CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 5544|Reply: 44

Pemandu kereta Proton wira aeroback Hitam NBA 6275 yg KURANG HAJAR

Hari nih 5/3/2009 jam 8.10am kat tol NKVE Subang. 1 lorong Touch n Go ditutup, so hanya ada satu laluan utk Tng... Org beratur ikut turn, kalo nak overtake pon bagi signal then org depan bagi baru masuk....

Sedap2 beratur n sedar dok dengar lagu Hattan kat hotfm tetiba ada satu keta wira hitam PEMANDU DIA POMPUAN CHA YA NUN ALIF, yg very rude memotong n bergesel ngan keta kitorang...yg makafelatnyer dia yg tunjuk ***** kat kitorang , apa lagi aku tekan horn panjang sampai dia nak touch...mmg mcm siyallll betina tuh....laki aku plak pantang kalo pemandu kurang hajar camtuh...selama nih kalo org nak potong dia selagi boleh akan bagi kalo ORG TUH BAGI SIGNAL.....

so, aku nak mintak pendapat apa nak buat memandangkan aku dah cam no plet kereta tun NBA 6275....

P/S :
pandai pulak lari bila laki aku start nak kejor dia....

Rate

1

pe kate tye kad bod car n motocycle

aku ingat nak buat aduan n pendapat....so ikut mod la nak move ke mana.....hangin giler nih....

memang ramai yg berpangai camni..
org mcmni salunye die xkn bg kalu org lain nk masuk depan die..
pernah terjadi pd ak satu ketika dulu..
ak punye la baik ati bg jln kt die, tp bile org lain nk msk die plak yg xbg jln..
tau plak die nk rapat2 ngan kete depan.

Reply #3 moimed's post

Takper...kat sini pun ok gak....Topik moimed ( errrrrr...name belakang kita sama la..  ) ...ni ada kaitan dgn aduan ..

Selalu sediakan telur kat dalam keter.

Baling jer kat keter orang² camtuh.

Follow Us

Reply #6 GAMEOVER's post

..........................cadangan yg bernas.....yg aku tahu...telo tu..kalau pecah kat tingkap....jgn on kan wiper....abih teruk lagi kan....satu windscreen tertutup....

Balas #1 moimed\ catat

pempeuan mmg mcm haram!!!
aku cukup menyampah dgn driver kuang ajor mcm tuh...
klu aku, follow bg die takut...pastu langgar lari jek...
aaaaaa!!!! geramnyeeee!!!
damn u cha ya nun aliff :@ :@

Balas #8 lula_27\ catat

errr..sorry...aku bkn maksudkn sume pempuan..pempuan tu jek..hehe

aku rase cam dah bulan mei plak..

aku penah kene gak cam nih,  situasi pertame....satiria ijau kat tol LDP, aku br balik anto anak skolah, jantan nih senonong jer nak potong Q, aku bukak tingkap aku sound dia, dia kate aku lak yg salah Q, aku cakap lg, tgk la kete blakang dia ikut Q aku ker ko.... dia ckp x dulik... aku pun x dulik gak, aku gesel sampai dia ttp bratur kat blakang aku:@ :@ ... jgn igt aku pempuan leh wat suke ati nenek moyang dia jek... haku nye hangen br dia tau... kelemahan aku kalo marah, kaki tgn gigil .....

situasi kedua... ms hb aku masuk spital, aku bw kete dia kat balik dr spital smpi kat jln padang kota, ade la bodoh nih jantan cina la bwk vios duk himpit aku x bg aku jalan padahal dah turn aku jalan, dia pun wat2 bute x nampak aku nak jalan duk beckp lam hp terus jer nak blok jalan aku:@ :@ ..... aku buka tingkap kete (seb baek x sampai sbb aku ketot ) aku nak ketuk tingkap dia, aku dah kuar carut bagai dah tp dia wat bodoh jer, aku x dulik janji aku jalan dl sbb dah turn aku, dan aku berjaya gak wat dia duk blakang bontot kete aku.... stupido...aku akan wat kecoh smpi org tgk dan biar dia malu sbb dah tentu2 aku betul.... aku kalo aku betul aku akan berjuang abeh2san.... aku x dulik mampus pegi la org tuh janji aku leh dpt hak aku dijln raya.....

kalo hb aku mmg dah kene la org yg buat cam tuh, hb aku akan kejer smpi dpt dan buat balik aper yg dia buat... mmg naya... tp padan muke pedajal org sgt... kalo ko kene lg cam tuh tuan umah, ko benti jer kete blok kete malaun tuh then tarbiah cukup2... alang2 nak cepat biar lambat terus   ...(aku coba tuk jd batu api)....

[ Last edited by  mammavoque at 6-2-2009 09:33 AM ]

Rate

1

Originally posted by moimed at 6-2-2009 08:21 AM
Hari nih 5/3/2009 jam 8.10am kat tol NKVE Subang. 1 lorong Touch n Go ditutup, so hanya ada satu laluan utk Tng... Org beratur ikut turn, kalo nak overtake pon bagi signal then org depan bagi bar ...

cepatnye waktu tuan tanah
dah bulan Mac ke skrg
ke aku yg silap....

Reply #12 mawarbduri's post

Errrrrrr....baru aku pasan....rasanya bulan 2 tu.....

nasib baik kau naik kete. macam laki aku semalam, POMPUAN CHA YA NUN ALIF gak. bawak kete dok himpit2 laki aku yg tengah bawak motor. laki aku bawak anak aku lak tue nak hantar gie sekolah. nasib baik diaorg tak jatuh. so laki aku apa lagi kasi tendang sama pompuan itu punye kete. nie anak aku ler yg story kat aku..

Balas #12 mawarbduri\ catat

sori aku teramat geram tangan kaki gigil giler tuh terover ke hadapan month tuh.....

mmg betul la, pas nih aku akan sediakan telur ayam dlm keter...kalo boleh yg dah expired....bior busuk keter dia tuh...mmg haram jadah betul pompuan tuh....tau takut laki akukejor....aku plak cuak pasal kalo laki aku geram dia akan terus hantam sama itu pompuan punya keta, mau lingkup telungkup keter  kami....

aku nih mmg ada darah tinggi, pagi nih masuk opis terus cek BP, mmg naik giler....(aku beli sundrik mesin BP).....

Reply #16 moimed's post

.......sedia telo tu tp jgn jadik tembelang kat dlm kete tu udah le moi..

telor tembelang akan berbau ker kalo tak pecahkan pon? nih aku tak tau plak, kalo boleh mmg aku nak lempaq jer teloq tembelang sama pompuan tuh...baru padan muka dia....

Reply #19 moimed's post

telo tembelang kalaupecah dlm kete....alahaiiiiiiiii......