CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dewa0fsAniTy

thread utk KOLEJ MATRIKULASI LABUAN!!!

civictech=mr angkasawan..haha..

Originally posted by rumplestiltskin at 21-3-2007 12:44 AM

aku terpanggil lak nk jwab statement suehairi..suehairi ni lec kt kml ke?maaf la klo pendapat yg aku nk ckp ni membangkang pendapat ko.kt sini aku bg pandangan sebagai forumer kt sini  ...

aku setuju apa ko cakap..
student mana-mana pun sama maaa....baik s'jung ngan borneo,maaf cakaplah..org s'jung slalu anggap diri mereka hebat, walhal aku lihat kehebatan yang dicakapkan tu takde aper pun bagi kami org borneo nih, ada yang kata org borneo masih dok atas pokoklah, takde soping kompleklah, macam2 lah..tapi bila dah kena tukar sini ke, blaja sini ke..ada sesetengah tu rasa cam taknak balik pun ader.. bak kata org, tak kenal maka tak cinta, bila dah terkena padan muka ...hakikatnya kita ni org malaysia, kalau suka nak banding2kan org, baik dok indon, sorry to saya lahh...kalau dilihat dari aspek kekayaan, kayu balak, emas, minyak kebanyakan semua dtg dari sbh swk.....tapi dek kerana kesian ngan kawan2 kita kat s'jung, kita bahagi2kanlah kat mereka semua..tapi masih ada lagi yang tak rasa syukur dan berterima kasih...walaubagaimanapun, mesia dah nak 50 thn merdeka, sama-samalah kita memerdekakan diri kita dari pemikiran begini..
maaf kalau ada terkasar bahsa

mcm lembab je thread ni..mane sume??ilang??

ala..rilek ah ..kita kan stay in malaysia..everyone is free to give their opinion..
aku tak kisah pon..panjang lebar tul idea ko ek? ehehe
tu la selamber je suhairi bg opinion yg mnyentuh sensitiviti ..hehehe
rilek2..
ops..btw..aku ni bukan mr angkasawan la..tak pyah la korg nak teka2..buang masa jer..hehehe..

ok..ok..keep on rolling !
eh..betul ke heliza tu on off tudung dia? agaknya tu dulu kot..
ada tak bebudak UMS yg kos mate dia skang ni?citer la sket pasal heliza tu..
aku dulu2 igt2 camtu je dia ni..tak ajar dia pon..just selalu nampak dia ni kat MP..datang jumpa lecturer..

biarla hal heliza tu.ni thread kml..bukan thread psl dier.on/off tudung ni bende biasa jumpe..xde mende nk diherankan..klo dier dah btol2 pakai tudung pon skang bagusla.wor..sempat gak ko pandang2 jeling2 kt heliza ek?haha..civic,suehairi mane??x join thread ni ke??suehairi ajar subjek pe?mest lec pompuan kan?ajak la mr kasbah,mr ronald,mr ramdan n other lec join thread ni skali.sunyi je thread ni.mr ismail ade lg x kt kml?

Reply #41 rumplestiltskin's post

betul ka?

aku pung baru kenal mr angkawasan ni last month...

Follow Us
ntah r..nak gak rahsia2 civic ni..maleh r nk teka.. tp yg aku sure ni bukan mr ismail!bukan mr kasbah..bukan mr ramdan...

MR ANGKASAWAN KEBANGGAAN KML!!!!!

cite punye cite lah kita kat thread nih...... tetiba plak aku teringat kat mr angkasawan.......
yusfi namanya..... penah kejap jd lec tutor aku...... ngan kuliah......
diam2 ubi berisi lah aku cakap.....
tak mcm angkasawan pun tp dia layak join program tuh walaupun x terpilih......
bukan senang owh..... dulu penah buat tayangan pasal aktiviti dia sepanjang program tuh di padang kawat sempena minggu fiz.....
in conclusion walaupun ko ni bermuka slamba ja d kml..... respect la sama ko...... pastinya kebanggaan kml....... question..... apasal tak tepilih dulu???
cta ckit.... hah civic kasi tau dia forumer kat cni nak tau sangat cta ni dan perkembangan terbaru beliau.... tanx......

mr angkasawan ni pnah gak ajar aku dlu..utk kelas tutorial la..

hai...

i datang sini selepas diberitahu oleh si rumplestiltskin ...sebelum ni tak sedar kewujudan thread KML...i batch 02/03 first batch in merinding college.
rindu pulak sama letcure2 semua mcm Mr. ronald , Mr.frank,mr.kasbah and Mr. pringles and Mr.sangkar. my life in KML is the worst in my life, i think...everything bad i doing there. i termasuk dalam ketegori pelajar bermasalah..but still mantain my study and now final year in engineering study.

