katak puru..
sbb menggerutu..

Minatang paling aku geli dan takut:

Cicak   ... especially kalo cicak melekap kat badan
Ular... ... nampak jer badan ular, sure meremang bulu badan ...
Tikus....

kwn ak boxer nie tp takut kumbang .. mcm kelaka

konsep aku..selagi aku tak pegang aku takde le geli..tikus lalu depan aku pun aku selamaba je, tapi bila aku dah dpt pegang..ada elemen meramas-ramas badan dier yg lembik itu, maka seluruh badan aku akan terasa geli gelaman

tapi setkaat kumbang and lipas, aku tangkap je ngan tgn, dr aku kecik lagi biasa tangkap, bagi makan kat ikan kaloi belaan kesayangan aku (dh maut pun ikan ni)..hehehe

kumbang tu..err..baru 2 hari lepas aku picit..err..tapi rasa bersalah lak...pasni janji tak buat lagi

Ermm....

tpi lelaki pon sama gak....member aku geli ngan kumbang....muke ganas nehh...taruk kumba ...
teky Post at 12-2-2010 16:33

Katak, Kumbang, Lipas, Tikus, Cicak....spesis2 ni takyah hinggap kat badan, lintas depan aku je aku leh btempiaran sambil tangan depang ke atas dan menjerit2 cam ppuan....walaupun aku lelaki gagah...hahahah...tak tipu...eiiii aku yg tengah taip ni pun tetiba meremabng bulu tengkuk...aiyooooo....

pengalaman aku : tengah masak ngan mak aku tetiba tikus lintas...aku dengan senduk tu yg tengah tumis cili tu aku blari n terus langgar mak aku dgn tejerit2 cam mak lampir...gedebukkkkkk mak aku jatuh...tau2 aku dah ada kat pagar rumah...sambil tecungap2...dan aku tak mintak sorry pun ngan mak aku...hahaha...soh tikus tu mintak mahap!!

Katak, Kumbang, Lipas, Tikus, Cicak....spesis2 ni takyah hinggap kat badan, lintas depan a ...
idiaz Post at 1-10-2010 08:45

hehehe....kt umah sewa ni slalu jek tikus melintas kt dapor mase tgh masak...sib bek ai x mcm yu...stiap kali nk lari smpi pagar dpan...
stkat lintas xpe lagik...tp jgn terpegang udoh...takot melompat kat citu jgk....