CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tunteja73

[merged] Sekolah Kita Dulu-Dulu....

Close [Copy link]
Originally posted by tunteja73 at 30-11-2004 11:58 AM:
Ishk...Ina Alang ni yang mana plak...Ina Gendut tu ke?? Ina Kota ni yg pernah ada affair ngan PEYEN tu ke?? Oppss...jgn marah... dok cuba nak recall balik ni...

BASRI....sapa x kenal Basri...sweet2 gitu bila senyum...paastu pemalu sikit... ramai gak ladies yg minat kat dia ni... OOo... so Kota ni wife Basri ye... jelesnye dengo anak dah nak masuk 6 orang... harta dunia dan akhirat tu.... Akak 2 kali gugur...ni baru nak masuk yg ke-2...ketinggalan sungguh...

Kak Wie masih compius lagi nie...
Ina Gendut - kak wie dah perassan, kan - Dok bilik 1 masa kat tok jalai
Ina Alang = Ina Corner - dia yg ngan PEYEN dolu2... skarang dah history. Ina Alang dah kawin, baru2 ni dpt anak sorang
Ina Kota = Belanda - wife Basri

Ina ALang ngan Ina Kota dok satu dorm 4 masa di tok jalai

agaknya bole recall kot...

p/s: saper di antara peminat2 misteri Basri dolu2? nak tau gaks hehehehe

Originally posted by tunteja73 at 30-11-2004 11:45 AM:

Betul Medusa..Fairuz tu mmg hensem gile...kalu dilihatkan SMKAK suka pilih yang lawa2 dan hensem2 jadik Pengawas kan... ingat x lagi Atikah yang putih melepak tu... kat mana dia la ni....

Me ...

atikah..rasa ingat kot....yang tinggi n putih tu kan..yang sweet tu kan.....

Medusa dah 29...anak dah 3....sekarang duduk n kerja kat KL....
hmm...ni dok recall kak wie yang mana satu ni..kalau tengok gambar sure ingat balik..ada gambar tak.....

Originally posted by Kota at 30-11-2004 08:51 AM:

kota kerja kat Sunway Damansara... dekat2 ngan Tmn Tun
Hubby kat Sunway Pyramid, so car pool aje pegi kerja
sebab satu jalan...
kenai dak senior2 sethn kelas 5 mawar nie - basri nama hubby.. ...

kalau basri tu setakat form 5 jer..confirm tak kenal ...coz kita kenal ngan M pun masa dia upper 6..hehhehehe....hantar jer la gambar kat medusa..boleh medusa recall balik...hehehhehehe...

Originally posted by nmc2004 at 29-11-2004 06:56 PM:
medusa...jodoh tuh semua di tangan Allah. tak merancang langsung tapi menjadi dengan cepatnya. alah kiut ka tak kiut ka...yang penting sihat anggota tubuh badan dan akal fikiran.....ye tak????  ana ...

Medusa ada anak 3...2 pompuan, 1 laki....beranak 3 tahun berturut-turut....
2000, 2001, 2002.....

tunteja..haahlah..tulah aku. masih kat ostolia nih. aku akan balik dua minggu depan pi penang dolu then johor then pi kl then balik ghumahlah di ostolia. bestnya kalau bulih jumpa.aku dulu kuching tuh kiranya rumah ke dua. suka sesangat. aku rindu mee kolok..hang tolong makan untuk pihak aku. sedapnya. aku baghu nak anak pertama..lagilah ketinggalan..rezekilah kata orang.

kota akak dah ingat dah basri tuh. atikah..amboi budak lawa giloss tuh. kota nih selalu contact sapa kengkwan smkak? ingat najihah dak? apa dia buat la nih?

Follow Us
medusa....baguihnya rezeki. kahwin ngan budak smakak jugak ker?

Originally posted by nmc2004 at 30-11-2004 03:41 PM:

dah rezeki...Alhamdulillah.....medusa tak kawen ngan x-SMKAK, medusa kawen ngan coursemate masa studi....

Originally posted by nmc2004 at 30-11-2004 03:40 PM:
kota akak dah ingat dah basri tuh. atikah..amboi budak lawa giloss tuh. kota nih selalu contact sapa kengkwan smkak? ingat najihah dak? apa dia buat la nih?

najihah prefect tu ker...tu batch medusa...tapi medusa pun tak tau dia kat mana...hehehhehe

Originally posted by nmc2004 at 30-11-2004 03:41 PM:

rasanya kalau tak pakai implanon ni..sure boleh lawan Kota kan...kekekkekeke......kalau tak 6 pun at least 5..naib juara.....

Originally posted by Kota at 30-11-2004 01:13 PM:

Kak Wie masih compius lagi nie...
Ina Gendut - kak wie dah perassan, kan - Dok bilik 1 masa kat tok jalai
Ina Alang = Ina Corner - dia yg ngan PEYEN dolu2... skarang dah history. Ina Alang da ...

Baru ingat..Ina Corner kenal le...Ishk... Ina Belanda la pulak....yg mana satu ni....kalu nama penuh apa??? Ina Corner tu kawin ngan Ex SMKAK gak ke??

