CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bezita60

dedikasi utk ayah tersayang..

Originally posted by nighunter71 at 16-6-2008 06:03 PM

Hmmmmmmmmmmmmmmm...macam pernah baca

huhhhh...ada2 sajalah ayat2 saiko tuh, tak makan punyalah....

Salam untuk semua, bila aku baca semua kat atas buatkan aku bertambah sayang kat abah & rasa bersyukur sebab Allah SWT masih panjangkan umur abah & memberi rezeki pada aku untuk membela & menjaga abah lepas mak meninggal last year on june 3. Abah aku memang penyanyang bukan pada budak2 jer tapi jugak pada kucing, he love cat very much & perangai abanh tu menurun kat aku. Yesterday abah tak ada kat rumah so aku nengok2 gambar abah dulu2 & sekarang, so many thing changed termasuklah perangai sikit2. Abah sekarang dah almost 76 years & jadi macam panas baran sikit & mudah terasa ditambah dengan pendengaran yang makin merosot. Aku selalu mohon pada Allah SWT supaya berikan aku bebanyak kesabaran dengan abah & alhamdullilah memang lepas arwah mak tak ada aku menjadi manusia yang cukup tinggi kesabaran dengan kerenah abah & ditambah dengan hubby aku yang memang sayang abah & support aku untuk menjaga abah.

Aku memohon pada Allah SWT supaya panjangkan umur abah, berikan kesihatan yang baik pada abah & kuatkan kederat ku supaya aku dapat menjaga abah, menjaga abah bila sakit nanti & bila dah sampai jaji Allah SWT pada abah, biarlah abah didalam rumah aku, amin