CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lows^man^lyrics

Misteri Kuala Lumpur International Airport (KLIA)

urmmm.
seram ar yg wain toh...

259# katakpuruz

hehehe dah jadik cam game spot the diff lak... only this one is scarier...

hermm.citer flite bwk mayat ni terigt lak aku kat citer 4bia...seram...

yeke..fuyyo...selalu nmpak pokok tu kalau nak masuk flight! xsangke maa!!

209# digitalgunner

wow, sentap i baca citer u memalam ni... hmm ada lagi ke di thread LCCT.. so far i lum jumpa thread tu lagi..

259# katakpuruz
Ceta lh ckit pengalaman ur fren tu....

Follow Us
259# katakpuruz
Ceta lh ckit pengalaman ur fren tu....
ath1288 Post at 2-7-2009 07:50

Sebenarnya bukan pengalaman member aku je, tapi aku ada jugak masa tu, dalam satu keta dengan 2 orang member aku. lepas lepak kat bukit tinjau (bukit dekat dengan KLIA untuk tgk kapal terbang turun naik), kami balik ke rumah kawan aku kat sepang. On the way balik tu, dok rancak berborak, radio plak member aku saje kuatkan..masa lalu kat jalan KLIA tu (aku tak hengat kat area mana, tapi berhampiran dengan KLIA), ada kain putih lintas depan kereta kami..memang jelas nampak kain putih macam dok berkibar lalu depan cermin kereta kami.kebetulan aku dok kat belakang, 2 orang lagi member aku dok kat depan, nampak kain tu..terdiam aku jap.ingatkan aku sorang je yang nampak, member aku yang drive tu pun nampak jugak.tu sbb dia tiba2 padamkan radio keta. member aku yg sebelah dia ni, masa kejadian dok toleh blkg borak dgn aku..tu sbb dia tak perasan..lepas je kejadian tu, aku dengan member aku(yg drive) senyap..member aku lg sorang ni pelik sbb tiba2 kami senyap..

Ingatkan lepas dari tu dah tutup buku..tapi malam tu masa aku tido reramai dengan member aku kat ruang tamu, aku dengar member aku(yg drive) tu dok berdialog dengan 'seseorang'..aku tak dapat tangkap bahasa 'seseorang' tu..walhal dua orang yang berdialog tu datang drpd orang yang sama iaitu member aku(yg drive). 'seseorang' tu tak sama macam suara member aku, garau skit. aku agak la bahasa yg 'seseorang' tu cakap mcm bahasa orang asli. ntah kenapa aku rasa mcmtu..yg aku dengar drpd suara member aku, "aku tak kacau engkau"..member aku siap baca surah hape ntah masa dialog tu..

esok pagi aku tanya member aku, dia sedar tak malam tadi? dia kata tak..Alhamdullillah, lepas je kejadian tu, takde benda-benda yang pelik jadi..

seram nye....

yeke..fuyyo...selalu nmpak pokok tu kalau nak masuk flight! xsangke maa!!
aircrewonboard Post at 1-7-2009 22:47

flight international or domestik????

sampai skrg aku dok pikiaq.... tang mana lokasi pokok tu..

saga seram saga?>>>

..laa adenye rupenye benan psl KLIA ni...baru la jupe.ade stori jgk psl KLIA ni...

ayh sy keje kt kompeni radar2 utk air traffic ctrl ni...ngan maintenance skali laa...ni citer dr staf2 dia aa...mostly technician rada yg skali skale kena wat keje maintain rada tu.
kwsn rada tu plak kalo tk silap dkt ngan bukit tinjau tu la...dkt gak ngak runway.dulu diorg kate kwn tu kubo org asli.
    diorg ni pun keje tk kire mlm ke siang, kalo mlm tu mmg aaa.....siap ade yg kate bergayut-gayutan kt rada tuh........uui..sape yg sanggup stayy lama2.....abis keje cabut.
time kaseyy

..laa adenye rupenye benan psl KLIA ni...baru la jupe.ade stori jgk psl KLIA ni...

ayh sy keje kt kompeni radar2 utk air traffic ctrl ni...ngan maintenance skali laa...ni citer dr staf2 dia aa... ...
nuyunnisa Post at 14-11-2009 01:09

alahai nisa.. tkkan ni je citer nya.. share aaa lagi...

Ni topic klia ... tp x pe ar ... aku cite gak ar ... kejadian ni jadi tahun lepas ... aku gi amek adek aku dari Kuching ... sbb dia nye barang byk nk cuti sem ... so parents aku suh aku gi Sarawak la  ...
digitalgunner Post at 11-12-2008 18:11

uiii..cite anak patung..mcm movie child`s play plak..tapi cite anak patung child`s play tu..dia bunuh orng..yg ni kira nak uji..nyakat dan ambik perhatian la kot..since digital kata..kawan2 pun kena kes yg serupa....

digital..pakcik yg tegur kat surau tu....tah2 bunian gak...huhuhuhu..

Ni topic klia ... tp x pe ar ... aku cite gak ar ... kejadian ni jadi tahun lepas ... aku gi amek adek aku dari Kuching ... sbb dia nye barang byk nk cuti sem ... so parents aku suh aku gi Sarawak la  ...
digitalgunner Post at 11-12-2008 18:11

mak oiii seram gila babas tuh.... berani btol la ko ni....

bln dpn aku free,aku nak try p buat kemah tido tp tmn tu nak tgk btui ka apa yg hampa crita ni..

bln dpn aku free,aku nak try p buat kemah tido tp tmn tu nak tgk btui ka apa yg hampa crita ni..

Post Last Edit by selipar_hijau at 16-11-2009 14:41
Agaknye 'budak' tu mmg penumpang tetap airasia ..asyik ulang alik nak test ada tak org yg boleh nmpk die..kesunyian agaknye..budak lagi..mujur die tak mintak digital tulun carikan mak die..
ea208964 Post at 27-12-2008 03:25 PM

agak2 stewardess ngn steward AA sllu nmpak tak budak tu??
cuak w0ii..

dh la tgh ujan kt luar, dlm bilik aku ni pn gelap2 je.
tp aku gigih jugak bukak bod mps.

Sebenarnya bukan pengalaman member aku je, tapi aku ada jugak masa tu, dalam satu keta dengan 2 orang member aku. lepas lepak kat bukit tinjau (bukit dekat dengan KLIA untuk tgk kapal terbang turu ...
katakpuruz Post at 4-7-2009 21:39

errr... mcm tu laa plak...

tolong jwb bley..mmg sama tempat dgn baggage.pernah terjadi kat i,flt ke london.B747...crew bunk B747 kat bwh,so dad flt i cuma tido kat pax seat jer.sbb takut nk turun crew bunk.kapten pun x inform k ...
ayen1906 Post at 29-6-2008 15:37

selalu nye ketua pramugari or kapten akan beritau, "Today we have extra baggage on board". Bila diaorang announce mcm tuh Cabinkrews akan faham.