PM le gambo kat Kak Wie...

Originally posted by Medusa at 30-11-2004 02:16 PM:

atikah..rasa ingat kot....yang tinggi n putih tu kan..yang sweet tu kan.....

Medusa dah 29...anak dah 3....sekarang duduk n kerja kat KL....
hmm...ni dok recall kak wie yang mana satu ni. ...

Ada...banyak...kita buat sistem butter nak...tukar suka sama suka..Najihah tu Kak Wie ingat... Nama Medusa apa ek???

Originally posted by nmc2004 at 30-11-2004 03:39 PM:
tunteja..haahlah..tulah aku. masih kat ostolia nih. aku akan balik dua minggu depan pi penang dolu then johor then pi kl then balik ghumahlah di ostolia. bestnya kalau bulih jumpa.aku dulu kuching ...

Masa bila plak hang dok pi Kuching??? hang cerita mai sikit kat aku...?? Hang x rindu ke nak balik Langkawi?? baru ni aku sempat balik sana...seronok...naik cable car Gunung Mat Cincang tu lagi....best betui... berubah beno Langkawi la ni....

For your info, la ni parents aku tinggal kat Alor Staq, Jalan Sultanah... dekat dengan rumah Alun ngan mentua Fauzah... Puan Ridzuan pun tinggai kat situ....

Hang keje apa la ni... best nye hang boleh balik no... baru2 ni nama aku naik lagi pergi course kat Laverton tu, 4 bulan gak.. tapi aku terpaksa la tolak sbb tengah pregnant kan... Insyallah kalu ada rezeki..boleh kita jumpa kat sana...

Originally posted by Kota at 30-11-2004 01:03 PM:

Kalu bukan Ina yg tera tu, Ina yg lagi satu la...
Kerja askar? Wow : : : tabik puan...
bahagian mana? Jauhnya depa hantaq kak Wie posting. Husband kak wie ikut pi sana sekali la no...
...

Kak Wie bahagian Pendidikan...kira cikgu askar la..kekadang mengajar askar yang nak amik SPM balik...Hubby Kak Wie pun asko jugak..dia orang Kelate.
Kak Wie posting Kuching ni sebenarnye ikut Hubby le...

tun teja aku dok sarawak 3 tahun sebelum mai australia. aku cikgu kat sana. kat sini pon aku cikgu gak. hubby aku pon cikgu. selalu turun kuching...merdeka palace ngan hilton tuh ghumah kedua aku. aku mengajaq kat pedalaman. dah tuh ngajaq kat uni di sana..then aku mai australia. manok pansuh...umai....pucuk midin belacan, terubuk masin tuh semua kegemaran aku...

aku memang nak balik langkawi...insyaallah nanti hang bulih mai brisbane jumpa aku daghi melbourne. hopefully hang bulih mai masa graduation aku di melbourne...sebab aku habih study taun depan....

Originally posted by nmc2004 at 30-11-2004 03:40 PM:

kota slalu gaks contact ngan batch2 kota ajer la...
Azizah, Masniza, Firzah, Hurrie, Anod, dll...

kalu Najihah batch Kota... tak tahu langsung dia kat mane
dgr2 citer dia dulu sambung kat UUM
la nie tak tau... MIA

Originally posted by Medusa at 30-11-2004 04:51 PM:

rasanya kalau tak pakai implanon ni..sure boleh lawan Kota kan...kekekkekeke......kalau tak 6 pun at least 5..naib juara.....

iyer ker... bole caya ker... :no::no::no:

kang implanon tu tak jalan...

sendiri mau ingat... lol:lol

Originally posted by tunteja73 at 30-11-2004 04:56 PM:

Baru ingat..Ina Corner kenal le...Ishk... Ina Belanda la pulak....yg mana satu ni....kalu nama penuh apa??? Ina Corner tu kawin ngan Ex SMKAK gak ke??

PM le gambo kat Kak Wie...

Camna nak describe yek...
masa form 4, amik science stream ...

Corner kawin ngan org lain, Kota tak kenai pon

[ Last edited by  Kota at 13-4-2007 01:54 PM ]

Originally posted by nmc2004 at 30-11-2004 05:31 PM:
aku memang nak balik langkawi...insyaallah nanti hang bulih mai brisbane jumpa aku daghi melbourne. hopefully hang bulih mai masa graduation aku di melbourne...sebab aku habih study taun depan....

seronoknyer... dgr...
kerja sambil blajar ker nie...

sambung master ker phd?
mak aiiii  :::

rajinnyer...

kota...alah taklah hebat mana..gheja sambil belajaq..akak tengah habihkan master akak. satu semester insyaallah habih. insyaallah akan habih sebelum baby lahir. semoga semuanya akan berjalan lancar..amin.

eh hurrie kat mana la nih? apa dia buat?? cuba kirim salam sket kat dia. ingat ruhil hayati dak? dia dulu satu bilik ngan akak. eh dah MIA ghupanya si najihah nih.... dah lupa dah nama budak lelaki yang kitaorang selalu kenen kan dia...eh kota apa habib buat lanih? akak dulu suka tengok muka dia...comel