CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: freekey

Perlu Ke Nak Curi Troli Barang Orang??!

aku ada adik kecik 2 orang,
klu pegi K4 nak jaga dorang nih jauh lagi penat dari cari barang,
that why lebih baik bagi dok dalam troli..;)

priki, aku baru perasan ko ni mcm byk masalah gak kan? masalah peribadi pun ade gak aku penah lepak thread ko. hehehe. tp mmg agak bangkai la perangai org yg mencuri troli. troli giant kene bayar 20sen ke eh? ke org tu nak sep sgt 20sen die tu.

priki, aku baru perasan ko ni mcm byk masalah gak kan? masalah peribadi pun ade gak aku penah lepak thread ko. hehehe. tp mmg agak bangkai la perangai org yg mencuri troli. troli giant kene bayar 20se ...
toxicated Post at 8-11-2009 23:23

ahahahaha... baru tahu ke?

ermm.. nampak mcm mmg byk masalah lah.. tp alhamdulillah... rasanya masalah2 aku tu semua takdalah seberat mana pun..

it's just that aku tak suka simpan sorang2 dlm pala hotak aku.. so kalau citer kt forum mcmni.. boleh dgr mcm2 pendapat... lega sket..

orglen pun byk masalah gak aku rasa... tp diorg lebih suka pendam sorang2 takmo citer kt org...

ermm.. nampak mcm mmg byk masalah lah.. tp alhamdulillah... rasanya masalah2 aku tu semua takdalah seberat mana pun..

it's just that aku tak suka simp ...
freekey Post at 8-11-2009 23:35

cite kat porum smbil tmbh kredit..hahahha

cite kat porum smbil tmbh kredit..hahahha
toxicated Post at 8-11-2009 23:38

ahahahaha.. tp yg pasti itu bukan objekif utama ai..

kengkadang i dah citer kt forum.. pastu just baca replies je.. tak larat plak nak membalas... huhhuh...

Muat ke masuk?

Tak sangka ada jugak curik bawak balik rumah..sah-sah orang kaya tu sebab bawak 4wD
cepheid Post at 8-11-2009 20:49

bawak naik moto pun muat da.....gambar dlm star ari sabtu:

Rate

1

Follow Us
hahhahahha........aku rs dia ni rembat troli tu atau????sbb ada ke troli yg dijual kat mana2 Hypermarket....kalau ada pun mmg takder yg mcm ni punya kan....

aduyai......kalau nak merampok sekalipun...bawak la dgn kete ke ..haper ke...tp...gamble naik muto je...hhuhuhu...........

it's just that aku tak suka simp ...
freekey Post at 8-11-2009 11:35 PM

pendam2.....sekali melotup.........tu dia........................

muat ke abe med simpan dalam keta

MPV atau 4WD muat je......kalau kete sumbat kat blakang....penutup tu kasik cangkuk dgn tali...kowtim...

pasal customer minum yogurt dan sorok kat dalam baju ( sbb takmo bayo ) tu mmg kes haprak cilanat sesangat la....mmg haram sungguh saper2 yg buat camtu...
medangmru Post at 8-11-2009 21:42

satu lagi yg suka free makan buah2, petik sebijik dua bijik tiga bijik anggur la, buah rambutan yg jual loose
yg ni aku perati set2 nyonya2 ngan cucu2 dia sekali jenis suka menjamah buah2

kat jusco maluri kalau weekend aje, nak shopping kena gi belah pagi, dtg kul 11 lebih aje, troli dah abis, kadang mmg ada org menunggu customer lain kat parking lot sbb dah aim trolli dia hehehe

pernah gak kena curi trolli tapi kes aku lain skit.Masa tu aku tinggalkan trolli yg kosong sebab nak tolak trolli kat area yg penuh org.Jd aku tinggalkan la gitu je.Bila aku datang balik tgk2 trolli dah takde:re:

tanya sikit..byk sgtka ang beli sampai kena angkut ngn troli..aku meluat tgk org boh anak dlm troli pastu adala bli sikit sabun ketui, baju dlm ngn suaq dlm ja boh dlm troli..gila ka???? takat 4 5 brg ...
alieyrina Post at 8-11-2009 08:38 PM

Ingat senang ke nak beli barang kalau ada budak2 nih, senang letak jek dowang dlm troli, aku assume ko takde anak lagi, so ko boleh sesedap rasa ckp meluat ngan gila  Nanti ko rasain laa sendiri bila ko dah ada anak nanti

ha..ha ingat kan hilang troli selepas dah bayar!!!!! ..mau angin jadinya.... troli ni kalu ada anak2 kecil memang  elok la letak depa kt dlm tu.....mudah nak cari brg ngan anak2 pun sentiasa dekat ngan kita.. x la kadang2 tu sampai ada pengumuman jumpa budak yg ilang makpak niii....

aku dulu kat tesco saujana impian pernah kene rembat.., aku baru nk pilih anggur..sekali pusing troli aku dah ilang n aku nmpk sekor apek half botak tgh cuak2 bwk lari troli..laju gak die nk lari.aku pun tak kejar, tp mg siial sgt. bukan ape..kat tesco saujana impian nk amek troli bukan dekat, kene amek kt bwh hokay..dah buang masa aku lak..

pastu nxt time, aku amek mana2 troli mg aku akn terus je taruk brg2 ..menandakan hak org..tp ada gak nk rembat, lps tu aku selambe je kejo..' excuse me, this is my trolley'..dgn muke hangin aku jerit ,thief!'.. yg salu curik2 troli org ni amoi n apek..ape dorg ni mls sgt ke nk amek troli sendiri?free je kan..sgt bangsattt

.. kelakar ar baca pengalaman korang niee...

Aku pun ada perangai yang sama gak... kalo area yang sesak, aku akan park trolley aku kat tempat yang agak lapang sikit, lepas tu baru masuk join the crowd mencari barang yang aku nak... tapi tempat parking tu tak ar jauh sangat, janji aku leh tengok2 kut2 ada org try nak kebas trolley aku... tapi one thing for sure, aku cuma tinggalkan barang2 yang aku nak beli jer dalam trolley tu... kalo dah ditakdirkan trolley aku kena kebas, aku tak rugi aper2 pun sebab barang2 tu pun bukannya aku dah bayar pun... cuma tu ar ... letey ar nak shopping balik buat one whole big round utk ambik2 barang2 yang nak dibeli... tapi kalu dah fed up sangat, teruih kuar dan balik jerr...

mcm2 smpi sanggup curi troli org...aku kalau shopping, angkut troli tak penah tinggal2...walau sempit mana ke sekali pon area tu..aku tak tinggal troli.....tapi aku punya hubby suka no tinggalkan troli utk amik brg yg dia nak...selalu aku ler yg tukang jaga troli tu...