CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: iman311006

Pernahkah anda di pukul oleh pasangan anda???

hek eleh..

irrelevant, full stop

Mana ader

Originally posted by Dunhill. at 2-10-2007 08:47 PM
ko ni ingat sex aja 24 jam..

Mana ada bro..18 jam jer..........
6 jam lagi untuk tido,makan dan sebagainyaaaaaaaaa

He..he...

Originally posted by LostSoul at 2-10-2007 09:12 PM
ehem ehem.. ada org lelaki ckp serupa mamat tarak otak.. no wonder Allah tu tak bagi dia jodoh lagi walau depserate mencari.. huhuhuhu.. buat susah anak org je.. buang masa.. setuju dgn aji, dok  ...

Meh kita buka Kelab Penyokong Aji...
Jauh lagi baik dari sokong bebudak AF tu....kah3x

laki sue xprnh pukul sue....
tp sue secara xsengaja coz nak tepis tgn dia
jd terpukul lak....
kesian kat dia....n sue regret smpi la nie.....
kena kat bhgn muka....
sib baik dia xbalas.....
kalo pukul manja2 selalu.....
especially pukul montot kita....hahaha....
(pasni aku pukul sendirilah montot aku... )

Perlu ke pukul tuh ? ... kalau budak-budak boleh ler pukul sebab budak2 tak paham kalau nasihat. Tapi orang dewasa....

Aku teringat lagi Saidina Umar semasa perang ... Umar nak bunuh askar musuh tuh .. musuh ludah kat muka dia .. Umar lepaskan musuh tu lari .. Sahabat tanya ... kenapa ko tak terus bunuh dia ? Umar jawab "Aku tak mahu menyakiti orang kerana marah"

Orang yang pukul bini ni mesti biasanya sebab dia marah kan? Tapi kalau orang tanya jawapan standard dia "aku pukul bini untuk mendidik".   Nak tipu manusia bolehlah ... Tuhan takleh ditipu. Tepuk dada, tanya iman sendiri.

Follow Us

wow...

Originally posted by suereen at 3-10-2007 08:48 AM
laki sue xprnh pukul sue....
tp sue secara xsengaja coz nak tepis tgn dia
jd terpukul lak....
kesian kat dia....n sue regret smpi la nie.....
kena kat bhgn muka....
sib baik dia xbalas.....
...

wow..spanking...naughty girl you are sueeee....

Originally posted by nighunter71 at 3-10-2007 08:29 AM

Mana ada bro..18 jam jer..........
6 jam lagi untuk tido,makan dan sebagainyaaaaaaaaa

tapi kajian Barat kata sebaliknya .. hmmm lelaki dan sex tidak dapat dipisahkan ..

Originally posted by iman311006 at 28-8-2007 01:30 PM
salam to all.....

Pernah tak u all dipukul oleh pasangan anda??tak kira la BF/GF/Wife or Husband....atau korang ada tahu mana2 experience dipukul by pasangan tak??apa punca,jalan penyelesaian  ...

oshin sendiri tak pernah melalui..kerana memang tidak akan membiarkan sesiapa sahaja berani letak tangan
pada diri oshin, melainkan mak pak yang dah membesar kan oshin

tapi ada kawan baik oshin, kira macam pangkat kakak angkat oshin...memang tragis kisah hidup dia bersuamikan
lelaki bukan hanya malas berkerja...yang dia rajin dan tahu cuma pukul bantai isteri dia sampai lebam2, sampai tempang :@

dah puas kami nasihat kan dia tu, tapi katanya sayang sangat

punca kena pukul terdiri dari pada KESILAPAN > balik kerja letih sangat tertidur sekejap
masakan tak sedap
kopi tak di bancuh on time
pakaian tak menepati selera suami
make up kurang sempurna
gaji kurang kerana tak terdaya nk buat ot banyak2

dah lah perangai serupa orang tak bertamadun...rupa pula ish...  

Reply #109 OsHiN_hOnEy's post

oh sedihnya ..

ish ishh ishhhh apa lah nk jadi kt dunia zaman sekarang ni.. tu lah masa bercinta dulu tk pikir, ingat rupa hensem dan ada kereta dah baik sangat.. kesian kt org yg baik baik mcm aku ni tp hanya pakai motor cabuk aja tk dipandang pon..

Originally posted by Dunhill. at 3-10-2007 11:30 PM
oh sedihnya ..

ish ishh ishhhh apa lah nk jadi kt dunia zaman sekarang ni.. tu lah masa bercinta dulu tk pikir, ingat rupa hensem dan ada kereta dah baik sangat.. kesian kt org yg baik  ...

muka dia tak hensem lah bang dunhill...maaf kata macam ish tak tergamak pulak nak memberi dia label yang
buruk2, tapi kira nya rupa dengan perangai dia memang kena sangat :@
pakai kereta pun hasil dari titik peluh isteri dia

motor cabuk ke..basikal buruk ke, kalau perangai elok mesti ada orang sayang nanti

Then...

