CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sitisbp

Saya jatuh cinta..tolong lepaskan saya!

haiya entah lah patut ke? perkara begini berlaku? Minta lepas sbb jatuh cinta lagik?!!!

Reply #79 sitisbp's post

kalo laki yg soleh ok ...
laki yg tak soleh.. heheheh sendiri mau ingat ler... kalo laki tak soleh bini dia pon leh jadik tak soleh...

Reply #82 muor76's post

So tak pelik kalu ada laki soleh lain suka kat bini dia dan jadikan bini dia org yg solehah.
Dlm hal ni korang jgn pikir kotor ok... lelaki soleh takkan buat tak senonoh ngan bini org... cuma mungkin dia pendengar yg setia (pun tak cukup soleh) atau tau melalui mulut org lain pasal keadaan bini org yg tak soleh tuh.
Ish paham dak? Maksud aku lelaki soleh lain tu tak main taktik kotor lah..

Reply #81 mummyslove's post

Mummy .. I saja je nak simulate keadaan ni.
Sbb balik2 org laki jatuh cinta.. depa leh kawen lagi.
Wife jatuh cinta .. mmg takleh kawen kan.

Asik wifey je kena paham somi 'terjatuh cinta'.
Letih!
Takde kaitan ngan yg idup or passed away.

Originally posted by sitisbp at 27-8-2007 03:26 PM
So tak pelik kalu ada laki soleh lain suka kat bini dia dan jadikan bini dia org yg solehah.
Dlm hal ni korang jgn pikir kotor ok... lelaki soleh takkan buat tak senonoh ngan bini org... cuma mu ...

tak realistik la contoh dan perumpamaan yg ko bagi tu

Originally posted by sitisbp at 27-8-2007 03:31 PM
Mummy .. I saja je nak simulate keadaan ni.
Sbb balik2 org laki jatuh cinta.. depa leh kawen lagi.
Wife jatuh cinta .. mmg takleh kawen kan.

Asik wifey je kena paham somi 'terjatuh cinta'.
...

dalam kalut ada peraturan....
peraturan cipta kekalutan

Follow Us

Reply #62 kaknoo's post

"sebagai seorang isteri saya pun rasa curious bila isteri mampu bercinta dengan orang lain, maksudnya hanya dia yang faham kenapa dia buat macam tu...."

pernah gak terfikir nak buat mcm ni,.... tapi... tak pernah terlintas dlm hati. klu ada yg usha pun.... tak de selera plak nak brcinta lagi.....

"YA ALLAH! TETAPKANLAH IMAN KU...."

Reply #85 ABAH35's post

Haah...
Tapi kalu contoh laki mcm realistic aje...

akhirnya aku punya kekuatan utk menaip di sini...

bukan senang utk seorang isteri meminta cerai drpd suaminya tanpa ada sebab yang boleh mengancam hidupnya dan anak-anak...

w'pun ditakdirkan isteri tuh bertemu dgn lelaki yg lebih baik... dan telah jatuh cinta dengan lelaki lain...kebiasaannya dia bisa saja melupakan lelaki itu... (nih kes yg tak pernah meniduri lelaki lain...)

sebabnya... sebaik shj dia menikah dgn suaminya dan meniduri suaminya... cinta nya akan utuh disitu... ditambah lg dgn suami yg selalu mengimamkan solatnya... berdoa akan kehidupan akan datang bersamanya... amat sukar dia meninggalkan suaminya itu... kerna masa hadapannya hanya dilihat bersama lelaki itu... walau lelaki itu bukan yg terbaik dalam hidupnya...

perghhh...jiwang karat aku arinih...

[ Last edited by  Ratu75 at 27-8-2007 04:35 PM ]

Rate

1

Reply #89 Ratu75's post

Takpe.. karat pun aku suka .

Kalaulah semua hubby pun ada same prinsip.. kan baguih

oang pompuan susah mintak cerai laa..toksah nak kalut

pasal susah mintak or nak cerai tu ler..lelaki leh sampai 4 bini

jantan tu kene cuma bijak dan lipat ganda usaha jek..bukan mustahil kalo tuhan kasik lelaki kawin sampai 100 bini pun, 100 bini tu aman damai..tak mustahil punnnnnnn, mahu seribu power tak mahu kalo seribu cerita..aaa tu dia peribase moden akuk

oang pompuan ni tuhan cipta untuk lelaki so bercerai tu tak penah lam otak depa kalo dah bersatu or nikah

kalo depa nak cerai pun setelah teruk menderita esp emosi dan depa berani berubah macam minah omputih tuh. pantang jantan tu kantoi misal infidelity, masuk mahkamah koge habissssss jantan dia tinggai suo dalam jek..anak harta seme habis pi ke bini

takyah tunggu de pompuan lain depa sana tu, kes abuse pun cukup, cam sir paul mccartney tuh..tuduh macam2 sir paul buat kat dia, siap bukti..bercerai, settle duit beratus juta dapat..walo kaki dia kaki kayu jek sebelah aaaaa tu dunia barat punye cite..

yang suke minta cerai2 ni sebenonya black widow..tau dak apa tu black widow? janda hitam

no laa..black widow ni jenis pompuan kawin cerai nak kumpui harta, depa target lelaki tua nak mampuih tapi kaya raya ler, kalo cepat mati senang skit keje, kalo lambat mati aa pandai2 lah trick sampai cerai dan dapat harta...black widow ler tu k?