p/s : mcm mana nak apply mo jadik lecture kat sana.dah nak graduate hujung semester ni.

p/s : mcm mana nak apply mo jadik lecture kat sana.dah nak graduate hujung semester ni.

ha..soklan bgos tuh..camne ek??leh aku inform kakak aku.kbetulan dier pon mcm berminat je nk ngajar kt kml tu.tinangol ni mesti dak nakal2 la kt kml b4 ni kan??xpe2..bgusla klo berminat jd lec kt situ pon..aku rasa la..tinangol mesti leh jd lec yg bgus r..psl bekas budak nakal sbnrnye lg memahami n tau camne nk bimbing dak nakal..kehkeh..jgn la mara ek org ckp camtu.mane tau tinangol leh jd mcm great teacher onizuka tuh .haha..gurau je..jgn marah ek.

siapa batch 02/03 disini , mcm jejak kasih la mcm tu...
memtor tutorial aku dulu Mr.kasbah....
siapa yg sama tutor aku dulu sia PM....

Reply #51 rumplestiltskin's post

bukan setakat budak nakal ..budak baik juga
hampir semua budak batch aku kenal aku...kekeke

aku pon x jumpe lg bebudak batch aku..

ooo.. heliza tu batch aku ke?
aku x kenal la.. dia budak bio ke? bdk bio aku x kenal sgt..
dia pernah x buat psembahan time event2 kt kml dulu?
dia tu bdk yg nyanyi lagu duet sarah raisuddin ngn jamal abdillah tu ek?

hayat r nih..

Waahh... aku x sangka ada lecturer yg join sekali...
Mr.Civic... tgk avatar mcm Allahyarham Hani Mohsin... Sapakh gerangan tuan hamba? Mr.Yusfi kah?
Klu pensyrh kat KML... pensyrh fizik laa plg popular... rindu kat Mr.Yusfi, Ronald, Rozi, Syafila... dan paling rindu sekali dah tentunya Miss Chin yang kiut...
Tapi aku dengar Miss Chin dah tukar tittle madam... n dah quit dah...

Aku batch 04/05... sama batch ngan Heliza... tapi aku x perasan pun Heliza masa tu... sbb masa tu populariti Aria Putera Kamal mengungguli kedepan
Aku bdk fizikal 2... kalau nk tau sapa aku, aku laa pemenang pertandingan poster digital anjuran Sains Informatik (kelas komp)...

Masih adakah Mr.Kasbah... Mr.Kasbah best... dia ajar aku kimia 2nd sem n lab ms 1st sem... masa kuliah bleh main dgn game dlm laptop dia lagi... Mr.Potatoe/En.Ismail dgn tagline dia "ini penting... ini penting" aku dgr dh xda lagi... yg penting anaknya semua mcm muka dia termsk anak pompuan
Oh yaa... En.Masah pun masih ada lagi ka? Tolong jwb Mr.Civic... Miss ANita lectrr BI masih ada lagi ka? Rindu laa dgn lectrr kiut ni...

Pasal akademik... setau aku 1st sem batch aku ada 11 org jak kena tendang sbb gagal dlm final... tapi byk lagi kena tendang sbb buat kes... 4flat pun boleh tahan... tapi majoriti fizikal laa...

Kes2 juvana mcm biasa laa... couple tangkap lipas dlm jamban, pemain tenis wakil SUKMA kena culik ketika nk pegi clubbing... tapi rasanya batch aku msh ringan2... aku dgr batch 05/06 br ada kes gambar bogel couple...

Apa2pun KML besT!!!

Originally posted by Satria-Naga at 31-3-2007 12:47 AM

Waahh... aku x sangka ada lecturer yg join sekali...
Mr.Civic... tgk avatar mcm Allahyarham Hani Mohsin... Sapakh gerangan tuan hamba? Mr.Yusfi kah?
K ...

ha..jumpe pon yg same batch..aku suspek civic ni mr yusfi..wakakaa.. menang poster???erm..xtau r.aria putra same ng aku skrg.makin glemer la..

Reply #57 Satria-Naga's post

uiks.. aku dh x ingat dh nama2 lecturer kt kml. ada certain nama je yg aku ingat.
seriously aku x kenal heliza tu. nikki, felicity n coffee aku kenal la.

Reply #57 Satria-Naga's post

Satria-Naga,
ko kt utm  mesti amik eng kan.
ko kenal x ngn ma chau khun? henry chin? waldy?herdy?
tu sumer bdk utm.xskoolmate aku dulu.
lama x dgr kabar berita.....