Originally posted by OsHiN_hOnEy at 3-10-2007 11:40 PM

muka dia tak hensem lah bang dunhill...maaf kata macam ish tak tergamak pulak nak memberi dia label yang
buruk2, tapi kira nya rupa dengan perangai dia memang kena sangat :@
pakai kereta pun ...

Then..salah perempuan tu lah..tak berapa cerdik..dah tau macam tu..apsal tak minta fasakh?:@

Aku 10 tahun..

Originally posted by Dunhill. at 3-10-2007 11:30 PM
oh sedihnya ..

ish ishh ishhhh apa lah nk jadi kt dunia zaman sekarang ni.. tu lah masa bercinta dulu tk pikir, ingat rupa hensem dan ada kereta dah baik sangat.. kesian kt org yg baik  ...

Aku dulu 10 tahun pakai moto cabuk..awek pandang gak..he.he.he..sungguh aih..

Yang penting bro..hati mau ikhlas..mulut mau manis....

Then women will notice you...

Originally posted by nighunter71 at 4-10-2007 08:39 AM

Then..salah perempuan tu lah..tak berapa cerdik..dah tau macam tu..apsal tak minta fasakh?:@

kenapa salah isteri pula tu?? kenapa tak mahu salahkan suami dia yang kurang ajar tu??

so typical of men isn't it?? tak mahu mengaku kesalahan sendiri, mesti nak salahkan isteri

Reply #107 nighunter71's post

hehehe....
mana ada naughty.....

" (Dan) jadi kamu membenci sesuatu, padahal ia amat baik bagimu, dan boleh jadi kamu menyukai sesuatu, padahal ia amat buruk bagimu, Allah mengetahui sedang kamu tidak mengetahui"(Al Baqarah:216)

Originally posted by OsHiN_hOnEy at 4-10-2007 08:48 AM

kenapa salah isteri pula tu?? kenapa tak mahu salahkan suami dia yang kurang ajar tu??

so typical of men isn't it?? tak mahu mengaku kesalahan sendiri, mesti nak salahkan isteri

mmglah salah suami tu dek non ooii... tp kalu dah si isteri tu dok jgk menyerah tengkuk, ari2 dok jadik punching bag jadik salah si isteri tu plaklah... cariklah jalan keluar sendiri....

Originally posted by Qurnia at 2-10-2007 03:43 PM
betul kekata kau tu ajinomoto abt oprah....tapi kan....

kan mak dah listkan apa yg patut dibuat.....seme simple dan rasanya tade yg melanggar syariah pun.....serta dah mintak pun cadangan sapa ...

mak oii.. tanpa khayalan tak mungkin hadir kenyataan taww....makang bleh sebarang makang pas buka kang tapi cakap jangan sebarang cakap

kalo dah berani beno..tikus masuk umah ko pi settle laa..pasai duk jerit2 geliiii geleman gitu suh jantan ko pi settle?

aku suh ko kasik beza Equality and Justice..ko tokleh kasik pun.

kalo aku suami, bini tu hak aku. kalo aku dah kasik napkah zahir batin tapi aku perangai cam setan tempeleng dia sampai kepala berputar cam gasing..itu hal aku dengan tuhan, bukan sapa pun masuk campuk. Nak nasihat kalo kene lebih pandai dari aku. Maksud lain, KHAYALAN tu lagi canggih dari aku. Kalo asik tenguk drama ******..nasib lu ler

seme tau lelaki akhlak baik tu terlalu jarang ada , kebanyakkan being produced, melalui banyak TAPISAN, didikan mak ayah dia, didikan bini dia, didikan kawan or peers dia..kalo nak kawin terus dapat suami besh..ko ler manusia paling kuat berkhayal..teruslah berkhayal..jangan mimpi laki ko seme tu terusan akhlak baik..tiba masa UJIAN TUHAN mari, sundri mau ingat lah ok?

Originally posted by Dunhill. at 2-10-2007 06:51 PM
engkau kalau setakat nk pong pang kt depan pompuan buleh lah aji, pijak semut pn tk mati , sedangkan hakikatnya di luar aku pn tk tahu hang camna, aku pulak camna..

memang spesis macam ko  ...

abis selama ni ko pung pang pung pang depan BAPUK ker labu?

ko terhegeh2 duk sesaja sakat tu kaum apa..kaum bapok ? mak ko pun bapok ka?

len kali jangan lufe makan obat..pas buka kang makan..ingatt !

Use logic

Originally posted by OsHiN_hOnEy at 4-10-2007 08:48 AM

Use logic sis..if you don't make the first step to help yourself..no one else can..

Allah jua takkan mengubah nasib sesorang itu melainkan dia sendiri berusaha untuk mengubahnya...

Mengadu dalam forum jer without action will lead her to nowhere but desperation.