Reply #91 ajinomotonosuga's post

Sbb tu lah kaum aji ni buleh manipulate pompuan islam kan .... kekeke
Konpiden hujah aji tuh...
Ni lah some forumers kata ego
Korang kan king ....
100 , 1000 amik ko ...hehehe...

Takleh wat apa

Originally posted by sitisbp at 27-8-2007 04:13 PM
Haah...
Tapi kalu contoh laki mcm realistic aje...

tak juga....cuma bila kita terlebih emosi maka pemikiran logik tu jadi terpinggir seketika

Originally posted by Ratu75 at 27-8-2007 04:34 PM
akhirnya aku punya kekuatan utk menaip di sini...

bukan senang utk seorang isteri meminta cerai drpd suaminya tanpa ada sebab yang boleh mengancam hidupnya dan anak-anak...

w'pun ditakdirka ...

pes time aku baca , isteri meniduri suami nya

tak penah aku baca lai mana2 heh

tapi tak per..zaman ni ramai suami suka di tiduri isteri nya hahahahahaha..kalo tak caya, tanya ahbang bingka..dia tentu suka kalo sesekali bini tu take charge or dominan , meniduri suami nya hihihihihi adussssssss sakit pewut aku

Originally posted by sitisbp at 27-8-2007 05:31 PM
Sbb tu lah kaum aji ni buleh manipulate pompuan islam kan .... kekeke
Konpiden hujah aji tuh...
Ni lah some forumers kata ego
Korang kan king ....
100 , 1000 amik ko ...hehehe...

T ...

cakap ler pe pun cik kak...ego mego lego

yang bertumbuk ngan dinosor dan Joker seme tu kang bukan catwoman or princess xena pun.. lelaki gak yang lawan kang

sekadar propaganda tv , realiti tv, power of woman hu ha sana sini, saya lebih dari faham, in the end reality bites, di bakang ego ni seme pompuan gak..

pompuan yang btui2 pompuan depa duk bakang, kalo laki dia terkentut pun dia tahan napas..walo marah ok? nak wat camna duk dalam ego duk tembung dengan rimo, takut tu takut gak ler tahan tahan terkentut tapi di luar depan rimo tu muke laki kira macam incredible hulk laa..kalo tak habisssssss satu koge kene baham rimo..apa kes?

Originally posted by ajinomotonosuga at 27-8-2007 05:53 PM

tapi tak per..zaman ni ramai suami suka di tiduri isteri nya hahahahahaha..kalo tak caya, tanya a ...

wa dah perasan tadi tp malas la nak tegur.....x pe aaaa, zaman milenium skrg ni sumer blh jekkkk...

Originally posted by BingkaUbi at 27-8-2007 06:00 PM

wa dah perasan tadi tp malas la nak tegur.....x pe aaaa, zaman milenium skrg ni sumer blh jekkkk...

dominan dak tu bingka oii..untung tok laki dia..kalo tok laki dia tau ler hahahahaha

Originally posted by ajinomotonosuga at 27-8-2007 05:07 PM
kalo depa nak cerai pun setelah teruk menderita esp emosi dan depa berani berubah macam minah omputih tuh. pantang jantan tu kantoi misal infidelity, masuk mahkamah koge habissssss jantan dia tinggai suo dalam jek..anak harta seme habis pi ke bini

suka haku laki durjana tinggal seluar dalam aje. attack where it hurts most...the pocket!

* ada gak rasa cam nak bercinta lagi...esp bila dgr lagu2 syahdu...bestnya la dulu zaman bercinta...

Originally posted by ajinomotonosuga at 27-8-2007 05:53 PM

tapi tak per..zaman ni ramai suami suka di tiduri isteri nya hahahahahaha..kalo tak caya, tanya a ...

biasa la tu meniduri suami...skang nih suami pun suka terlentang aje!

Originally posted by ajinomotonosuga at 27-8-2007 05:56 PM

pompuan yang btui2 pompuan depa duk bakang, kalo laki dia terkentut pun dia tahan napas..walo marah ok? nak wat camna duk dalam ego duk tembung dengan rimo, takut tu takut gak ler tahan tahan terkentut tapi di luar depan rimo tu muke laki kira macam incredible hulk laa..kalo tak habisssssss satu koge kene baham rimo..apa k

pompuan ke, hamba nih?? sian ko yek...